|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Temna krvavitev
1.2.2007 15:37:54   
Anonimen
Oj punce, danes sem dobila user posted image  ampak je taka čudna, zelo temna... je kaj narobe??????????
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Temna krvavitev
2.2.2007 8:25:11   
pika74
Mislim, da ni nič narobe, če je bolj temna. Bolj je pomembno, da niso kakšni veliki kosi in da ne traja predolgo.

Jaz sem imela tako temno ponavadi vedno takrat, ko sem imela kakšno hormonsko terapijo (klomifen, Primolut Nor, Gonal, Suprefact).

Spomnim se pa tudi, da sem imela enkrat zelo črno... to je bilo kakih 10 let nazaj... takrat sva bila s svojim zaradi študija kak mesec narazen in sem zelo trpela... pa ne vem, a je bil to razlog, al kaj drugega. Vem, da sem se prav ustrašila, ker je bla res čist ČRNA.

Lahko pa vprašaš tudi kakšnega ginekologa, kaj to pomeni.

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trije znaki, ki kažejo, da je ženska plodna
Ko je ženska v, tako imenovanih, plodnih dneh, njeno telo to pokaže tudi na zunaj, z drobnimi signali, ki se jih lahko n...
3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?




Kajenje med nosečnostjo.
пеперутка16

Zanimajo me izkušnje KADILCEV glede te teme, ali še kadite/ste kadile, ker vem, da nekadilci reagirajo zelo ostro in ne razumejo želje po cigareti.