|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tiste, ki NIMATE klime
16.7.2010 16:51:55   
Kerensa*
Povejte mi, kaj dejansko sploh LAHKO počnete v tej vročini oz. kaj ste sploh SPOSOBNE početi?
 
Jaz nič. Sedim pred računalnikom, kjer premikam samo roke (al' tipkam, al' pa čik otresam v pepelnik), ležim pred TV-jem, kjer premikam samo en prst (za tipke na daljincu) in to je v bistvu to. Vsak večji premik (tudi to, ki si grem v kopalnico obraz zalit z mrzlo vodo) je napor, ki se ga izogibam.
 
Tolažim se s tem, da je vsaj večina trgovin v BTC-ju klimatiziranih, ampak priti do BTC-ja je pa... užas.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tiste, ki NIMATE klime
16.7.2010 17:06:58   
Gina
Jaz tudi več ali manj sedim, berem, surfam po netu, se tuširam, klepetam s ta malim, vmes mal skuham, pospravim, posodo zložim, operem perilo, ga dam sušit...taka lahka dela....edino likat pa danes nisem mogla več kot pol urce, ker mi je bilo prevroče. To bi bilo to.

Koliko stopinj pa imaš kerensa, da te takole čisto dotolče? Mene je edino ven butnilo danes, ko sem v ves čas zaprto prikolico, stoječo na soncu šla iskat ta malemu ta mali bazenček, da se bo na terasi not kopal - no, tam je bilo pa po moje že skor za skuhat se notri.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tiste, ki NIMATE klime
16.7.2010 17:09:53   
Kerensa*
Nimam pojma, koliko stopinj imam, ampa vse teče od mene. Mogoče je tudi to krivo, da imam nizek pritisk. Vsake toliko, če prehitro vstanem, se mi kar stemni pred očmi.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tiste, ki NIMATE klime
16.7.2010 17:10:37   
enea
Evo, točno 30°c imam v stanovanju. Sva s taveliko zložile dve rjuhi, in mi teče kot da sem ravnokar iz maratona. 
Ker smo še same, moža še ni, da bi kompliciral, smo vse tri samo v spodnjih hlačah,....user posted image
Se pa sedaj dosti ne sekiram, ker čez 5 ur gremo na MORJEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil enea -- 16.7.2010 17:12:21 >

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tiste, ki NIMATE klime
16.7.2010 17:11:33   
Kerensa*
Jaz pa razmišljam, da bi šla kar tako, kakor včeraj, v City Park. Klimatiziran je, pa še kaj lepega si lahko kupim. user posted image

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tiste, ki NIMATE klime
16.7.2010 17:25:56   
jana
Počnemo lahko (ali pa težko),tisto kar moramo vsak dan.Dvakrat dnevno nahranit in pomolsti krave, pripraviti oziroma nakositi krmo za sproti,poksit in posušiti (to ni sedaj težko) seno za pozimi. Torej cel dan na soncu .

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tiste, ki NIMATE klime
16.7.2010 17:27:40   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Jaz pa razmišljam, da bi šla kar tako, kakor včeraj, v City Park. Klimatiziran je, pa še kaj lepega si lahko kupim. user posted image


jest sm se pa predvčerajšnim kuhala v city parku... sploh v xanaki, majo luči v kabinah je kr teklo od mene...
jest mam sicer s prižgano klimo 27 stopinj (pravi termometer). prijetno, ker povsod drugod v hiši je 30+... pa očitno je že to preveč, sem fasala vročinske izpuščaje al neki. jest res ne maram vročine user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tiste, ki NIMATE klime
16.7.2010 17:31:15   
barika
čim manj. ker me ob tej vročini fuul glava boli, še posebej, če se začnem potit in če kakšen ventilator malo popiha po meni.

najbolj se mi mulca smilita, ko jima ne morem nič, razen potuširat vsake toliko, še igrat se jima ne da.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tiste, ki NIMATE klime
16.7.2010 18:14:27   
VITA74
pri nas funkcioniramo normalno..celo WI sva igrala s tamalim (kegljanje in tenis) potem pa pod tuš in v službo;
mene vročina ne moti, doma smo oblečeni minimalno, imamo pa stanovanje HB obrnjeno stran od sonca..
samo likat se ne spravim...razmišljam o nočnem likanju, ko ne morem spat user posted image

Meni je poletje pisano na kožo..

