|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tanikaa - obljuba dela dolg
28.8.2008 7:01:18   
karinka
Včeraj sem ti obljubila, da ti sporočim znesek dodatka.

Tašča je prejela 150 EUR. To pomeni, da upoštevajo samo pokojnino iz Slovenije, tuje pa ne.

No, če vprašate mene, to čisto prav ni. Sploh za tiste, ki imajo domačo in tujo pokojnino.

Moja teta in njen mož sta delala nekaj let tu, potem pa do upokojitve v tujini. Seveda imata slovensko pokojnino nizko, tujo pa visoko. In zdajle sta dobila vsak po 150 Eur.

Ne me razumet napačno. Nikomur nisem nevoščljiva, samo če mene vprašate bi morali pogledati celoten znesek (domača + tuja pokojnina).

Tako so eni spet izviseli.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tanikaa - obljuba dela dolg
28.8.2008 8:06:02   
srki
Mater, to pa je krivično ja. Pa dodatka tudi ne dobijo tisti a ne, ki imajo 500 eur ali več penzije? Ali se motim. No, moja tašča ima samo starostno pokojnino, pa pravi, da teh 150 eur ni nič. Jaz pa pravim, bolje išta, nego ništa.

(odgovor članu karinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tanikaa - obljuba dela dolg
28.8.2008 8:07:44   
karinka
Moja mama ima 515 EUR in ni dobila nič.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tanikaa - obljuba dela dolg
28.8.2008 8:14:13   
srki
No, pol to drži, da tisti s 500 eur in več ne dobijo.

(odgovor članu karinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tanikaa - obljuba dela dolg
28.8.2008 8:54:13   
tanikaa
Karinka hvala. Ja, saj delitev denarja še nikoli ni bila pravična in verjetno nikoli tudi ne bo. Tak pač je. In čim prej se sprijazniš s tem, tem bolje.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?