|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   TERMOMETER-DUDA
21.1.2005 17:37:21   
leah
Ali ga-jo ima katera in kako hitro je temp.izmrjena'
Neposredna povezava do sporočila: 1
   TERMOMETER-DUDA
21.1.2005 20:07:47   
cinci
ja jst mam.Kr neki cajta se meri no včasih mi jo ven pljune:)- drgač je pa ful fajn k jo nič ne matraš.Pribižno tko na oko:zmeden2: 2min.

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   TERMOMETER-DUDA
21.1.2005 23:04:02   
kimi
Meni ga je prodajalka v babay centru odsvetovala. Rekla je, da če bo otroku hotela lepo izmeriti temperaturo bi ga morala navaditi na čisto isto, da mi te nebi vn metal. Ker pa se popolnoma istih ne najde sem pa kar na navadnem termometru ostala-pravijo da je najbolj točen

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   TERMOMETER-DUDA
22.1.2005 11:11:11   
BONI*
Mi smo ravno kupili ušesnega, ki zmeri v sekundi. Problem pa je v tem, da vsakič malo drugače zmeri, tako da bo samo za orientacijo. Drugače pa bomo še naprej merili kar z podpazdušnim digitalnim, kar pa traja cca 2 min (nikoli štopala). Se mi zdi še najbolj natančen, pa še ni panike, da bi se razbil.




(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   TERMOMETER-DUDA
22.1.2005 19:28:42   
niki5
Naš ušesni je pa zelo natancen. Zelo pomembno je, da dobro nastavis. Meni je zares super!

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   TERMOMETER-DUDA
22.1.2005 19:33:27   
KIRA
jaz mam braunovega ušesnega, ki je najbolj natančen. treba pa skoz merit v istem ušesu, ker drgač lahko pride do odstopanj za nakaj desetink. zmeri pa v eni sekundi, mala niti ne porajta, da kaj delam.9nebesa

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Držanje glave
uršula83

Kdaj so vaši otroci SAMI držali glavo? To mislim, da je glava čist stabilna, da ne omahuje več.

pri 3 mesecih (42%)

pri 3,5 mesecih (18%)

pri 4 mesecih (18%)

pri 4,5 mesecih (6%)

prej kot pri 3 mesecih (8%)

pri 5 mesecih (7%)


Število vseh glasov: 330

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!