|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Togota pri vsakem previjanju
26.7.2005 21:52:20   
Mimi*
Zdaj pa še jaz rabim vaše nasvete,kaj naj naredim s 15-mesečnico,ki se za vsako stvar,ki ji ni po godu začne dreti,cviliti,brcati....za popi...t!
Pred vsakim previjanjem se morava "skregati" pa če probam zlepa ali zgrda.
Preizkusila sem vse možne finte ampak jaz imam tega dosti!Vedno moram iskati kakšno novo,full zanimivo stvar,da jo vsaj malo zamotim in da se pusti previti.

Kaj ste ve naredile v takem primeru?
No,sej bi lahko v nedogled naštevala,za katere stvari ona trma ampak tole previjanje mi bo pa požrlo živce:grrr:

Help!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Togota pri vsakem previjanju
26.7.2005 22:25:46   
Anonimen
Jaz sem mu dala dve čez rit.

(odgovor članu Mimi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Togota pri vsakem previjanju
26.7.2005 22:39:30   
mala Tinka
Ne se živcirat. Izberi si eno lutko, zraven spremeni glas in se po otročje pogovarjaj z njo, preden začneš s previjanjem. Pri nas je to vedno zapalilo, pa še kaka priljubljena pesmica zraven. Sem pa opazila, da je mala prav uživala, če je videla, da me je razjezila!
Saj mine to obdobje!
Zdaj, ko šteje 19 mesecev, pa si sama prinese pleničko, potegne robček iz škatle in opozori, da ji moram ritko namazat. Ko bi se le hotela na kahlo usest!!!!!!:(

(odgovor članu Mimi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Togota pri vsakem previjanju
26.7.2005 22:43:29   
mehurčica
Splišni, pri Davidu ne bi zaleglo 10 preko riti.

Ma glih danes sma spet imela telovadbo. Pa to res popi**š. Ma vsak dan isto. Vsaj pri enem previjanju na dan. Jooooooj! Se mi že kravžla. Ma meni je hudo, ker ga hočem samo previt, on pa misli da ga mučim.

In enako pri drugih stvareh. Če kaj ne dobi ali pa tudi če ga kaj moti, se začne dret/kregat. Danes ni ene žice mogel potegnit iz sobnega kolesa-ker je pritrjena notri in je spet začel. Ko sem mu rekla, da ne bo šlo, se je umiril.

Ma sej bo. Se bodo že umirili...enkrat. Jaz mu včasih kr rečem, naj se skrega, da je to čisto ok. Ko ga bo minilo, se pa lahko pride stisnit k meni, da mu dam poljubčka.:)

(odgovor članu Mimi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Togota pri vsakem previjanju
26.7.2005 22:55:23   
Anonimen
Pri nas je pa zaleglo. Saj ga ne tepem kar vse počez:), ampak tole pri previjanju je pa res ujel. Sem bila huda, ker se mi pa res ga ni dalo za vsako previjanje zabavat ali se pregovarjat. Pri nas velja eno načelo: ene stvari je treba in pika. Tudi če niso ravno fletne. Zdaj se že hecamo in skupaj rečemo: Kar je treba, ni težko.
No ja, ampak ni vse tako fletno, kot se tole sliši, ko človek prebere ...:)

(odgovor članu Mimi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Togota pri vsakem previjanju
27.7.2005 8:22:51   
marita
Oj,

pri nas je bilo isto, sploh je nisem več obvladala. Pri meni se je pa skoz obračala, pa metala okrog. Sploh se ni hotla uležti nazaj na hrbet. Ni šans. Nekaj časa sva se igrale, pa razne fore, da sem jo zamotla. Pol je pa tud men blo vsega dost. Dala sem ji kakšno igračo in jo dla na hrbet, če pa je protestirala, sem jo pa fajn prijela za stegno in se ni mogla več sukat, je blo pa potem samo tuljenje. Pa sem ji lepo z resnim glasom rekla, da se je treba previti in da je to resna stvar in da mene prov nič ne zanima ali ji je všeč ali ne in da to pač tako je. Ne vem ali je to pomagalo, sedaj ne protestira več. Mislim pa da imajo takšna obdobja, ko jim kaj ne odgovarja in pika. No sej včasih še zmeri trmoglavi, pa jo kar ignoriram in jo previjem, bolj trdo jo primem za nogico, da mi ne uide. Se sploh več ne ubadam s tem, ampak jo kar enostavno zrihtam in od takrat je mir.

