|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ste vzele s sabo partnerja na prvi pregled?
26.12.2013 10:17:40   
keksy
hey user posted image
Zanima me ali ste vzele partnerja s sabo na prvi pregled in če je lahko bil prisoten zraven v ambulanti ali je moral počakati zunaj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ste vzele s sabo partnerja na prvi pregled?
26.12.2013 10:25:03   
tashq
jaz ga nisem,sem pa videla,kar nekaj punc,ki so ga.sploh pa potem na NS in morfologiji.odvisno je pa od G,če "dovoli" partnerju v ambulanto.se mi pa zdi,da večina ne dela problemov...mogoče vprašaj sestro,če je lahko prisoten,ko se naročiš...

(odgovor članu keksy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ste vzele s sabo partnerja na prvi pregled?
26.12.2013 10:31:45   
keksy
sem že naročena, samo ga bom vrjetno kar s sabo privlekla ker si želi iti. Mi je pa ful grdo da nekateri ginekologi ne pustijo, konec koncev se to tudi partnerja tiče ne? user posted image

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ste vzele s sabo partnerja na prvi pregled?
26.12.2013 10:41:41   
tashq

IZVIRNO SPOROČILO: keksy

... se to tudi partnerja tiče ne? user posted image


se čisto strinjam...user posted image

(odgovor članu keksy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ste vzele s sabo partnerja na prvi pregled?
26.12.2013 10:49:48   
Izabelina
nikol ni šou zraven...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ste vzele s sabo partnerja na prvi pregled?
26.12.2013 10:53:13   
Anonimen
Moje mnenje glede prisotnosti bodočih očetov na ginekoloških pregledih v nosečnosti pa je malce drugačno.

Z njimi je sama nadlega in dodatna gneča v čakalnici! Naj se izkažejo doma, s pozornostjo svoji nosečnici in kasneje z enakovredno skrbjo za otroka.

Meni osebno so partnerji ostalih nosečnic v čakalnici zelo presedali! Smrdeli so po čikih in švicu, žrli sendviče, se pritoževali nad gnečo in zavzemali prostor za sedenje ostalim nosečnicam. Zelo spodbudno okolje za ostale nosečnice, ki jim morda vsak neprijeten vonj spodbuja slabost in bruhanje. Seveda potem tudi pregledi potekajo počasneje, ker oh in sploh, je treba 5x preveriti bitje srčka /spol z UZ in 17x vprašati, kako je s spolnimi odnosi v nosečnosti. user posted image

Moj mož pa je zaposlen z omejeno količino dopusta in mi je neprimerno ljubše, da le-tega porabi za družinsko preživljanje skupnega časa kot pa za zabijanje časa v prepolni čakalnici pri G. Otroček v trebuhu bo rastel ne glede na to, ali fotr hodi zraven ali ne.

(odgovor članu tashq)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ste vzele s sabo partnerja na prvi pregled?
26.12.2013 10:59:39   
šrimpf
jaz sem svojega vzela samo na morfologijo, noter ga je poklicala, ko je že vse premerila, ker pri tem pač rabi mir in zbranost. po meritvah ga je poklicala in nama vse pokazala in razložila, potem pa je moral počakati zunaj do konca pregleda

< Sporočilo je popravil šrimpf -- 26.12.2013 11:01:31 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ste vzele s sabo partnerja na prvi pregled?
26.12.2013 11:03:10   
keksy
Anonimen Če imajo druge take pujse za partnerje ne morem pomagati, moj je normalen user posted image Gneče pri naši ginekologinji pa tako ali tako ni nikoli ker naroča tako kot je treba in se tudi čaka ne dolgo, včasih si še prej na vrstiuser posted image
Šrimpf aha potem načeloma je lahko bil zraven.

< Sporočilo je popravil keksy -- 26.12.2013 11:07:35 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ste vzele s sabo partnerja na prvi pregled?
26.12.2013 11:11:58   
aspera
Moj tudi ni tako neolikan, da bi žrl sendviče v čakalnici in da se ne bi odmaknil kakšni nosečnici, če ne bi imela kje sedeti. Je pa tako, kot pravi keksy, pri nas ni nikoli prav velike gužve v čakalnici. Moj si ful želi biti poleg na UZ-jih, ker sva na to predolgo čakala in je ravno tako vznemirjen kot jaz in si želi videti otročka, tako da mi je prav lepo, da ima željo biti zraven.
Prvi UZ sem imela že v 6.tednu v LJ, kjer sva imela tudi ICSI postopek in sem vprašala, če je lahko prisoten na UZ-ju in ni bilo niti najmanjšega problema, so ga z veseljem spustili noter. Je bil potem ves vesel, ko je videl kako srček utripa user posted image .
Če partner sam nima kakšne posebne želje biti zraven in mu je vseeno, potem ga nima smisla vlačiti zraven, če mu pa to veliko pomeni in če je možno, da je prisoten, pa ne vidim razloga zakaj ne bi bil.

(odgovor članu keksy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ste vzele s sabo partnerja na prvi pregled?
26.12.2013 11:48:26   
lotikatrin
Ponavadi je tako, da prvi pregled opraviš sama. Partner pa je lahko prisoten na NS in morfologiji. Vsaj pri nas je bilo tako.

