|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tiste, ki imate Buzz-a
13.12.2005 23:04:06   
Urška*
Ojla!

A bi lahko zmerile kolko je širok, mislim tam pri zadnjih dveh kolesih, od zunanjega roba kolesa, pa do zunanjega roba kolesa. Upam da me razumete. Mi je zelo pomembno, ker ga želiva kupiti, vendar če je več kot 60 cm, nam ne gre v lift.user posted image
Sem gledala pri sončku mere, pa sicer piše 60 cm, ko pa se tisti filmček zavrti, tam pa piše da je 65 cm.user posted image

prosim!

_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tiste, ki imate Buzz-a
15.12.2005 16:14:54   
Urška//
trenutno ga imam v avtu, tako da malo kasneje ga lahko izmerim, sicer pa ga v lift lahko zapelješ tako, da ga obrneš malo postraniuser posted image

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tiste, ki imate Buzz-a
16.12.2005 15:25:37   
Dadi
Mene pa zanima kako ste zadovoljne z Buzzom....mi imamo en tak velik voziček pa si želimo met malo manjšega....a se na fajn majhno zloži za v avto? Kako se pa kej vozi z njim ker ma manjša kolesa spredaj-mislim glede makedama?

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tiste, ki imate Buzz-a
17.12.2005 19:14:36   
kofetek2010
od zunanjega roba enega do zunanjega roba drugega kolesa je cca. 65 cm (60 cm je od sredine enega do sredine drugega kolesa oz.gume)

za nakup Buzza sem se odločila, ker je relativno lahek, lahko vodljiv in da mi gre v prtljažnik (imam Citroen C-3)  brez, da moram dol jemat kolesa in da se da kombinirat z lupinico user posted image  
na probni vožnji pa še nismo bili, smo stari šele 10 dni user posted image

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tiste, ki imate Buzz-a
17.12.2005 23:49:39   
Urška*
jana hvala ti!user posted image user posted image user posted image

Urška, hvala tudi tebi. Ja, tudi moj dragi pravi da bi vseeno šlo v lift.user posted image

uživajte....user posted image

_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tiste, ki imate Buzz-a
18.12.2005 17:27:19   
Urška//
Mi smo z Buzzom ful zadovoljni, vsepovsod gre odličnouser posted image

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?