|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tiste, ki imate Tuševo kartico
1.10.2009 16:34:35   
Kerensa*
Katerih 10 izdelkov ste izbrale (akcija Tuševih 10)?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tiste, ki imate Tuševo kartico
1.10.2009 16:43:28   
ZARA
Ne vem. Imam samo kartico.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tiste, ki imate Tuševo kartico
1.10.2009 17:24:54   
Hope2
Jaz mam tud sam kartico, ki jo povečini še doma pozabim. Če jo imam s sabo, jo dam na kasi prodajalki, ampak nimam pojma kaj s tem pridobim splohuser posted image , razen tistih nekaj popustov, ki jih imaš s tuš klubom.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tiste, ki imate Tuševo kartico
1.10.2009 19:18:38   
matejchy
A mogoč kera ve kaj je s tistim bonom za 10€, ga dobiš na dom ali rečeš na blagajni da bi rad izkoristo 10 €.

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tiste, ki imate Tuševo kartico
1.10.2009 19:40:27   
2.2.
user posted image  kakšen bon za 10 eur

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tiste, ki imate Tuševo kartico
1.10.2009 19:57:27   
katicka
v enem mesecu moreš zapraviti 150€, pol pa lahko koristiš naslednji mesec do 15 10€ popusta.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tiste, ki imate Tuševo kartico
1.10.2009 20:38:06   
2.2.
pa ti kdo to dela evidenco-od tuša? ali jo moraš sam? ali mogoče piše na računu?

(odgovor članu katicka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tiste, ki imate Tuševo kartico
1.10.2009 20:45:16   
katicka
je na računa ali pa njihovi strani preveriš

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tiste, ki imate Tuševo kartico
1.10.2009 22:19:27   
Špela30
IZVIRNO SPOROČILO: matejchy

A mogoč kera ve kaj je s tistim bonom za 10€, ga dobiš na dom ali rečeš na blagajni da bi rad izkoristo 10 €.


Pri blagajni poveš, da bi koristil dobroimetje.



(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tiste, ki imate Tuševo kartico
1.10.2009 22:22:44   
Špela30
Se ne spomnim točno vseh izbranih izdelkov, vem pa, da sem izbrala tudi piščančje medaljone, ki pa jih nikoli nimajo.user posted image

Aja, točno, še helmans majonezo pa piščančja prsauser posted image .


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tiste, ki imate Tuševo kartico
2.10.2009 6:12:22   
matejchy
IZVIRNO SPOROČILO: Špela30

IZVIRNO SPOROČILO: matejchy

A mogoč kera ve kaj je s tistim bonom za 10€, ga dobiš na dom ali rečeš na blagajni da bi rad izkoristo 10 €.


Pri blagajni poveš, da bi koristil dobroimetje.




Hvala


_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu Špela30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tiste, ki imate Tuševo kartico
2.10.2009 8:00:55   
5ra8
ko zapraviš 150 eur, ti 10 eur naložijo na kartico.
Se ti zmeraj na računu izpiše koliko imaš zapravljeno, koliko minut za klicanje si prodobil, koliko centov za gorivo in tako.

jst sm tud nekaj zbrala: medaljone, namaz dukatela, nutelo, pistacije se mi zdi, sekret papir...pa se ene par stvari....majonezo sm tud hotla, pol sm pa vidla da je tamala pa nism.

Glede na to da smo pri nas veliki porabniki majoneze, bi bil un kozarček glih za ene  4 dni :D

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tiste, ki imate Tuševo kartico
2.10.2009 8:36:37   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: matejchy

A mogoč kera ve kaj je s tistim bonom za 10€, ga dobiš na dom ali rečeš na blagajni da bi rad izkoristo 10 €.
a misliš ko nabereš za 150€ nakupov? Takrat bi ti naj prodajalka povedala da imaš 10€ popusta. No, vsaj gospe pred mano je včeraj prodajalka povedala, da je presegla 150€ in da ima popust in če ga bo izkoristla ?!?

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tiste, ki imate Tuševo kartico
2.10.2009 8:41:32   
matejchy
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: matejchy

A mogoč kera ve kaj je s tistim bonom za 10€, ga dobiš na dom ali rečeš na blagajni da bi rad izkoristo 10 €.
a misliš ko nabereš za 150€ nakupov? Takrat bi ti naj prodajalka povedala da imaš 10€ popusta. No, vsaj gospe pred mano je včeraj prodajalka povedala, da je presegla 150€ in da ima popust in če ga bo izkoristla ?!?



Js sm včeraj na računu vidla da mi piše da do 15.10. lahko izkoristim 10€. Prodajalka mi pa ni nič rekla da bi lahko že včere teh 10€ izkoristla, morem drugič kr sama rečt.


_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tiste, ki imate Tuševo kartico
2.10.2009 8:42:19   
tasa_m
Najboljše pri vsem pa je, da v tisti knjižici ko si lahko izbereš Mojih 10 nimajo Fruhtzwergov, ko pa prideš v Tuš pa jih imaš med 10 najljubšimi..user posted image Tak da zaenkrat imam izbrano samo to. Bom pa kr zdaj preko spleta aktivirala še preostalih 9, ziher pa bo not Majoneza, pa Nutello,sojine polpete in še aj se bo našlo :D

Zdaj vidim da na spletu so FZ, ko pa jih je prodajalka iskala pa jih ni našla user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil tasa_m -- 2.10.2009 8:44:04 >

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tiste, ki imate Tuševo kartico
2.10.2009 8:50:53   
Kerensa*
Glede popusta 10€ drži - ko dosežeš znesek nakupov 150€, ti na Tuševo kartico avtmatsko dajo 10€, vendar jih lahko koristiš šele naslednji koledarski mesec. Če v enem mesecu zapraviš 450€, dobiš pa 30€.