_____________________________

srečna

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tiste, ki NIMATE klime
16.7.2010 18:22:51   
zmajaz
Pri nas je včeraj prvič prišlo na 28,5 (in danes isto), kar pomeni, da dokler si še čisto pri miru, je še vsaj približno znostno, če pa se začneš premikati, te pa začne polivati. Ukrepala sem tako, da sem se lepo vsedla v avto in šla naročit klimo - jutri jo pridejo zmontirat. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tiste, ki NIMATE klime
16.7.2010 19:20:09   
Anonimen
imam sodelavca, ki ga pri klimi, nastavljeni na 24 stopinj, zebe user posted image  in se potem stalno prčkamo a naj bo vklopljeno ali ne. na srečo so dopusti in je ena pisarna prazna, pa je šel potem tja delat.

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tiste, ki NIMATE klime
16.7.2010 19:41:23   
donna22
Jaz imam 29.5 stopinj v dnevnem prostoru, ampak mi ni panike ... Vročino dobro prenašamuser posted image , tako da delam vse normalno kot prejuser posted image
Na žalost pa ima moja user posted image težave z vročino, jaz se še niti spotim ne, ko je ona že vsa mokra in sitna ...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tiste, ki NIMATE klime
16.7.2010 19:48:27   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

imam sodelavca, ki ga pri klimi, nastavljeni na 24 stopinj, zebe user posted image  in se potem stalno prčkamo a naj bo vklopljeno ali ne. na srečo so dopusti in je ena pisarna prazna, pa je šel potem tja delat.


jest v prejšni službi k sm delala smo mel na 18 (da se niso stroji pregreval); kikle in odprti čevlji so totalno odpadl user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tiste, ki NIMATE klime
16.7.2010 19:57:36   
Urša
Jaz vem, da bom regres naslednje leto namenila nakupu klime, ker tako ne bo šlo več naprej, prepričana pa sem, da bodo poletja čedalje bolj vroča.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tiste, ki NIMATE klime
16.7.2010 20:08:54   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Ukrepala sem tako, da sem se lepo vsedla v avto in šla naročit klimo - jutri jo pridejo zmontirat. user posted image


jaz tud..vendar sem prenosno nabavla in je 100:1...user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tiste, ki NIMATE klime
16.7.2010 20:41:10   
magda_velepič
Mi imamo klimo že kar nekaj let drugače bi se kuhali kajti okol enih pride sonce naokrog prav v kuhnjo-dnevno tak,da ni bilo za bit notri.Ok smo pa nabavli še markizo na balkon,da res ne sije direktno notri sonce.Sem pa rekla,da bo treba tudi v spalnico nabavit magari prenosno kajti tule je pa užas notri...ventilator se mi zdi,da greje ne hladi...ja kot je ena rekla vsako leti huje...

_____________________________

Največja tragedija ni vreščeč hrup slabih ljudi temveč grozna tišina 'dobrih'.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tiste, ki NIMATE klime
16.7.2010 20:53:49   
ronja
Ma, meni vročina ni problem - ok, zdaj je res že kar lepo toplo, ampak če mi ni treba ravno ne vem kako noret okoli (recimo z biciklom noret iz službe po tamali in potem se z njima po igrišču preganjat, pa ju potem napokat v voziček in noret po opravkih in gurat tisti voziček s 30 kilami okoli...), potem sem čisto zadovoljna.

POčnem lahko v takem kar hočeš, to so moje temperature - življenje se začne nad 25 zameuser posted image . Mi je pa problem jeseni, spomladi in seveda pozimi, ker me NON STOP ZEBE! Zdaj je pa tako fajn, ko lahko greš ven, ne da bi te takoj zazeblo.

Mam pa tudi jaz zelo nizek pritisk. V stanovanju imamo pa trenutno 32 stopinj, saj je naše stanovanje obrnjeno na juguser posted image .

mizantrop, moji sodelavci imajo tudi tako sodelavkouser posted image . Samo da nimamo klime in ni problem okoli pričkanja, hehe.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tiste, ki NIMATE klime
16.7.2010 20:56:12   
magda_velepič
Jaz pa imam najraje sneg....user posted image

_____________________________

Največja tragedija ni vreščeč hrup slabih ljudi temveč grozna tišina 'dobrih'.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tiste, ki NIMATE klime
16.7.2010 21:00:08   
ronja
"o, jaz pa ne... Kako sva si različni..."user posted image  Jaz mam rada nad 30°C.

