|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   TEVA sandali
19.6.2006 16:27:22   
A-N-J-A
Jaz bi pa naši 13 mes.čbeli rada kupla Tevice.A ima kera izkušnje s tako majhnimi(20-21 št.).imamo namreč Geox-ke ,ki so stale 12 jurjevuser posted image in so zanič...trdi, težki ,ima takoj rdečo nogico!
Ne bi se rada še enkrat nafarbala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: TEVA sandali
19.6.2006 16:34:29   
Anonimen
Mi imamo Teva sandalčke sedaj drugo leto, Tibor pa je star 4 leta. Takoj, ko je šele dobro shodil, mu jih nisem kupovala. Takrat smo imeli Ciciban bio, naslednje leto, pri dobrih dveh letih, prav tako. Kaj pa vem, se mi zdi, da se ni za hecat s tako nežno nogico. Pa ne da bi zagovarjala ortopedske čevlje, le tisti pački se mi ne zdijo ... ne vem, noga se mi nekako se zdi stabilna, bolj štorasti se mi zdijo za take male. Čeprav sem že večkrat brala, da so jih mamice kar pohvalile, tudi pri takih malih. Ampak, kot sem že rekla, jaz sem šla "na zihr".
Pri Geoxkah smo se pa lani mi prav tako zafrknili kot vi. Nerabljene smo dali naprej.

(odgovor članu A-N-J-A)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: TEVA sandali
19.6.2006 19:01:30   
Magi*
sto ljudi, sto čudi. nam teve ne pašejo. tista plastika ji čisto požge kožo. geox sandali z usnjenim podplatom so ji pa dobri, nič ne tiščijo in nogica ni rdeča.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: TEVA sandali
19.6.2006 19:13:10   
mojcadamijan
Mi imamo tevice št.  18-19 in so super user posted image

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: TEVA sandali
19.6.2006 20:01:42   
mami darka
Tut js sem hotla naši 14 mesečnici kupit tevice, pa majo tk butaste številke, da nam niso prav. Majo št 18-19 in 20-21. Eni so nam skor mali, drugi ful veliki. Tk, da smo se pol odločli in v Masu kupli neke Polly Pocket. Pa so čist kul.

(odgovor članu mojcadamijan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: TEVA sandali
19.6.2006 20:40:07   
majibee
se strinjam s Splišni. Res so mal prenežne še nogice za tiste paščke. Moja nečakinja-20 mesecev vedno pade v jok in govori buba, če ji damo gor tevice. Vse ostale so pa BP. 

(odgovor članu mami darka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: TEVA sandali
19.6.2006 22:04:45   
skuštrana
Jaz sem ji tudi hotela kupit Tevice. Sem mencala in mencala (ravno zaradi tega, ker se mi ne zdijo glih full stabilni za tako malo nogico) potem pa sem danes mimogrede zavila v Mass in se odločila za nakup Fisher Price ( spredaj) odprtih sandal. Sem dala za njih 3 jurjeuser posted image user posted image ..

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu majibee)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: TEVA sandali
19.6.2006 22:06:10   
Anonimen
lenkaS, to pa je po mojih izkušnjah sploh najboljša izbira!user posted image

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: TEVA sandali
20.6.2006 10:30:42   
viv_
A jim v tevah kej švicajo noge? Mirna je imela ene št. 18 za šminkat, takrat še ni hodila. Zdaj ima pa stalno mokre noge, pa ne vem, kako bi to izgledalo na tevah.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: TEVA sandali
20.6.2006 10:35:29   
Maxica
Jaz sem tudi razmišljala o nabavi teh klasičnih teva sandalčkov, ampak smo jih potem probali v Tomas sportu in je user posted image  prav čudno hodil v njih. Tako da sem sedaj te nabavila http://www.superge.si/html/svn/2142023-AA.shtml in so boljše, imajo nekoliko več opore.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: TEVA sandali
20.6.2006 11:27:37   
Annny
Sploh ne vem, kaj nekateri vidijo na teh tevicah. Zase sem jih kupila lani, dala 20 jurjev in jih samo enkrat obula, ker tako obupnih, trdih sandal še nisem imela.Tako da jih za otroka niti pod razno ne bi kupila.Pri nas navijamo za Naturino (vse od tenisk, sandal, balerink, škornjev itd.) in res tamali vsi super pašejo! Lp

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: TEVA sandali
20.6.2006 18:18:48   
iva01
mi je kr mal nerodno ampak bpm vprašala ker me ful zanima, TEVA sandali kakšni pa sploh so to sandali, prvič slišim....user posted image user posted image

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: TEVA sandali
20.6.2006 19:20:02   
Anonimen
viv, ne, švicajo pa ne nogice. Vsaj kolikor je meni uspelo našlatati.user posted image  Pa saj res nimajo kje, saj je vse "na luftu". Res da je guma spodaj, ampak ... lahko rečem, da ne, ne švicajo nogice.

So pa to taki sandalčki:

user posted image

v različnih barvah in vzorcih.

Anny, potem pa so mogoče tako zelo različni od modela do modela. Ker Tiborjevi pa trdi res niso. Saj je čisto tanek gumijast podplatek, ki res ni  trd.

Evo, zdaj sem jih našla. Tibor ima točno take:

user posted image

< Sporočilo je popravil Splišni -- 20.6.2006 19:23:40 >

(odgovor članu iva01)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: TEVA sandali
21.6.2006 8:40:04   
viv_
Meni so TEVE super, ker so za vsak teren. Lahko so za čisto na "izi", lahko so za po kamenju, lahko z njimi stopi v vodo... skratka super uporabni!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: TEVA sandali
21.6.2006 16:06:06   
A-N-J-A
Dons sem ji šla probat,da vidim kako bo hodila.zgledal je super,ko da bi bla bosa,nič jo ni motil je tekla k forrest gumpuser posted image .
Zdaj se morm pa še zuser posted image pogovortuser posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?