|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tiste, ki ste že rodile - kaj naj naredim?
27.10.2004 17:24:31   
asso
Pozdravljene vse,

sem v 38t in že en mesec imam lažne popadke povprečno na 10 min, precej močne, zaradi tega sem bila tudi na bolniški.
Danes na pregledu me je g. dala na CTG in ponovno so se pokazali popadki, kot tudi pred mesecem in to močni (80). Ko je doktorca videla kakšni popadki so, jo je kar slabo. Jaz sem pa poudarla, da takšne popadke imam jaz že cel mesec cca. na 10 min, sedaj sedaj so bili na 5 min. Rekla je, da ženske s takšnimi popadki so v porodni sobi in ji ni bilo nič jasno.
Nato me je pregledala, najprej rekla, da sem zaprta, nato pa ko je potipala in ko je bil istočasno popadek rekla, da sem odprta 1-2 cm in da čuti glavico. Da ona stavi, da ne bo minilo dolgo, ko ne bom rodila.
Jaz sem rekla, da ne čutim prav nobene spremembe od tistih standardnih mojih krčev, sicer danes so res bolj pogosti in ni vedela kaj naj bi rekla. Po njenem bi mogla kmalu roditi.
V glavnem do sedaj mene še nič ne boli (razen občasno minimalno špika v križu), krči so nekje na 4-5 minut in jaz doma ne vem kaj naj naredim.
Ali naj grem v bolnico ali naj čakam ne vem na kaj: na boleče popadke, odtek vode... Punce, če ima katera kakšen nasvet naj mi prosim pove, ker jaz ne vem ali so to lažni popadki ali so to že pravi in bom vsak cajt držala svojo štručko.

Prosim help.

Lp asso in :duda: (38t)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Tiste, ki ste že rodile - kaj naj naredim?
27.10.2004 17:41:26   
romy23
Če maš slab občutek pojdi v porodnišnico. Tm te bodo pregledal in ti povedal pri čem si.Bolš da te pošlejo domov, kot da ti doma ugotavljaš ali je to to...in se s tem dodatno obremenjuješ.
To je moj nasvet.

lp romana

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Tiste, ki ste že rodile - kaj naj naredim?
27.10.2004 18:03:59   
asso
Hvala za odgovor,

sej se ne dosti ubadam s tem, ampak mi je vse skupi že malo smešno. Teh krčev sem že navajena tako, da res ne vem kako naj bi zgledali pravi popadki - pravijo, da bolijo, mene pa ne boli, ampak samo nek čuden občutek. Niti nimam občutka, da bi kaj tiščalo dol... No, bomo videli kako bo napredovalo in če bodo bolj pogosti ne bo druge kot se it pokazat.

Še enkrat hvala

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Tiste, ki ste že rodile - kaj naj naredim?
27.10.2004 19:36:55   
saba01

LEPO POZDRAVLJENA!
Tudi jaz sem imela podobne probleme kot ti.Prav tako sem imela lažne popadke cel mesec.Zadnji dan pa še močnejše in v bolnico sem prišla odprta kar 6 cm.
To,da ne boš vedela kakšni so pravi popadki pa ne skrbi,te boš takoj spoznala.

Želim ti veliko sreče

POZDRAV:sloncek:

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Tiste, ki ste že rodile - kaj naj naredim?
28.10.2004 10:47:25   
palcica
Ojla,

jaz sem prišla v porpdnišnico ko sem bila odprta 1cm in sem pričakovala, da bom šla še domov. Pa so me poslali kar rodit in sem zares osem ur kasneje rodila. Prav tako pa tudi mene popadki niso nič boleli, vendar pa tudi niso bili nič učinkoviti. Ko so mi dodali zraven še umetne, ki so me dejansko začeli odpirati pa se mi je zrolalo - ampak to je že druga zgodba.

Kakorkoli jaz bi šla na tvojem mestu v porodnišnico, oni pa bodo že vedeli kaj je potrebno storiti.

Srečno. palčica

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Tiste, ki ste že rodile - kaj naj naredim?
28.10.2004 13:43:38   
Anonimen
Raje pojdi v porodnišnico. Bolje, da greš 1x preveč, kot pa prepozno!

Vso srečo ti želim!

Mogoče si pa ena od tistih redkih srečk, ki jih popadki skoraj ne bolijo! :zmeden2: :bravo::bravo:

(odgovor članu asso)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




ime za puncko
tatly

katero ime vam je lepse

Anella (66%)

Noella (34%)


Število vseh glasov: 187

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!