|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   THT ali NS
25.10.2005 15:06:46   
dva sončka
Zanima me še nekaj - kaj bolj prakticirate trihormonski test ali nuhalno svetlino? V prvi nosečnosti me je ginekologinja prepričala, da je dovolj THT (ona nima koncesije za NS). Sedaj pa me zanimajo vaša mnenja, da se bom v drugo lažje odločila, dokler imam še čas.
Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: THT ali NS
25.10.2005 15:17:05   
Nannn
jest sem sla na oboje...na NS sem bila v Domzalah in THT v porodnisnici...sam pa se odloci na kaj bos sla...sta pa oba testa placljiva...

LP Nannn user posted image

(odgovor članu dva sončka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: THT ali NS
25.10.2005 15:20:57   
sarazan
... in oba testa samo presejalna testa, ki ti ne dajeta garancije, da je otrok zdrav.
Mislim, da se bos morala sama odlociti.

Je pa NS veliko lepse dozivetje, ker na UZ vidis svojo pikico, na THT pa das samo kri.


_____________________________

Princeska Sara se je rodila 29.1.2006.
Princeska Maša se je rodila 13.7.2010.

(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: THT ali NS
25.10.2005 15:22:17   
dva sončka
Ali ve morda kdo, kateri test je bolj zanesljiv ali sta oba enako?

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: THT ali NS
25.10.2005 15:48:31   
Anonimen
Jaz sem šla na THT, ker se mi zdi bolj zanesljiv, saj se pri NS mora izmeriti širina svetline na vratu ploda.(človek je pač zmotljiv, kri pa manj)

Vendar v brušuri, ki sem jo jaz dobila piše, da naj bi bila NS bolj zanesljiva.

(odgovor članu dva sončka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: THT ali NS
25.10.2005 15:54:45   
Nannn
sarazan ...jest sem bila v Lj porodnisnici na THT-ju in sem imela tudi UZ  user posted image

Nannn user posted image

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: THT ali NS
25.10.2005 15:55:55   
marty5
Jaz sem tudi šla na oboje. Je pa res NS enkratno doživetje, ko se prvič zares nagledaš user posted image . Pri THT je tudi UZ, ker zmeri premer glavice, če se ne motim, amapak ni pol tako lepo kot na NS.

Drugače pa je najboljša kombinacija NS in istočasni odvtzem krvi za DHT - mislim, da se tako doseže kar 90% ali celo več zanesljivost.

Je pa tako, da G, ki nimajo licence zelo navijajo za THT (tako je tudi moj G) - pač vsak poskuša zase poskrbet...

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu dva sončka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: THT ali NS
25.10.2005 16:28:13   
dva sončka
Marty5, ker vidim, da si iz KP. Pri katerm ginekologu si in kam si šla delat NS? Jaz sem pri Rožičevi.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: THT ali NS
25.10.2005 16:44:19   
katjandraž
Jst sem šla na NS in dat ki za DHT, kjer je več kot 90% zanesljivost. Pri prvi nosečnosti pa samo NS. Se mi zdi, da zdaj bolj kompliciram oz. me bolj skrbi. EMŠO, pač.user posted image

(odgovor članu dva sončka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: THT ali NS
25.10.2005 16:46:02   
marty5
Jaz sem pri Miloševiču v ZD Kp. NS ne delajo na Obali, tako da sem šla v LJ - v Dravlje k dr. Reševi. THT pa sem delala kar v Kopru oz. na odvzem krvi sem šla v bolnico Izola - meritve na UZ, ki sodijo zraven pa mi je naredil dr. Miloševič.

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu dva sončka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: THT ali NS
25.10.2005 17:40:41   
Anonimen
Jaz sem šla na oboje, žal pa NS ni pokazala nič, ker se mali nikakor ni hotel obrniti, THT je vseeno bolj zanesljiv, po moje.

(odgovor članu marty5)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: THT ali NS
25.10.2005 19:44:16   
Anonimen
Zanesljivost THT je nekaj čez 50%, NS nekaj čez 60%, NS v kombinaciji z DHT v roku 24 ur pa čez 90%.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: THT ali NS
26.10.2005 9:03:24   
Eviii
jst sm bla samo na tht-ju, kjer mi je g naredu tudi uz... vem, da ni popolnoma zanesljivo... pomislite samo na naše prednice, ki niso imele niti teh možnosti... itak nikoli ne moreš 100% napovedat, da bo otrok zdrav...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?