|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stokke oz. Tripp Trapp v Sloveniji
1.6.2006 7:20:37   
nanica
Drage RR-jevke,
v Nedelu sem prebrala, da stolček Tripp Trapp izdelujejo v Sloveniji za norveško firmo Stokke.
Pozna katera tega slovenskega proizvajalca?
In ali veste, če dela tudi posteljice sleepi?
V Sloveniji je nakup sicer mnogo bolj ugoden kot v Avstriji, pa še pri nas ni poceni.
Hvala za pomoč.

nanica
PDP 15.10.2006
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stokke oz. Tripp Trapp v Sloveniji
1.6.2006 7:26:25   
Seven*
Jaz ze to nekaj casa vem. Nazalost nimam pojma kje bi se ga dalo kupiti mimo posrednikov. Vsekakor pa ni primerjave z raznimi ponaredki.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu nanica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stokke oz. Tripp Trapp v Sloveniji
1.6.2006 7:49:58   
Geja
Ja res je. V sloveniji ga izdelujejo v Kočevju in sicer v firmi LIK Kočevje.
Jaz sem jih klicala da bi ga rada kupila, pa mi je gospa povedala da jih ne smejo prodajat ker ima BABY CEBTER ekskluzivo za njihove stole Trip-Trap.
Cena v BC pa je zelooo velika, mislim da tam nekje 25.000,00 SIT.

Sem pa enkrat na nekem forumu zasledila ko je nekdo napisal da ga je vseeno lahko tam dobil ,ampak drugo kvaliteto... No meni ni uspelo.. probaj še ti... mogoče pa bo šlo....

Jaz ga pa imam vseeno doma in sem zelooooooo zadovoljna... še jaz rada sedim tam gor... user posted image

čau,čau
Geja

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stokke oz. Tripp Trapp v Sloveniji
1.6.2006 7:51:42   
makica
Izdelujejo jih v LIK Kočevje. Na žalost jih ne smejo prodajat,ker jih lahko samo Baby center,kjer pa imejo tako navite cene. Vsak njihov delavec pa ga lahko kupi 1 na leto ca ceno 9000. Torej če kakšnega njihovega delavca poznate prav pride. 

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stokke oz. Tripp Trapp v Sloveniji
1.6.2006 7:53:25   
Seven*
Da jih ni sram. BabyCenter namrec. Stol stane 32 tisoc.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu makica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stokke oz. Tripp Trapp v Sloveniji
1.6.2006 8:00:34   
makica
Seven, da bi vedela za kakšne denar jih tam delajo. Za res smešno nizko ceno. Res jih je lahko sram. Mislim pa da največ tle zasluži Stokke. Mogoče pa jih na črno prodajajo učenci srednje lesne šole, ker sem zadnjič videla, da so posamezne dele II klase ven nosili. 

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stokke oz. Tripp Trapp v Sloveniji
1.6.2006 8:01:04   
rija
Lik Kočevje dela tudi posteljice sleepi in previjalne mize sleepi care. To pa namreč vem, ker sem imela eno reklamacijo za previjalno, pa so mi v enem dnevu poslali pol nove previjalne, kar bi bilo iz Norveške verjetno težkouser posted image

Cene so res visoke, vendar pa upoštevaj, da imajo 7 letno garancijo.....in če je karkoli narobe, dobiš nov del....

Jaz imam celoten stokke program, razen trip trapa, ki ga pa kupim čez kakšen mesec ali dva, pa sem cene preverila tudi v Avstriji, kjer bi me vse skupaj prišlo še kakšnih 30 % več kot v BC. Se da v Bc tudi za fajn popust zmenit.

(odgovor članu nanica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stokke oz. Tripp Trapp v Sloveniji
1.6.2006 8:03:58   
rija
Saj, da se nekaj ven nosi, ni problem samo pri stokke, je problem tudi vseh drugih firm, ki se delajo pri nas.

Bom rekla tako, ena moja prijateljica dela nekaj za eno strašno drago in priznano firmo, kjer stane najbolj brezvezna mala stvar 800 USD, jaz pa jo dobim za prijateljskih 10 euruser posted image  Tako pač je.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Stokke oz. Tripp Trapp v Sloveniji
1.6.2006 8:53:36   
Jana4
Jaz sem za moje male kupila stol trip trap v konsignacijski trgovini v Medvodah Na klancu samo se trenutno ne spomnim imena trgovine. Prodajali so take z lepotnimi napakami, ki pa sploh niso tako moteče ozroma to je samo kakšna lisa na lesu. Smo pa pred dvemi leti dali za enega 11.500 je pa bil čisto nov edina slabost je bila ker so bili samo v naravni barvi. Smo prišli fuul poceni skozi, ker jih pač rabimo tri.

_____________________________

You're Unique, Just Like Everyone Else....

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Stokke oz. Tripp Trapp v Sloveniji
1.6.2006 9:44:58   
nanica
Hvala, punce,
bom poskusila še jaz z II. klaso v Kočevju.

Če mi kaj uspe, javim!!!

nanica

(odgovor članu Jana4)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Stokke oz. Tripp Trapp v Sloveniji
1.6.2006 9:52:50   
fricka
Vprašajte še v trgovinah Spona. Kupila sem imitacijo trip trapa za 5.000,00 SIT. Sploh nimam pripomb.