Drugače ima pa Tuš še en kup akcij in to razmeroma koristnih:
- z vsakim nakupom zbiraš cente (žal ne € user posted image ) za popust pri nakupu goriva
- ob nakupu določenih izdelkov dobiš brezplačne minute za pogovore na svoji TušMobil kartici
- vsakih 14 dni izžrebajo nekoga, komur na Tuš kartico podarijo 5.000€ brutto (za nakupe v Tušu)
- ob nakupu določenih izdelkov sodeluješ v nagradnih igrah za marsikaj
- ob nakupih zbiraš nalepke, ki jih potem koristiš za popust iz Kataloga želja
- ob nakupih ti seštevajo € za nakup (česa drugega neki kot user posted image ) posode

Nam se kar splača (kolikor sem v septembru uspela preračunati). Moj sin cel mesec telefonira zastonj in to niti ne tako malo.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tiste, ki imate Tuševo kartico
2.10.2009 8:57:53   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
- vsakih 14 dni izžrebajo nekoga, komur na Tuš kartico podarijo 5.000€ brutto (za nakupe v Tušu)

pol pa naj že izžrebajo mojo številko kartice user posted image
Sploh nisem vedela za to.user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tiste, ki imate Tuševo kartico
2.10.2009 8:59:35   
Abbey
nobenih, mi ni noben nič posebnega

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tiste, ki imate Tuševo kartico
2.10.2009 8:59:54   
Kerensa*
Saj nisi edina, ki čakaš, da boš izžrebana. user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Tiste, ki imate Tuševo kartico
2.10.2009 10:13:48   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Glede popusta 10€ drži - ko dosežeš znesek nakupov 150€, ti na Tuševo kartico avtmatsko dajo 10€, vendar jih lahko koristiš šele naslednji koledarski mesec. Če v enem mesecu zapraviš 450€, dobiš pa 30€.

Drugače ima pa Tuš še en kup akcij in to razmeroma koristnih:
- z vsakim nakupom zbiraš cente (žal ne € user posted image ) za popust pri nakupu goriva
- ob nakupu določenih izdelkov dobiš brezplačne minute za pogovore na svoji TušMobil kartici
- vsakih 14 dni izžrebajo nekoga, komur na Tuš kartico podarijo 5.000€ brutto (za nakupe v Tušu)
- ob nakupu določenih izdelkov sodeluješ v nagradnih igrah za marsikaj
- ob nakupih zbiraš nalepke, ki jih potem koristiš za popust iz Kataloga želja
- ob nakupih ti seštevajo € za nakup (česa drugega neki kot user posted image ) posode

Nam se kar splača (kolikor sem v septembru uspela preračunati). Moj sin cel mesec telefonira zastonj in to niti ne tako malo.



A za to vse moraš kaj posebi povedat, podpisat, kar koli že, ali je vse to že avtomatsko vodeno, če imaš karticouser posted image

Da pa vsakih 14 dni nekoga izžrebajo, pa bi tudi že od kog aslišal, ej sosedova micka pa je bila izžrebana, pa ne duha ne sluha o kakem izžrebancuuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Tiste, ki imate Tuševo kartico
2.10.2009 10:22:24   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
A za to vse moraš kaj posebi povedat, podpisat, kar koli že, ali je vse to že avtomatsko vodeno, če imaš karticouser posted image

Evidence so avtomatsko vodene na kartici, ampak če popustov za gorivo in minute pogovorov ne izkoristiš v naslednjem mesecu (zbirala si npr. septembra, izkoristiti moraš oktobra), potem ti propadejo.

Nagradna igra za 5.000€ je pa tukaj:
http://www.tus.si/index.php?NivoId=1153

< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 3.10.2009 9:37:11 >

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Tiste, ki imate Tuševo kartico
2.10.2009 10:24:23   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
ne duha ne sluha o kakem izžrebancuuser posted image

Tukaj so user posted image :
http://www.tus.si/index.php?NivoId=1158

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Tiste, ki imate Tuševo kartico
2.10.2009 11:32:50   
Korina1
V Tušu redko nakupujem ker je tisti ki je najbližji mojemu domu slabo založen in včasih ne dobiš niti kruha ali kave, mesečno pa se mi nabere približno 10 minut.
Avgusta sem na dom dobila 3 kupone za 10% popust in so mi prišli prav.
Trenutno še nisem aktivirala 10 najljubših ker še razmišljam kaj bi rada kupila ceneje. Sem pa nekajkrat kupovala v Ljubljanskem Tušu supermarketu in si za 1 cent kupila skledo za solato. Sem uporabnica predplačniškega tušmobila in če bi imela možnost kupovati samo v tušu bi si lahko pridobila minut za brezplačno klicanje ves mesec.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Tiste, ki imate Tuševo kartico
2.10.2009 18:15:16   
Anonimen
Mirko je osvojil Kerenso.
Na cente ali na 5.000€?

ps. On zmore vec.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Tiste, ki imate Tuševo kartico
2.10.2009 19:49:08   
Oceania

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Na cente ali na 5.000€?



Ali na minute? Čas je denar...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?