|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Superge za otroke
25.3.2010 10:56:06   
pajkica
Naš 2,5 letnik je letos dobil svoje prve teniske od svakinje ampak se mu nogica tako obupno poti notri, da bi mu rada kupila kaj drugega. Ma ne le da se mu poti, prav mokre ima. Sicer se mu nogica zelo rada poti, ampak v čeveljčkih se mu niti malo ne tako zelo kot v teh supergah.

Malo sem gledala na superge.si, npr. kakšne take http://www.superge.si/html/svn/7329753-AA.shtml ali http://www.superge.si/html/svn/7278568-AA.shtml

Znamka mi sicer nič ne pomeni, bi mu rada kupila ene take malo bolj zračne in da ne bi bili ravno 50 € in več, ker to se mi zdi pa preveč. Ima katera izkušnje s takimi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Superge za otroke
25.3.2010 11:34:52   
boni25
Mi smo imeli od cicibana supergice,so 33e pa so ful ok.

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Superge za otroke
25.3.2010 11:44:38   
kristinaj
naša je imela take pa se nogica ravno tako poti.. kupi platnene, mogoče se bo manj.. še malo potem mu pa sandale kupi... nogice se pa otrokom itak vedno potijo...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Superge za otroke
25.3.2010 11:56:27   
livia
Po mojem se mu bo nogica v obeh, ki si ju prilepila ful potila, saj zgledajo zelo glomazni.
Mi smo imeli do zdaj Ciciban, superfit ali geox.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Superge za otroke
25.3.2010 12:19:32   
SaaS
Jaz mojima dvema že ves čas kupujem "najkice". (Če kdaj slučajno nisem dobila št. pa "adidaske".) Sicer malo drugačne, tiste samo na ježke (dva trakova). Sem vedno zelo zadovoljna z njimi.
Kar se potenja tiče, ne vem. Do zdaj nisem opazila problema, ampak verjetno se bo potil v vseh. Mogoče res probaj z lažjimi platnenimi.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Superge za otroke
25.3.2010 19:14:29   
hubi
Mi imamo od nekdaj adidas in so zakon.

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Superge za otroke
25.3.2010 19:27:56   
mateyka
tele platnene superge so zakon. mi jih mamo. pa v stroju na 30 se dajo prat - fuuul praktično user posted image
http://www.superge.si/html/svn/7355981-AA.shtml

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
25.3.2010 19:39:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Superge za otroke
25.3.2010 19:40:58   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

tele platnene superge so zakon. mi jih mamo. pa v stroju na 30 se dajo prat - fuuul praktično user posted image
http://www.superge.si/html/svn/7355981-AA.shtml


iii, mi mamo tud te. od včeraj. z roza dekoracijo user posted image . ful v redu! a v stroju se lahko perejo? kul!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Superge za otroke
25.3.2010 19:42:53   
Urska09
Edino to ne vem če bo lahko z njimi shodila user posted image ...ker zaenkrat smo še nemobilni...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Superge za otroke
25.3.2010 20:44:30   
heli23
V teh supergah se bo nogica isto potila, če se otroku res tako noga poti, edini čevlji ki so res zračni so geox in dejansko tud funkcionirajo, v njih noga res ne švica tako da nabavi te, sam so pa bistveno dražji od teh klasičnih supergic, boš odštela kar okol 50 eur.

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Superge za otroke
25.3.2010 21:08:37   
K_a_t_i
Najprej preveri, če imaš nogavice iz 100% bombaža. Potem pa nekaj usnjenega. Mi smo lani imeli GEox (imajo podplat, ki diha) in so bile super.


< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 25.3.2010 21:09:14 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu heli23)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Superge za otroke
25.3.2010 21:18:50   
pajkica
U, mateyka, ful lepe teniske. Ne vem kako, da jih nisem prej opazila. So mi zelo všeč. Bom najbrž kar nekaj podobnega poskusila.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Superge za otroke
25.3.2010 21:27:18   
tajtaja
Samo za premislek- a so Nike in Adidas iz Jello in Deichman res originali????
Enkrat sem sinu v Jellu v MB kupila Adidas kopačke, ko je glih začel hodit na treninge. Na nogah so mu dobesedno zasmrdele. Prešnovala sem celo omaro, vhod, vse, kaj hudiča smrdi. Seveda je bil najprej kriv možuser posted image , pa vsi ostali...na koncu povoham Majove-prav po kislem so smrdele. Ampak samo te, pa nobeni drugi čevlji! Sem jih kar v kanto nesla.
In ker gre osel dvakrat na led, sem mu lani spet kupila ene Adidasove copate, črne na ježeka, pisalo je usnje, v Deichmanu in glej ga vraga, spet je hodil dihur po hiši.
Ma pa Nike, pa tudi Adidasove iz Thomas sporta in Hervisa, pa nič ne smrdijo.
Samo toliko. Kdo ve, kaj vse kupujemouser posted image .


