|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Test nosečnosti
23.10.2013 7:44:17   
Anonimen
Pozdravljeni,

V ponedeljek sem naredila test (1.dan izostanka menstruacije) in se je zraven kontrolne prikazala srednje vidna črtica. Danes zjutraj sem test ponovila in je črtica enako močna kot v ponedeljek. Med obema testoma je preteklo 37 eur. Ne bi potem na današnjem testu črticala morala biti že bolj močnejša?

Prosim za vaše izkušnje.

Hvala in lp,
Jasmina
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Test nosečnosti
23.10.2013 7:51:41   
Agnes27
Mislim da na začetku ne gre tako hitro tako da potrprežljivost. Pri meni je bilo prvič isto da se kar ni hotela črtica odebeliti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Test nosečnosti
23.10.2013 8:14:56   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljeni,

V ponedeljek sem naredila test (1.dan izostanka menstruacije) in se je zraven kontrolne prikazala srednje vidna črtica. Danes zjutraj sem test ponovila in je črtica enako močna kot v ponedeljek. Med obema testoma je preteklo 37 eur. Ne bi potem na današnjem testu črticala morala biti že bolj močnejša?

Prosim za vaše izkušnje.

Hvala in lp,
Jasmina


Zakaj bi mogla biti močnejša?zato,ker si ti tako rekla?
Zraven testa so navodila ,kjer imaš vse razloženo!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Test nosečnosti
23.10.2013 8:20:37   
Anonimen
Ker se verjetno z višanjem hormona bolj obarva črtica, zato menim da bi po dveh dneh morala biti že bolj močnejša.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Test nosečnosti
23.10.2013 9:05:09   
lilalo
Tudi moja črtica na včerajšnjih testih ni tako intenzivna kot testna, še zdaleč ne. Grem danes po digitalnega... mam rada vse črno na belem :D

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Test nosečnosti
23.10.2013 9:49:51   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ker se verjetno z višanjem hormona bolj obarva črtica, zato menim da bi po dveh dneh morala biti že bolj močnejša.

To pač misliš ti user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Test nosečnosti
23.10.2013 9:54:48   
Anonimen
To pač misliš ti


No potem pa povej ti kako je prav, če jaz napačno razmišljam.

Prosila sem samo za izkušnje ostalih in nič drugega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Test nosečnosti
23.10.2013 15:42:26   
savanah
nevem tole me je malo pogrelo...anonimna-tista nesramna. nevem zakaj je treba tako na oštro če je punca le vprašala kakšne so izkušnje drugih? Nevem to vprašanje mi niti ni butasto, kakor so nekatera, in veliko mojih, pa nisem deležna takšnih oštrih odgovorov. Ne rabiš biti nesramna.

Jasmina, drugače pa čestike za pozitiven test. Glede testa pa ti ne znam svetovati, žal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Test nosečnosti
23.10.2013 16:09:51   
mamica deklicam
hormon nosečnosti naj bi se podvajal na 2-3 dni. Tako da tako kmalu ne pokaže razlike. Sem pa že brala, ko so punce pisale, da je važno, da je testna črta enako debela kot kontrolna.

Jasmina, jaz bi ti rekla takole. Počakaj še kakšen dan. Ali pa kupi digitalni CB, kjer se poleg plusa izpiše še koliko tednov si noseča. Če pa hočeš greš lahko tudi na krvni test, ker v krvi je prej prisoten hormon kot v urinu.


Pa srečno in javi. Navijamo user posted image user posted image za user posted image

(odgovor članu savanah)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Test nosečnosti
23.10.2013 17:24:31   
Anonimen
Hvala "Savanah" in "mamica deklicam" za odgovore in vzpodbuden besede za razliko od Anonimne.

Bom v petek naredila še en test. Tedaj pa bi že moralo bolj pokazati. Upam da ni kaj narobe.

lp

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Test nosečnosti
23.10.2013 17:41:50   
Arčika
Hej jaz ti kar svetujem da v petek v miru narediš še en test...pri meni je bil celo pri prvem poskusu negativen test....sm pa iz firbca naredila čez dva ali tri dni še enkrat je pa bil pozitiven...tko da držimo pesti, da bosta dve črtici:)

papa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Test nosečnosti
24.10.2013 10:01:28   
Polona31
Pri moji drugi user posted image se je druga črtica pojavila šele tedaj ko sem test nesla v koš prepričana da nisem noseča. Bila je takšna komaj opazna, ampak...ko sem test ponovila čez 3-4 dni je pa bila močnejša...detece ki se je takrat napovedalo je sedaj živahen fantek star 16 mes.

(odgovor članu Arčika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Test nosečnosti
29.10.2013 18:07:16   
Anonimen
Punce pozdravljene!

Danes ponovila test in test črtica je močna kot kontrolna.user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem presrečna user posted image

(odgovor članu Polona31)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Test nosečnosti
29.10.2013 18:58:21   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Punce pozdravljene!

Danes ponovila test in test črtica je močna kot kontrolna.user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem presrečna user posted image


čestitam user posted image user posted image , srečno do konca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




stalnost v lj.za vpis v vrtec
NANA123

KOLIKO ČASA STE PRIJAVLJENI V LJ.-GLEDE VPISA OTROK V VRTEC

2 LETI (57%)

MANJ KOT 2 LETI (43%)


Število vseh glasov: 254

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!