|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ta k..... gripa
22.7.2009 15:17:02   
Anonimen
Ne paničarim neki okol te gripe,sam me pa mal skrbi,kaj če jo fašejo otroci.
Nismo neki pristaši nakupovalnih centrov,vendar danes bi rada šla z otrokoma po nakupih.Pa najprej pomislim na to gripo.Bilo ktere cajtnge odprem,vsepovsod piše in se govori o tej gripi.Je sploh pametn male otroke furat v trgovine??Se ve kaj ozirate na to??Hvala vam za odgovoreuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ta k..... gripa
22.7.2009 15:17:53   
janapan
Vse je napumpano, sicer pa boljše da jo dobi zdej ko je baje ful blaga


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ta k..... gripa
22.7.2009 15:19:14   
tanjusi
Ne paničarim neki okol te gripe,sam me pa mal skrbi,kaj če jo fašejo otroci.
Nismo neki pristaši nakupovalnih centrov,vendar danes bi rada šla z otrokoma po nakupih.Pa najprej pomislim na to gripo.Bilo ktere cajtnge odprem,vsepovsod piše in se govori o tej gripi.Je sploh pametn male otroke furat v trgovine??Se ve kaj ozirate na to??Hvala vam za odgovoreuser posted image

že veliko predebatiranega o tem, tudi na ringaraji, tak da nehajte že enkratuser posted image


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ta k..... gripa
22.7.2009 15:21:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

Ne paničarim neki okol te gripe,sam me pa mal skrbi,kaj če jo fašejo otroci.
Nismo neki pristaši nakupovalnih centrov,vendar danes bi rada šla z otrokoma po nakupih.Pa najprej pomislim na to gripo.Bilo ktere cajtnge odprem,vsepovsod piše in se govori o tej gripi.Je sploh pametn male otroke furat v trgovine??Se ve kaj ozirate na to??Hvala vam za odgovoreuser posted image

že veliko predebatiranega o tem, tudi na ringaraji, tak da nehajte že enkratuser posted image


Ja sori no,ko sem te zmotla z svojim neumnim vprašanjem.Sem bolj na kamot,pa se mi ne da iskat temeuser posted image .Drugač pa,če ti vprašanje ne paše ga preskoč,brezveze,da se potem jezišuser posted image user posted image

(odgovor članu tanjusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ta k..... gripa
22.7.2009 15:24:34   
tanjusi
Ja sori no,ko sem te zmotla z svojim neumnim vprašanjem.Sem bolj na kamot,pa se mi ne da iskat temeuser posted image .Drugač pa,če ti vprašanje ne paše ga preskoč,brezveze,da se potem jezišuser posted image user posted image

saj ok no sam men se zdi da se mi bo zmešalo prej kot pa se bom okužla, prižgem tv Nova gripa, prižgem računalnik, Nova gripa, odprem časopis, Nova gripa....
Tak da sorry če sem malo preveč oštro odreagiralauser posted image


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ta k..... gripa
22.7.2009 15:26:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

Ja sori no,ko sem te zmotla z svojim neumnim vprašanjem.Sem bolj na kamot,pa se mi ne da iskat temeuser posted image .Drugač pa,če ti vprašanje ne paše ga preskoč,brezveze,da se potem jezišuser posted image user posted image

saj ok no sam men se zdi da se mi bo zmešalo prej kot pa se bom okužla, prižgem tv Nova gripa, prižgem računalnik, Nova gripa, odprem časopis, Nova gripa....
Tak da sorry če sem malo preveč oštro odreagiralauser posted image


Ej,ni problema nouser posted image .Sej mene tud jezi,ko vsepovsod berem sam o tem.Bom nehala brat.user posted image

(odgovor članu tanjusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ta k..... gripa
22.7.2009 15:31:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

že veliko predebatiranega o tem, tudi na ringaraji, tak da nehajte že enkratuser posted image



se strinjam. mater ste že zoprne s tem. user posted image

(odgovor članu tanjusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ta k..... gripa
22.7.2009 15:34:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

že veliko predebatiranega o tem, tudi na ringaraji, tak da nehajte že enkratuser posted image



se strinjam. mater ste že zoprne s tem. user posted image

Ti pa pazi,da še ne boš mela drug uč črnuser posted image Hecam se.user posted image
Brište me od tu.Mi je žal,da sem sploh kaj napisala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ta k..... gripa
22.7.2009 15:35:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: žanka

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

že veliko predebatiranega o tem, tudi na ringaraji, tak da nehajte že enkratuser posted image



se strinjam. mater ste že zoprne s tem. user posted image

Ti pa pazi,da še ne boš mela drug uč črnuser posted image Hecam se.user posted image
Brište me od tu.Mi je žal,da sem sploh kaj napisala.
 

