|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stolček za dojenčka
26.8.2011 13:22:26   
metkamami
Naletela sem na zelo luškan stolček, čeprav zgleda mogoče neudobno, je baje vredu?
Ima kdo izkušnje s temi stolčki za svoje user posted image


kakršnokoli mnenje zeloooo dobrodošlo user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stolček za dojenčka
26.8.2011 14:03:56   
Hope2
Mi smo ga imeli. Nekje pri 5 mesecih je rito dvignil in ven zlezel. Kokr koli piše da je stabilen in da otrok ne more ven, imamo drugačne izkušnje. Sicer smo ga rabili, samo otrok not ni vzdržal niti 2 minuti (je vstajal, se opiral na noge, dvigal rito, zvračal), pa vseeno ti 2 minuti sta bili dragoceni. Samega si nikakor nisem upala pustit.



(odgovor članu metkamami)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stolček za dojenčka
26.8.2011 15:04:58   
mojamura
hehehehe....mene toti stol spominja na xxxxl kahlo ma kaj si vse ne zmislijo...user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu metkamami)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stolček za dojenčka
26.8.2011 21:33:42   
zmajcy_
Zdravo!

mi ga imamo in imamo enake težave kot hope2.. to pomoje pride v poštev za take, ki so bolj pri miru, kar pa naša definitivno ni.

lp

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stolček za dojenčka
26.8.2011 21:37:27   
mayci
Mi smo ga imeli, je pa prišel v poštev en dober mesec (okrog 6 meseca), ko je že sedela, vendar še ne tako dobro, da bi jo lahko posadila poleg sebe, ko sem šla na wc ali na hitro pripravila kosilo. user posted image
No, po enem mesecu je rito že tako dvigovala ven, da ni bil več varen (je pa itak že dovolj stabilno sama sedela) in sem ga pač prodala naprej..



_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu zmajcy_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
26.8.2011 23:28:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mayci)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stolček za dojenčka
28.8.2011 23:07:10   
ZmajTolovaj
Pa mislim da tudi zelo odsvetovano, kar se fizioterapevtov tiče. Ne vem, nismo nikoli imeli.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stolček za dojenčka
29.8.2011 10:10:00   
pomar*ANČA*
mi smo ga imeli in sem bila z njim zelo zadovoljna, sploh ker veliko skačemo okoli  in sem ga vedno lahko imela zraven za hranjenje.

pred tremi leti ko sem rodila, so ta stolček fizioterapevti zelo svetovali, našla sem ene članke iz anglije, da lahko otrok že od enega meseca notri sedi- mi smo ga dali veliko kasneje, saj ima tako obliko, da hrbtnenica in glavca ne trpita. že takrat je bilo na netu o tem napisanega veliko, ampak nič iz slovenije.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Stolček za dojenčka
29.8.2011 11:53:50   
dreamhorse
Jaz bi rekla stran metanje denarja...

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Stolček za dojenčka
29.8.2011 13:06:08   
mateyka
mi smo ga tudi imeli, je fajn, ko že lahko sedi in ga rabiš zraven sebe, ko nobenega ni doma in moraš nujno it srat, on pa ne spi - res user posted image user posted image user posted image
je kar fajn zadeva ko so še mali, samo ko jo enkrat preraste (in to je ko lahko po štirih okoli šiba in se vali koli kot profesionalec), je neuporaben.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Stolček za dojenčka
5.9.2011 13:16:37   
metkamami
Res zanimivo česa vse se ne spomnijo.. zdej sm najdla še tak stolček, ki ima še mizico zraven user posted image evo ga klik


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Stolček za dojenčka
6.9.2011 11:09:46   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

mi smo ga tudi imeli, je fajn, ko že lahko sedi in ga rabiš zraven sebe, ko nobenega ni doma in moraš nujno it srat, on pa ne spi - res user posted image user posted image user posted image
je kar fajn zadeva ko so še mali, samo ko jo enkrat preraste (in to je ko lahko po štirih okoli šiba in se vali koli kot profesionalec), je neuporaben.

Pri nas je spet postal uporaben pri 2,5 letih. Ga je mali našel in mu je bla to igrača nr.1 kar nekaj časauser posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
22.2.2012 23:57:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu metkamami)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?