|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Toooolk vesela :)
21.10.2004 13:26:51   
dory
Dones sva mela z mojim pikcem posvetovalnico...ima 8.5kg in 70cm...zdrav je ko ribica,dohitel je svoje vrstnike :)...tudi ko je dobil pikico je bil tko priden, malo se je ustrasil a ze naslednjo minutko smejal :)...tudi na fizioterapiji sva bila pohvaljena, saj se njegovo stanje zelo izboljsuje... dones sem pa res zelo zelo vesela in svoje veselje sem zelela deliti z vami :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Toooolk vesela :)
21.10.2004 13:28:00   
Donja
Bravo :bravo::bravo::bravo:9nebesa9nebesa9nebesa:sloncek::sloncek::sloncek::pujs::pujs::pujs:

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Toooolk vesela :)
21.10.2004 13:29:59   
kimi
teja predvsem čestitke korenjaku. Zanima me če je pediater rekel da je ujel ostale vrstnike. Kdaj jih bo pa moj. Kaj pa mu delate da ima toliko kg.Koliko prekmalu se je rodil? Vam jaz mojega posodim da ga na express način zredite za kilo in pol:)-

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Toooolk vesela :)
21.10.2004 13:33:27   
dory
Ja..moj revez je bil rojen prekmal in je mel 47cm in 2300g...v pol leta se je pa naredu v ornk dedca :)...tko da ja je ujel vrstike...po velikosti jih je baje mal presegu...mah glavn da je zdrav :)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Toooolk vesela :)
21.10.2004 13:37:17   
kimi
ja itak. A morta kej v porodnišnico hodt. Kaj so vama pa tm rekli. Mene je nadrla zaradi frutkov ker sem mu jih dajala pri 4 mesecih. Pa kej sem ga pred njo pustila na nogah stat.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Toooolk vesela :)
21.10.2004 13:38:45   
dory
Zakaj v porodnisnico? Me je vprasala kaj je, pa sem rekla da po vecini ze vse..pa je rekla,ce ni tezav, da ni panike :)..tko da danes za kosilo piscancek, krompir, pa kej sladkega :)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Toooolk vesela :)
21.10.2004 13:41:32   
TARA in MAJ
:bravo:BRAVO MAJ:bravo::sloncek::kuza::metulj::miska:

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Toooolk vesela :)
21.10.2004 13:41:51   
kimi
Uff...zdej bom pa še bolj jezna. Nama so pred kratkim iz porodnišnive lj poslali da morava tja na pregled. No in sva šla-kao nedonošenček pa to. Pa sem rekla da dobro prenaša vse pa veš kaj je rekla. Da nedonošenčki ostale vrstnike ujamejo šele pri 1-2 letih, da naj ne pretiravam s kašo. Da ga moram v naročju še zmer v skrčenem položaju nost (kot da sedi malo bolj ga stisneš), da niti podrazno ne sme na nogah stat. Pa skoz ga je hvalila kok je dobr. Kot da je 4 mesece str sej tok ga je tud smatrala

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Toooolk vesela :)
21.10.2004 13:44:41   
dory
Hm...midva loh pocneva vse, razen na nogice se ne sme postavljat...ni nama treba hodt nikamor ker je zdrav in se lepo dela...edin tale fizioterapija, to je vse...otrocku pa itaq loh das za papcat..pocas, pa previdno in ce vids da ni reakcije, pol pa gas...mene je prou pohvalila, da se dobr rihtava :)



(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Toooolk vesela :)
21.10.2004 13:46:40   
VALENTY
Kimi,sej sama najbl veš kaj tvojemu detecu paše a,ne? Jaz sem bla pr prvi zmer nazjana in je že pr 9 mes. hodila.Če se dete v redu počut,jih kr odpiš,pa naprej uživita.
:bravo: tudi za Maja(upam,da sem prav sledila,brez zamere)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Toooolk vesela :)
21.10.2004 13:48:25   
kimi
ja teja vidm da se tako pridno napreduje da je joj;)Valenty hvala se bom držala tega sicer sva zdrava pri 6 mesecih imava 68 sm in 7 kg. In mislim da nebi smelo biti nič narobe

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Toooolk vesela :)
21.10.2004 13:49:59   
dory
No no kimi...tud pr teb se vid, da lepo napredujeta...kr tko naprej in raje poslusaj svojga otrocka...na nogce pa res ni se pametno da se postavlja...baje so tolk stari otroci bl reflexivno postavljajo na nogice in cist nepravilno...je boljs se mal pocakat :)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Toooolk vesela :)
21.10.2004 13:50:45   
Anonimen
:)-:bravo:Teja super tudi mi smo veseli,da je vse v redu s tvojim škratom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)-:bravo:9nebesa:angel::kuza::sloncek:

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Toooolk vesela :)
21.10.2004 13:51:07   
VALENTY
Ja sej je orenk "dedec":duda:Superca,tako naprej!!!!!!:racka:

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Toooolk vesela :)
21.10.2004 13:52:09   
kimi
teja hvala bom mal pazila. Sej se res tok krivo na prste postavlja, samo drugače je pa tečen hoče samo na noge ali pa v naročje.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Toooolk vesela :)
21.10.2004 13:53:34   
dory
Mej ga rajs en cajt sam v narocju...sicer bo pa tko al tko prej al slej sibal naokol :)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Toooolk vesela :)
21.10.2004 14:01:33   
TARA in MAJ
teja a si kupila voziček?

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Toooolk vesela :)
21.10.2004 14:14:44   
Pupica
teja.prvo čestitke tebi si ga fajn poredila:pujs:;)
še naprej vama želim čim bolj uspešno prvo leto:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
pupica in njena mala :muca:Tia

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Toooolk vesela :)
21.10.2004 14:27:54   
Tipi
:bravo: :bravo::bravo: Maj in čestitke za mamico, ker brez njenega truda ne bi bilo nič.

Uživajta.:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Toooolk vesela :)
21.10.2004 14:52:33   
dory
Vozicek? Ehm ne zdele grem v infantinota po maxi cosi taxi :)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Toooolk vesela :)
21.10.2004 15:23:13   
ZARA
jaaaaaooooooooo teja...
kdaj bo moja tolk nabrala???????????

Priden Maj...dobr si tole naredila,matr... :sloncek::sloncek:

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Toooolk vesela :)
21.10.2004 16:40:22   
ninca
:bravo:superca:bravo:

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Toooolk vesela :)
21.10.2004 19:34:08   
tina.nika
:bravo::bravo::bravo: mami in Maj - dober vama gre. Moja Nika bo jutri stara osem mesecev, pa ima dobrih 7 kg:zmeden: - upam.Pa sej se sploh ne sekiram, ker je za deset in tudi zdrava je.
Skratka cestitke in lepo se rihtajta se naprej.:sloncek::sloncek:
lp, Tina

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Toooolk vesela :)
21.10.2004 20:24:43   
Tiki
Maj se je res naredu v pol leta :bravo:. Manc je imel pri rojstvu 3850g in 54cm, pri pol leta pa 8320g in 70,5cm. Maj ga je dobro ujel :) kar tako naprej.
Pa glavno, da je zdrav :sloncek:
Lp

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Toooolk vesela :)
22.10.2004 17:05:16   
filipinka
:bravo:Teja in Maj!!!:sloncek:
Otroci lepo napredujejo tudi zaradi velike ljubezni!:love:
V. in mali Filip

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...





sindarin

Pogosto kupite igračo s katero se otrok ne igra veliko?

da (31%)

ne (30%)

včasih (39%)


Število vseh glasov: 267

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!