user posted image  saj ne bi bil problem, če ne bi bilo sto in sto tem na to vižo. a se res ne da v eni temi to podebatirat? user posted image

< Sporočilo je popravil natasa77 -- 22.7.2009 15:36:17 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ta k..... gripa
22.7.2009 15:38:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: žanka

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

že veliko predebatiranega o tem, tudi na ringaraji, tak da nehajte že enkratuser posted image



se strinjam. mater ste že zoprne s tem. user posted image

Ti pa pazi,da še ne boš mela drug uč črnuser posted image Hecam se.user posted image
Brište me od tu.Mi je žal,da sem sploh kaj napisala.
 

user posted image  saj ne bi bil problem, če ne bi bilo sto in sto tem na to vižo. a se res ne da v eni temi to podebatirat? user posted image

NE.Debat na to temo ni nikoli preveč.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ta k..... gripa
22.7.2009 15:44:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: žanka

NE.Debat na to temo ni nikoli preveč.user posted image user posted image user posted image


Ti bi bila odlična novinarka. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ta k..... gripa
22.7.2009 15:55:47   
sneguljčica
IZVIRNO SPOROČILO: janapan

Vse je napumpano, sicer pa boljše da jo dobi zdej ko je baje ful blaga




S tem pa se sploh ne strinjam. V angliji so s takim mišljenjem vozili otroke na neke zabave, kjer bi se nalezli gripe zdaj, ko kao še ni mutirala, pa zato, ker je kao zdaj tamiflu še na zalogi in podobno.
Mislim, da gripa ni blaga (kako pa veste, da potem ne bo več blaga???), vsaj po tem, kar pravijo tisti, ki so zboleli. Nekaj lahko preberete tukaj in tukaj (sledite slikam, ker je opisano po dnevih.) Je pa že umrl otrok, ki ni imel nobene druge bolezni.
Jaz v glavnem mojim otrokom nebi privoščila tega, zato nikakor nebi mogla rečt, da je bolje, da jo dobijo (zdaj ali kadarkoli).
Sicer ne delam panike, ravno tako bomo šli na morje in v trgovino, ni pa odveč biti previden (predvsem umivanje rok!)
Res pa je, da se o tem preveč govori v medijih in se brezveze povzroča panika med ljudmi.

< Sporočilo je popravil sneguljčica -- 22.7.2009 15:57:02 >

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ta k..... gripa
22.7.2009 16:27:04   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: žanka

Ne paničarim neki okol te gripe,sam me pa mal skrbi,kaj če jo fašejo otroci.
Nismo neki pristaši nakupovalnih centrov,vendar danes bi rada šla z otrokoma po nakupih.Pa najprej pomislim na to gripo.Bilo ktere cajtnge odprem,vsepovsod piše in se govori o tej gripi.Je sploh pametn male otroke furat v trgovine??Se ve kaj ozirate na to??Hvala vam za odgovoreuser posted image


V lekarnah prodajajo maske proti gripi.....rokavice pa so baje kar v nakupovalnem centru tam pri sadju in zelenjavi......

zdravstveno zavarovanje pa baje ne krije ne mask in ne rokavic, tako da je vse samoplačniško - kakšna krivica!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ta k..... gripa
22.7.2009 18:06:10   
CatJa
Otrok nikol ni fajn furat po trgovinah. Ampak če se mora, jih pač, ne glede na gripo ipd.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ta k..... gripa
22.7.2009 19:06:06   
Anonimen
vsako leto umre po sveti zaradi NAVADNE gripe okoli 250.000 ljudi.
pa kdo panicari?

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ta k..... gripa
22.7.2009 20:31:00   
oka
saj ne bi bil problem, če ne bi bilo sto in sto tem na to vižo. a se res ne da v eni temi to podebatirat? user posted image


Specialna ponudba na RR! Samo ta mesec (na vašo željo lahko podaljšamo)! Nova gripa: kako si na tisoč in en način zakomplicirati življenje zaradi gripe. Vabljeni! Panika zaželjena!

p.s. pa ne mi glave odtrgat ampak tole je pa genau ena deseta tema o tej nesrečni gripi. Če ne drugače, bomo zboleli zato, ker toliko beremo okoli tega.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ta k..... gripa
22.7.2009 20:51:57   
barika
Žanka, če se ne motim ti delaš v trgovini, ne?? boš prej tak kej domov prinesla, kot pa da otroke pelješ v trgovino...sicer je pa tak isto.
sploh pa mislim, da bi bilo bolezni veliko manj, če bi ljudje poskrbeli za osebno higieno (umivanje rok itd...)

Pa starši bolne otroke vozijo v vrtce, pa nihče ne komplicira ... btw. zdej razsaja spet neka otroška bolezen, meningitis, ali kaj je, pa se o tem nič ne govori.


