|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stolček za banjico
14.9.2006 18:08:45   
tinkatonka
Lepo pozdravljene!

Moj sinko je star 6,5 meseca in zdaj že samostojno sedi, zato sem ga hotela posesti v stolček za banjico "fliper", pa ga nikakor ne morem notr "stlačit". A se to sam pri nas dogaja, al kaj?? Res je da je bolj močan v stegenčkih, ampak nisem si mislila, da je to ovira. Vglavnem ne gre notruser posted image in smo probal na vse načine. Velik je 70,5cm in težak 8880g. Imate še kak predlog???

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stolček za banjico
14.9.2006 19:44:38   
Anonimen
user posted image
Naš otrok ima 12,5 kil, star je 14m, pa se veselo kopa v fliperju. Pa sem ga šla pogledat, pa je zelo veliko prostora še ta noge....bi si upala trdit, da še svoje (skor no user posted image ) stlačim notri.
Kakšen stolček pa imaš to?

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stolček za banjico
15.9.2006 20:56:48   
Lejči
hm user posted image , tudi pri nas ni problema, pa je naša punca stara 16 mesecev, pa kg ima tudi več. pa bo zgleda tudi še v prihodnje kar nekaj časa uporaben user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stolček za banjico
17.9.2006 17:04:56   
tinkatonka
Mislim da imamo flipper stolček. Ja sej men se tud čudno zdi, ker sem na slikah viedla že pol večje otroke od Aneja, pa mi ni blo nič jasno, zakaj naš mali ne gre notri. Je pa res da naredi noge trde kot kamen in da jih tud pokrčit ne morem, mogoče je pa v tem problem, da ga ne morem dobit notr.user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stolček za banjico
17.9.2006 20:47:24   
Piškotka~
Naš je star leto in pol pa ga še vedno uporabljamo, zakon je tale fliperuser posted image

_____________________________

Mamica Luku in Maticu!

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?