Lp

Marita

(odgovor članu Mimi*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Togota pri vsakem previjanju
27.7.2005 9:49:26   
Hanna M.
Pri nas je ista pesem, že od 13 M dalje! ko jo položiš na hrbet, da se bo previla začne trmoglavit, vstajat, brcat,...
*sem jo skušala zamotit, včasih je ratal, drugič ne!
*sem jo prijela za nogice bolj trdo, da ni mogla brcat in vstajat pa ji je ostalo še dretje, ko sem prijem popustila, je hitro kaj ušpičila, po možnosti takrat, ko je bila plenica polna 'kakca'¸
*sem bila odločna pa je včasih ratal, včasih ne
*se kdaj zgodi, da je čist pridna, leži čisto mirno in nekaj čebla, lahko delaš z njo kar hočeš pa se samo smeji,...
Ja teli naši :angel: so res neverjetni.Nikoli ne veš kdaj in kje te čakajo s kakšnim presenečenjem. Kot pravi pregovor '100 ljudi 100 čudi' in velja tudi pri otročkih, univerzalnega recepta ni. Vsak mora najti tistega, ki njegovemu otroku in družinici najbolj tekne. Pa veliko zabave z vašimi :duda: vam želim,
:sloncek:

(odgovor članu Mimi*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Togota pri vsakem previjanju
27.7.2005 11:43:54   
bskrle
Poleti je rešitev, da je naga, če je zunaj.

Drugače pa od dveh na rit do igračk, pesmic ... vse, kar so ti napisale


(odgovor članu Mimi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Togota pri vsakem previjanju
27.7.2005 13:14:48   
Mimi*
Haha,sej to je to!NIČ ne pomaga.
Vse,kar ste pisale se dogaja pri meni in vse stvari sem že probala stokrat pa redko zaleže:(

Če dobi dve na rit,se zraven vsega cirkusa in akrobacij še dere,če jo močno primem za noge,dobi pa tako moč,da se skoraj na pol prekolje,samo,da je po njeno!Dol padeš!
Tako je pri npr. treh od petih previjanj.Oooo,kdaj je pa tudi :angel:,ampak samo kdaj...hihi

Pa nisem jest preveč popustljiva mami,o ne.Kar zagrozim,se kar zgodi in tako je in pika! ;)

Se pravi,da bo treba počakat,da bo to obdobje minilo(beri;še kakšno leto)pol bo pa bolš:zmeden:

(odgovor članu Mimi*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Togota pri vsakem previjanju
27.7.2005 19:34:25   
Anja167
Nam pa zaenkrat malo pomagajo pleničke hlačke. Nad previjalno je polica z igračami in potem lahko šari po tej polici, vmes ga pa napravim. Huje je, če je pokakan, takrat moram na začetku, ko dava staro plenico dol, res hitro vleči tiste robčke...

(odgovor članu Mimi*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Togota pri vsakem previjanju
28.7.2005 23:05:06   
jacinta
mi smo 10m pa se nam že dogaja....pleza povsod, tolk zanimivih reči, nujno, igrače, pojem, se spakujem, govorim z različnimi glasovi.....mal že pomaga, dolgo pa ne....je treba naprej .....upam, da ga bo pa prej minilo...

Nočko!

(odgovor članu Mimi*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




ali se prerekate
zband

z partnerjen ali partnerko

dnevno (24%)

2x tedensko (10%)

1x tedensko (15%)

1x mesečno (30%)

1x letno (13%)

nikoli (8%)


Število vseh glasov: 91

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!