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Superge za otroke
25.3.2010 21:35:09   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: heli23

V teh supergah se bo nogica isto potila, če se otroku res tako noga poti, edini čevlji ki so res zračni so geox in dejansko tud funkcionirajo, v njih noga res ne švica tako da nabavi te, sam so pa bistveno dražji od teh klasičnih supergic, boš odštela kar okol 50 eur.


Ja, se strinjam.

Ne vem, od kod si, ampak v Kr imajo nekaj znižanih v Megaautlet.

(odgovor članu heli23)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Superge za otroke
25.3.2010 21:47:17   
pajkica
Žal mi je Kranj predaleč.

A to mislite, da se mu bodo potile v teh, ki sem jih jaz prilepila ali tudi v teh, ki jih je prilepila mateyka.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Superge za otroke
25.3.2010 21:59:53   
nananaja
IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

Samo za premislek- a so Nike in Adidas iz Jello in Deichman res originali????
Enkrat sem sinu v Jellu v MB kupila Adidas kopačke, ko je glih začel hodit na treninge. Na nogah so mu dobesedno zasmrdele. Prešnovala sem celo omaro, vhod, vse, kaj hudiča smrdi. Seveda je bil najprej kriv možuser posted image , pa vsi ostali...na koncu povoham Majove-prav po kislem so smrdele. Ampak samo te, pa nobeni drugi čevlji! Sem jih kar v kanto nesla.
In ker gre osel dvakrat na led, sem mu lani spet kupila ene Adidasove copate, črne na ježeka, pisalo je usnje, v Deichmanu in glej ga vraga, spet je hodil dihur po hiši.
Ma pa Nike, pa tudi Adidasove iz Thomas sporta in Hervisa, pa nič ne smrdijo.
Samo toliko. Kdo ve, kaj vse kupujemouser posted image .



a je original Nike je delan na tajvanu in v indoneziji. ves, kar sem ga jaz videla, je bil iz tistih koncev, pa je bil vredu, nobenega močnega smradu tudi iz usnjenih ali tistih za šport. je pa res, da ponavadi gledam nike zmernih cen, nikoli najdražjega.

usnje je lahko goveje, svinjsko... pa ima enako oznako, ker je pač oboje usnje. je pa meni mami (iz šoštarskega poklica) razložila, da je goveje precej boljše kot svinjsko, zato je ponavadi dražje. me je zanimalo, zakaj so eni čeveljčki usnjeni a vseeno poceni.
zna bit še kako slabše usnje od svinjskega, pa mogoče slabša predelava... pa potem smrdi.

mateyka tudi moja je imela take superge, roza, sem jih v stroju oprala po navodilih, pa so se malo zgubale, ne zgledajo več tako lepe.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Superge za otroke
26.3.2010 9:19:41   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: Urska09


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

tele platnene superge so zakon. mi jih mamo. pa v stroju na 30 se dajo prat - fuuul praktično user posted image
http://www.superge.si/html/svn/7355981-AA.shtml


iii, mi mamo tud te. od včeraj. z roza dekoracijo user posted image . ful v redu! a v stroju se lahko perejo? kul!


Mi tud, že lani smo imeli, samo drugo barvo. Zakon so, res.
user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Superge za otroke
26.3.2010 14:50:41   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: pajkica
Žal mi je Kranj predaleč.

A to mislite, da se mu bodo potile v teh, ki sem jih jaz prilepila ali tudi v teh, ki jih je prilepila mateyka.


tako ti bom rekla. pri 28 stopinjah, se ti bo potil v bilo kerih teniskah. takrat je čas za sandale ali odprte čevlje brez nogavic, ko švica v čevljih. tudi geox ne bodo pomagale, ko bo tako vroče. takrat naša nosi tevice ali crocsice. torej, naša švica v teh teniskah samo, ko je prevroče za zaprte čevlje. drugače pa ne. aja pa 100% bombaž nogavice so kar važne, mešanica ni ravno fajn, ker je (spet) hitro prevroče..

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Superge za otroke
26.3.2010 14:53:30   
mateyka
aja, zagovornice geox, a lahko kak link napopate, da vidim katere modele ste melev mislih?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?