|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Težave s previjanjem-preoblačenjem
25.8.2005 20:23:10   
štimana
Čer,
men se pa že celi teden dogaja, da naš mali lumpek med previjanjem in oblačenjem vstaja oz. se obrača na vse štiri in tako ga le s težavo previjem (zapnem plenico) in oblečem v cunjice. Vrti se ko šraufek.

Ali ima katera podobno težavo? Ali bo to kdaj minilo?
Se mi včasih že zdi, da bo samo še huje, da se ne bo hotel previjati in sploh ga komaj prepričam, da se zrihtava za na sprehod. :duda:

Hvala - dio
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Težave s previjanjem-preoblačenjem
25.8.2005 20:56:50   
Vittel
Moj dela popolnoma isto, tako da sem že zgubila živce zraven. Potem pa sem našla elegantno rešitev. Na previjalno mizo postavim igralni most in potem se igra in leži na miru. Ne čisto 100% z nogami se še vedno vrti ampak vsaj rita je na miru. Daj mu nekaj kar ga dobro zamoti. Veliko uspeha želim. :)

(odgovor članu štimana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Težave s previjanjem-preoblačenjem
25.8.2005 20:58:59   
ZARA
Tko kot pravi Vittel,mal ga zamoti z raznimi škatlicami,igračami,...jst Zari porinem v roke vse živo,se včasih še premaknt ne more ;)...

(odgovor članu štimana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Težave s previjanjem-preoblačenjem
25.8.2005 22:11:24   
Annny
Ja, res imej zraven nekaj igračk, da ga zamotiš. No, naša igračk ni marala, najraje ima kolut od WC papirja, mini knjigico z živalmi, kremo v tubi, svojo zobno krtačko, razne (malo večje) pokrovčke..
Lp

(odgovor članu štimana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Težave s previjanjem-preoblačenjem
25.8.2005 22:21:03   
niki5
Jaz mu dam pokrovček od kreme, kremo, predvsem nekaj takega s čimer se ne igra pogosto, zato da mu je dovolj zanimivo in se potem zamoti. Včasih mi pa tudi ne uspe, tako da njegovo nago ritko lovim po sobi ko mi odhlaca :)-

(odgovor članu štimana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Težave s previjanjem-preoblačenjem
25.8.2005 22:26:29   
Anonimen
Jaz sem mu dala pa eno čez rit. Pa zdaj sem to že tolikokrat napisala, da izgleda, da ga skozi samo tepem. Pa niti ne:), enkrat sem mu jo res dala, pa je ni bilo več treba.:)

(odgovor članu štimana)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Težave s previjanjem-preoblačenjem
25.8.2005 22:42:41   
niki5
Naš otrok pa izredno rad vleče za lase.. Če se k njemu kdo skloni ali pa če je kakšna punča zelo blizu dobi take velike oke, prav zažarijo mu in hop povleče za lase, med teh se pa noro zabava.
A se je še kateri to dogajalo, da je njen otrok to počel, ker jaz sploh ne vem kako ga naj odvadim. Kmalu bomo vsi plešasti :zmeden2:

(odgovor članu štimana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Težave s previjanjem-preoblačenjem
26.8.2005 10:38:33   
Veverička
Ja, tudi naš Blaž to najraje počne, ampak ti žal ne morem dati nasveta, kako ga odvadit, ker kljub vsem mojim prizadevanjem, da naj raje boža, boža, še vedno najraje vleče za lase:((
Če pa ima katera rešitev oz. nasvet pa se tudi jaz priporočam:)-

(odgovor članu štimana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Težave s previjanjem-preoblačenjem
26.8.2005 13:57:30   
Anonimen
Jaz imam nasvet: čisto na kratko se ostrižite. Vsi.:)-

(odgovor članu štimana)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Asociacije pri imenih
buči

Ali pri izbiri imena pomislite na ljudi, ki jih poznate s takim imanom?

Da, če mi je oseba ljuba/simpatična, mi je ima še toliko bolj. (25%)

Da, če ima tako ime znana oseba, je to še toliko bolje za otroka. (1%)

Da, če poznam koga, ki mi je nesimpatičen/zoprn, ne bi otroku dal-a nikoli takega imena. (49%)

Ne, vseeno mi je, važno je, da je ime všeč meni. (19%)

Ne, tudi če dam otroku ime, ki ni najbolj "človeško", važno je, da je meni všeč. (3%)

Ime je pač ime. (4%)


Število vseh glasov: 311

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!