< Sporočilo je popravil barika -- 22.7.2009 20:56:02 >

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ta k..... gripa
23.7.2009 7:33:32   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: barika


zdej razsaja spet neka otroška bolezen, meningitis, ali kaj je, pa se o tem nič ne govori.



Hja, samo pri virusnem meningitisu ne pomaga tamiflu, kateremu bo kmalu rok potekel.

V ljubljani so za virusnim meningitisom, obolele cele družine, pa nihče ne šteje št. obolelih.

A ve slučajno katera, kako otrokom punktirajo hrbtenico ? A jim dajo kak anestetik? Drugače ne morejo ločit virusnega meningitisa od bakterijskega.

< Sporočilo je popravil mika -- 23.7.2009 7:34:25 >

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ta k..... gripa
23.7.2009 8:01:28   
ksenjak
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: barika


zdej razsaja spet neka otroška bolezen, meningitis, ali kaj je, pa se o tem nič ne govori.



Hja, samo pri virusnem meningitisu ne pomaga tamiflu, kateremu bo kmalu rok potekel.

V ljubljani so za virusnim meningitisom, obolele cele družine, pa nihče ne šteje št. obolelih.

A ve slučajno katera, kako otrokom punktirajo hrbtenico ? A jim dajo kak anestetik? Drugače ne morejo ločit virusnega meningitisa od bakterijskega.


Ločijo, in sicer z odvzemom krvi, ki zelo lepo pokaže ali gre za bakterijskega ali za virusnega.

lp

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ta k..... gripa
23.7.2009 8:11:43   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak


Ločijo, in sicer z odvzemom krvi, ki zelo lepo pokaže ali gre za bakterijskega ali za virusnega.

lp


A no fajnuser posted image . Sam, da jih ne pikajo v hrbtenico.
Članek sem brala na 24 ur. com in so napisali, da se ne da ločit, drugače kot s punktiranjem.


(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ta k..... gripa
23.7.2009 8:16:11   
oka
A no fajnuser posted image . Sam, da jih ne pikajo v hrbtenico.
Članek sem brala na 24 ur. com in so napisali, da se ne da ločit, drugače kot s punktiranjem.


Jaz sem ga prebolela kot najstnica (13) in pri meni so po krvi takoj vedeli za katerega gre, so me pa vseeno punktirali.  Nič kaj prijetno, je pa hitro mimo. Sva ga pa z mojo najmlajšo sestro imeli hkrati in ona je dosti lažje prenašala vse skupaj.  Takrat je bilo mojim strašem rečeno, da mlajši otroci bistveno lažje prenašajo to bolezen kot starejši.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ta k..... gripa
23.7.2009 11:21:00   
ksenjak
IZVIRNO SPOROČILO: oka

A no fajnuser posted image . Sam, da jih ne pikajo v hrbtenico.
Članek sem brala na 24 ur. com in so napisali, da se ne da ločit, drugače kot s punktiranjem.


Jaz sem ga prebolela kot najstnica (13) in pri meni so po krvi takoj vedeli za katerega gre, so me pa vseeno punktirali.  Nič kaj prijetno, je pa hitro mimo. Sva ga pa z mojo najmlajšo sestro imeli hkrati in ona je dosti lažje prenašala vse skupaj.  Takrat je bilo mojim strašem rečeno, da mlajši otroci bistveno lažje prenašajo to bolezen kot starejši.



Samo najbrž je šlo pri vama za bakterijskega, ker pri virusnem, v kolikor je meni znano, ne naredijo nič, ga preboliš v domači oskrbi, razen seveda v primeru možnosti dehidracije.

lp

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ta k..... gripa
23.7.2009 11:42:35   
oka
Samo najbrž je šlo pri vama za bakterijskega, ker pri virusnem, v kolikor je meni znano, ne naredijo nič, ga preboliš v domači oskrbi, razen seveda v primeru možnosti dehidracije.


Ne, bil je virusni, potrjeno. Ne vem sicer kako je danes ampak takrat bi morali s  sestro biti v bolnici vsaj en teden, bili pa sva kake tri dni, ker je bilo zaradi tega meningitisa vse polno. Je pa res, da nisva dobili nič drugega, razen punktiranja in sredstva proti vročini in bolečinam.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ta k..... gripa
23.7.2009 12:03:08   
ksenjak
Verjamem, da tole punktiranje ni ravno prijetno. So moji sestri to delali, je imela bakterijskega in ima še danes posledice zaradi tega.
Ampak kolikor vem, zaradi tega virusnega, ki trenutno razsaja, ne punktirajo.

lp

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ta k..... gripa
23.7.2009 12:21:38   
oka
Ampak kolikor vem, zaradi tega virusnega, ki trenutno razsaja, ne punktirajo.


Možno da ne več ja, ker jaz sem to imela tako ene sto let nazajuser posted image in lahko da je zdaj drugače.



(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?