|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tommee Tippee-steklenička s slamico
23.10.2009 8:17:43   
zelda35
pozdravljene. zanima me, kje bi lahko dobila novo slamico za takšno stekleničko

http://www.tommeetippee.com.au/images/products/430368-disc-activestraw.jpg

imamo modro brez poslikave te ki so od 12+, pri nas jih prodajajo v baby centru ampak imajo oznako 18+

upam, da nisem preveč zakompliciralauser posted image

< Sporočilo je popravil zelda35 -- 23.10.2009 8:18:34 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tommee Tippee-steklenička s slamico
23.10.2009 15:31:46   
lan3
Kolegica mi je rekla, da jih imajo v DM-u. Nisem pa še preverila ...

(odgovor članu zelda35)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tommee Tippee-steklenička s slamico
24.10.2009 13:23:52   
kralj matjaž
Mi imamo to flaško s slamico, vendar je od baby love (kupili v muellerju) in je zelo poceni (slabe 3 evre), pa še boljša je od te tomipee... saj si malček lažje sam pokrov odpre in tudi pije se s to slamico lažje. Ker pa teh lončkov in slamic ne smeš prekuhavat, jaz vsake toliko časa kupim novo flaško, pa čeprav pije iz flaške samo navadno vodo.
Lp

(odgovor članu lan3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tommee Tippee-steklenička s slamico
24.10.2009 14:16:39   
mateyka
jah, te flaške so tako poceni in potrošna roba, da posameznih delv ne prodajajo. sem mela jaz podobne situacije, ko bi rabila samo določen del, pa sem kupila kar novo flaško.

kralj matjaž, jaz je ne prevrem, jo pa občasno prelijem z vrelo vodo.

(odgovor članu kralj matjaž)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tommee Tippee-steklenička s slamico
25.10.2009 13:09:04   
koala
Moj je odgriznil del te slanice in ko sem hotela kupiti novo (slamico) so mi v BC povedali da jih ne prodajajo, tudi drugje nisem bila uspešna tako da sem kupila kar nov lonček.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?