|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   TV
26.9.2008 20:07:20   
xerox
Ali vaši user posted image  tud radi gledajo televizijo? Moj 4.mesečnik bi po cele dneve gledu v Tv, če bi bil prižgan. Pol ga pa dam na igralno podlago z lokom z ful enih igračk, jst se pa usedem na kavč, da bi mal Tv pogledala in njega avtomatično nič več ne zanima, samo Tv.
In pol ga moram non stop ugašat, da ne more gledat televizije, včasih bi pa res kakšno oddajo ali pa vsaj poročila rada pogledalauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: TV
26.9.2008 20:41:54   
bodoča
Ja, moj je imel eno obdobje, ko bi samo TV gledal, to je trajalo približno od enga 3 pa do recimo 5,5 - 6 meseca. Pol pa so ga začele druge stvari zanimat, ker se je že znal premikat po prostoru,...

Mi smo pač ugašali TV oziroma gledali takrat, ko je spal.

Saj bo minilo.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: TV
26.9.2008 20:45:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: xerox

Ali vaši user posted image  tud radi gledajo televizijo? 


Ne. Ok, se zagleda npr. v kakšno reklamo, če kej pojejo al kej podobnega, to pa je tudi vse.

(odgovor članu xerox)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: TV
26.9.2008 21:53:21   
ZvezdicaZaspanka
Tudi mi že 3mesece ne gledamo TVja, ker naša dva 6 mesečna fanta tudi samo v TV bulji ta, če je prižgan...torej ga ugasnemo in tudi mi nič ne gledamo dokler zvečer ne zaspita.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: TV
27.9.2008 8:43:34   
nia5
Joj pa še kak, risanke so še najbolj zanimive. No ampak jo zanimanje hitro mine, tak da jo pustim in si ne belim glave s tem.

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: TV
27.9.2008 9:03:51   
matic0105
Tudi. Ko ga nosim  mimo TV , bi glavico obrnil za 400 stopinj proti tv, če bi šlo.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: TV
27.9.2008 12:03:35   
Anonimen
Uf, naša bi samo tv papriko gledala. Ko poje Čepinova in Toše je tak mir.user posted image Igrače....kar tam naj bodo kjer so.user posted image
Sem jo pa zaradi tega začela obračat kontra stran, ker se je že začutilo, da glavo preveč nagiba na desno.

(odgovor članu matic0105)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: TV
27.9.2008 13:37:40   
Tisana
Eno obdobje je naša ful gledala TV, tko da ga nismo imel nikol prižganega, ko je bila zraven. Zdaj pa je TV več ne zanima oz. samo še reklame ali pa če kakšna takšna glasba, ki ji pritegne pozornost, pa še to zgolj za kratek čas. Meni bi včasih prav pasalo, če bi malo obsedela na miru, pa če tudi bi takrat zrla v TV user posted image

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu matic0105)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
27.9.2008 13:44:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tisana)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?