|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trenirke Sparky
29.8.2009 15:19:39   
NinaNiki
Že nekaj časa nazaj sem kupila par sparky bodijov, kaateri so ob pranju dobili čisto drugo obliko in zelo šli skupaj.Ali so trenerke kaj bolj kvalitetne??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Trenirke Sparky
29.8.2009 15:59:36   
Anonimen
Ne bi vedela....bodiji so ostali v prvotni obliki, se mi zdi, trenirk pa nisem kupovala.

(odgovor članu NinaNiki)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Trenirke Sparky
29.8.2009 16:28:39   
birdy
Men se zdijo tko bodiji kot trenirke kvalitetne. Al pa sem mela srečo in sem dubla dobro robo.
Pri njihovih pižamah se mi je pa obvezno fršlus pokvaruuser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
29.8.2009 19:44:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu birdy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Trenirke Sparky
29.8.2009 20:26:11   
aprilčica07
Bodiji in trenirke so mi čisto ok, pr pižamicah pa se je tudi meni vedno zadrga pokvarila..user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Trenirke Sparky
29.8.2009 21:07:52   
Tjašy
Imam dobre izkušnje s Sparky trenirkami,bodiji in nogavičkami.user posted image Pižamice so mi pa čudnih krojev.user posted image

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?