|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trimesečni dojenček kašlja
20.1.2007 9:03:26   
muki1
Moja pupa pa je začela kašljat user posted image .
Saj ni čudo, ko vsi doma krehamo, drugače se počuti dobro, je živahna in nima vročine, pa ne bi ravno okrog dežurne letala, ker se mi ne zdi nujno, pa še od starejše se spomnim, da mi nikoli v podobnem primeru ni dala nobenega zdravila razen slezovih koreninic.
Zanima me, če lahko tromesečnemu dojenčku, ki je izključno dojen, tudi dam čaj iz slezovih koreninic?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Trimesečni dojenček kašlja
20.1.2007 9:15:19   
soncece24
Jaz bi na tvojem mestu poklicala v kakšno lekarno. Tam morajo vedet, kaj ji lahko daš in česa ne. Pa čim prej se pozdraviteuser posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Trimesečni dojenček kašlja
20.1.2007 9:44:00   
Anonimen
Ja se strinjam. Me pa zanima kakšen čaj pa je tole in kje ga lahko kupiš ? Za koliko stare otroke pa je tole ?

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Trimesečni dojenček kašlja
20.1.2007 10:27:45   
BarbaraO
Jaz ji, kadar kašlja, naredim obkladek iz kamilic: kamiličine cvetove za minutko prepražiš na čisto malo olja, jih streseš v bombažno vrečko, ki jo zašiješ, nato pa pogreješ v mikrovalovki - toliko, da ni prevroča - in ji jo daš na prsni koš. Ko se vrečka shladi, jo daš stran. Vrečko lahko še prakrat uporabiš. Enako uporabljam tudi za ta večjo. In se mi zdi, da pomaga.

_____________________________

Če imaš 3 sončke, dan ni nikoli oblačen :-)))

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Trimesečni dojenček kašlja
20.1.2007 15:36:02   
muki1
No, evo poročilo, pa če bo še kdo po iskalniku brkljal v zvezi z čajem user posted image .
Bili pri zdravniku in je pač neka oblika viroze, baje nič hudega.
Slezove koreninice ji pa lahko dam. Baje, da se lahko, da niso za želodček nič obremenjujoče, se pa izključno dojiva, tak da ji drugače čaja sploh ne dajem.

*lina* dobiš v lekarni, prevreš 1 žličko z 100ml vode in pustiš stati eno uro.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu BarbaraO)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Trimesečni dojenček kašlja
20.1.2007 15:40:59   
Maxica
Lan je tudi kašljal zadnjič, ko smo bili vsi malo bolni. Jaz mu nisem nič posebnega dajala, edino zvečer, ko sem ga kopala, sem naredila res savnasto kopalnico - sem pustila, da je vroča voda tekla enih 15 minut, da je bilo orng soparno, pa v kopalnico sem nesla še lonec ravno vrelih kamilic. Na radiatorje sem pa non stop dajala mokre brisače, gor pa kapljice od justa - 31.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Trimesečni dojenček kašlja
20.1.2007 15:41:43   
Maxica
Aja, še to sem prej pozabila - jaz sem ga tudi brž peljala k zdravniku. Se mi zdi, da tako majhne otročke je bolje, da pregleda zdravnik, da se kaj ne razvije v kakšno pljučnico ali bronhitis, no.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Trimesečni dojenček kašlja
20.1.2007 21:35:18   
Barbs
A te ni petkova al pa majda nič natulla?user posted image user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Trimesečni dojenček kašlja
20.1.2007 21:37:29   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

A te ni petkova al pa majda nič natulla?user posted image user posted image


A to je zame mišljeno?user posted image  Zakaj bi me kdo natulil?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?