(odgovor članu magda_velepič)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Tiste, ki NIMATE klime
16.7.2010 21:05:18   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

"o, jaz pa ne... Kako sva si različni..."user posted image  Jaz mam rada nad 30°C.


jaz tudi...samo da vsaj malo zapihlja....da ni take hude sopareuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Tiste, ki NIMATE klime
16.7.2010 21:08:26   
magda_velepič
Ma tam okol 25 še nekak mam rada kar je več pa ne.

_____________________________

Največja tragedija ni vreščeč hrup slabih ljudi temveč grozna tišina 'dobrih'.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Tiste, ki NIMATE klime
16.7.2010 21:15:19   
*miska.mcc*
kerensa, in pol ti meni, da sem cudna!!!!user posted image

uzivam!!!! delam vse. v bistvu se vec! nimam problemov. juhu! poletje je tu!!!!

otroke vsake tolko osvezim s šprico  in je smeha še pa še. očitno smo pri nas pri bajti poletni ljudje.

tole tole....

IZVIRNO SPOROČILO: jana

Počnemo lahko (ali pa težko),tisto kar moramo vsak dan.Dvakrat dnevno nahranit in pomolsti krave, pripraviti oziroma nakositi krmo za sproti,poksit in posušiti (to ni sedaj težko) seno za pozimi. Torej cel dan na soncu .



to pa je....kapo dol!!! tukaj, pa priznam, da bi verjetno tudi sama pregorela!

ok, zdaj je res že kar lepo toplo


user posted image user posted image user posted image enkratno!

me pa mal skrbi, ker baje bo od nedelje naprej padlo pod 30¨!user posted image




_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Tiste, ki NIMATE klime
16.7.2010 21:17:26   
Klemy82
Miš, očitno je fb tud vroče... sem ti tipkala odgovor na čet pa si mi zginla, odpre pa mi tvoj profil.user posted image zdej je tud to zginlo, upam, da ti je ratalo deaktivirat.user posted image pa kmalu pridi nazaj!

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Tiste, ki NIMATE klime
16.7.2010 21:17:57   
magda_velepič
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

kerensa, in pol ti meni, da sem cudna!!!!user posted image

uzivam!!!! delam vse. v bistvu se vec! nimam problemov. juhu! poletje je tu!!!!

otroke vsake tolko osvezim s šprico  in je smeha še pa še. očitno smo pri nas pri bajti poletni ljudje.

tole tole....

IZVIRNO SPOROČILO: jana

Počnemo lahko (ali pa težko),tisto kar moramo vsak dan.Dvakrat dnevno nahranit in pomolsti krave, pripraviti oziroma nakositi krmo za sproti,poksit in posušiti (to ni sedaj težko) seno za pozimi. Torej cel dan na soncu .



to pa je....kapo dol!!! tukaj, pa priznam, da bi verjetno tudi sama pregorela!

ok, zdaj je res že kar lepo toplo


user posted image user posted image user posted image enkratno!

me pa mal skrbi, ker baje bo od nedelje naprej padlo pod 30¨!user posted image





Naj le pade na 20...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Največja tragedija ni vreščeč hrup slabih ljudi temveč grozna tišina 'dobrih'.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Tiste, ki NIMATE klime
16.7.2010 21:22:17   
bumerang
Nadvse uživam. In upam, da bo nad 30 čimdlje.
Ok, nekaterih opravil se ne lotevam, ker po tem ni potrebe, npr. likanje, vse ostalo pa počnem normalno. Je pa res, da sem po kake tri ure, danes več kot pet, v morju in po ene dve po koščkih v bazenu. Tako namakanje te ohladi "v jedro" in potem funkcioniraš čisto normalno. Trenutno me celo zebe.
Vsem, ki se ne morete ohladiti, priporočam, da si v banjo natočite vode in se namakate kake pol ure, potem boste par ur kot novi.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?