(odgovor članu Jana4)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Stokke oz. Tripp Trapp v Sloveniji
1.6.2006 11:49:06   
urška
včasih najdeš kaj ugodnega tudi na www.bolha.com - seveda rabljenega.

če ne pa malo pomisli, če poznaš koga, ki pozna kogauser posted image , ki dela v LIKu v Kočevju.

moj prijatelj je delal tam, pa je rekel da ni blo nobene omejitve in da so jih lahko delavci po nižji ceni kupili kolikor so jih pač hotli.

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Stokke oz. Tripp Trapp v Sloveniji
1.6.2006 11:57:07   
Reza
A so to drugačni stolčki, kot tisti, ki jih prodaja sonček za 9.000 ali 12.990 SIT? Zakaj je taka razlika v ceni - pravite, da so cca. 25.000 do 30.000 SIT?

_____________________________

29. decembra se je rodila naša Ava.

(odgovor članu nanica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Stokke oz. Tripp Trapp v Sloveniji
1.6.2006 12:25:14   
Geja
Razlika v stolčkih je da so eni v obliki črke "A", drugi (Trip-Trap) pa v obliki črke "Z".

čau,čau
Geja

(odgovor članu Reza)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Stokke oz. Tripp Trapp v Sloveniji
1.6.2006 12:26:42   
Seven*
Ce kupujete ponaredek kupite dobrega, najbolje pa original. Ce je ponaredek, naj bo narejen tako kot Stokke.

Mi imamo ponaredek iz BC, ki izgleda podobno kot Sonckov, pa se prevraca. Se nam je sin skoraj ubil. Ce se otrok upre z nogami v mizo, se prevzre nazaj. STokkejev pa ima noge tako narejene, da NI SANS da se to naredi. Ko kupujete preverite to!!! Najvecji obup so tisti stoli, ki imajo noge v obliki crke A. Original pa ima v obliki crke Z.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Reza)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Stokke oz. Tripp Trapp v Sloveniji
1.6.2006 23:50:32   
pravljica
mi imamo 1 originalnega (rabljenega a je kot nov) in enega za 6000 sit iz spone...nisem mogla nobenega prepričat, da je razlika (vsaj 20 000 sit!)...mož se strinja z mano odkar ga je sestavljal user posted image  - oba sta na L, z nekaj manjšimi razlikami...upam, da se ne bo kdaj prevrnil user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Stokke oz. Tripp Trapp v Sloveniji
2.6.2006 23:21:46   
Annny
Mi imamo original Stokke-jevega, kupljenega v BC, pa nam tamala leze ven in ni šans, da jo zadržimo notri.Tako, da se nam na tem stolčku lepo nabira prah in res ne vemo, kaj bi z njim.Ni vse zlato, kar se svetiuser posted image

(odgovor članu nanica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Stokke oz. Tripp Trapp v Sloveniji
9.6.2006 21:12:02   
mayflower
Jst sem pa Trip-trap dobila v paketu od države. Od Stokeja. Sploh se mi ni sanjalo, da je ta stolček tako drag, glede na to da med mnogimi mamicami prevladuje mnenje, da so ti paketi "škart" roba. Jst sem bla z vsemi stvarmi iz paketa zelo zadovolna (stolček, prešita odejca,...). Mislim, da samo vrednost stolčka in npr. odejce presežeta tisti znesek, ki ga dobiš namesto paketa.

< Sporočilo je popravil mayflower -- 9.6.2006 21:14:10 >

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Stokke oz. Tripp Trapp v Sloveniji
9.6.2006 21:18:51   
Pikabu
IZVIRNO SPOROČILO: Annny

Mi imamo original Stokke-jevega, kupljenega v BC, pa nam tamala leze ven in ni šans, da jo zadržimo notri.Tako, da se nam na tem stolčku lepo nabira prah in res ne vemo, kaj bi z njim.Ni vse zlato, kar se svetiuser posted image


Annny, mi smo ji vzeli varovalo dol, mož jo je naučil, kako varno spleza gor in dol in se krasno obnese. Smo pa to naredili skoraj takoj, ko je shodila, ker sem sama lezla ven ali pa tudi noter in se nama je to zdela najboljša varianta. Pri nas res ni nobenih problemov in prav lepo je z nama skupaj za mizo.

Drugače smo ga pa tudi vzeli v paketu od države in se mi zdi res fajna zadeva. Pri drugem otroku se mož kar navdušuje, da bi spet ta paket vzela, čeprav ne vem, kaj bi z vsemi ostalimi stvarmi, ki bi bile potem dvojne. Verjetno bova vseeno denar vzela, pa potem kupila še en tak stolček, saj tega Ema ne bo kar tako prerasla.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Stokke oz. Tripp Trapp v Sloveniji
10.6.2006 12:42:22   
kapesanta
a pol je v paketu original? Jaz sem ga dobila od kolegice pa nikjer ne piše da je Stokke, pa še čudno se mi je zdelo, da bi se država tolk ven vrgla.
Potem to pomeni, da lahko zamenjamo desko, ker so jo zmočili in ne gre ven. A katera ve, če v BC tudi prodajajo rezervne dele ali se je bolje obrniti na Lik?

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?