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ste vzele s sabo partnerja na prvi pregled?
26.12.2013 11:59:09   
witch
Moj je bil z mano na ns in na morfologiji. Moja G ne spusti partnerja zraven ko je vaginalni uz. Sem premišljevala da bi ga vzela s sabo na ctg in uz zdaj. Pa ne vem. Ker bo kar trajalo vse skupaj in bo kar nekaj čakanja. In nisem sproščena če vem da en zaradi mene čaka.
Mi je pa smešno ko pride partner in sedi v čakalnici, ko gre pa ženska na pregled se pa dvigne in odide iz stavbe. To pa ne razumem user posted image kako se mu da tam sedeti in čakati. Ni mi jasno...

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu keksy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ste vzele s sabo partnerja na prvi pregled?
26.12.2013 12:30:20   
Tortica88
Najprej se opravicujem, ker mi sumniki ne delajo iz neznanega razloga.

Sama ga nisem vzela pa tudi mislim, da pri par obiskih pri moji ginekologinji nisem nobenega moskega srecala. V bistvu je na zidu obvestilo, da je cakalnica namenjena pacientkam in naj partnerji cakajo zunaj, tako da nisem dobila obcutka da so pretirano zazeljeni. Tudi UZ je bil ekspresen, videla sem, da srce bije in izmerila je CRL, tako da se mi ni zdelo, da je bil za kaj prikrajsan. Sem ga pa vzela na NS, ko vsaj malo bolj podrobno pogledajo in je plod ze malo vecji.

LP

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ste vzele s sabo partnerja na prvi pregled?
26.12.2013 12:47:51   
*snezinka*
Jaz priznam, da mi še na pamet ni padlo, da bi na prvi pregled k svojemu ginekologu vzela še partneja.
Z mano je šel potem na nuhalno.

(odgovor članu keksy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ste vzele s sabo partnerja na prvi pregled?
26.12.2013 12:55:59   
Klimtovka
Meni čisto ustreza, da pri moji osebni ginekologinji partner ni zraven. Iz čisto osebnega razloga, ker vem, da se takrat čisto posveti otročku v meni in mojim vprašanjem, moj bi pa zraven skoz nekaj komentiral pa spraševal (je taki radovedni taček). Me pa veseli, da se res zanima za vse, zato ga pred pregledi vprašam, če posredujem ginekologinji kako vprašanje v njegovem imenu user posted image . Ima pa tudi moj omejeno količino dopusta, zato je to še ena težava več...
Je bil pa na nuhalni zraven, tako da ni bil prikrajšan za tisti moški ponos, ko mu je ginekologinja povedla, da bova dobila sina user posted image

(odgovor članu *snezinka*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ste vzele s sabo partnerja na prvi pregled?
26.12.2013 13:42:39   
bskrle
Moj je šel samo 1x z mano, pa še to takrat, ko sva se z G nekaj zapeli.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Klimtovka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ste vzele s sabo partnerja na prvi pregled?
26.12.2013 14:10:21   
artista7
Na prvi pregled je šel z menoj in je počakal zunaj, gneče ponavadi ni pri moji G. Poleg je šel na nuhalno (pa sem imela vaginalni ulztrazvok in mi ni bilo neprijetno) in nato na morfologijo, enkrat mislim da tudi, ko se je samo srček poslušal. Se zna obnašati (kot da ga ni user posted image ), pa tudi na splošno ni G nikoli komplicirala. Je medicinec in ni spraševal neumnosti, samo tehtne stvari. Po mojem je vse odvisno od ginekologa in ambulante in pa partnerjev. Te o malicanju in smrdenju so mi pa kar malo lovske, kaj takega še nisem nikjer videla.

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ste vzele s sabo partnerja na prvi pregled?
26.12.2013 14:13:10   
respect
Iz izkušenj to anonimna piše,ker verjetno njen sploh ni hotel zraven in svoje razočaranje kaže tako user posted image
običjano pri prvem pregledu partnerji niso zraven,ker je vaginalni UZ,kasneje pa ima partner vso pravico biti tam in tudi vprašati kaj ga zanima.
Moj ni šel nobenkrat z mano,ker na žalost delo ni dopuščalo

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ste vzele s sabo partnerja na prvi pregled?
26.12.2013 14:28:45   
DeeD
moj tudi ni šel zraven ker je pač vaginalni pregled.

(odgovor članu respect)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ste vzele s sabo partnerja na prvi pregled?
26.12.2013 14:34:43   
astrid1
Samo na NS in morfologijo. Na vaginalnih pa ni bil zraven, čeprav sva tudi midva dolgo čakala in dala marsikaj čez v leonišču. Nekako mi ni bilo do tega, da bi bil prisoten na vaginalnih UZ. Si je pa z veseljem pogledal slikice in ga je vse zanimalo.

(odgovor članu DeeD)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ste vzele s sabo partnerja na prvi pregled?
26.12.2013 14:36:29   
Anonimen
Moj je bil zraven na prvem pregledu, NS in na morfologiji. Lepa izkušnja, čeprav sem ga morala za NS dolgo prepričevat, ker je doživel stres na prvem pregledu- grob vaginalni pregled pred njim, krvavitev, UZ mu sploh ni pokazala. Je bil pa z mano in to mi je veliko pomenilo. Takoj ponovim!:)

(odgovor članu DeeD)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ste vzele s sabo partnerja na prvi pregled?
26.12.2013 16:20:16   
Katte
Moj je bil z mano vsakic. Prvic sem imela vaginalni pregled pri Resu in je bil zraven, pa na nuhalni in morfologiji, drugace pa je v cakalnici pocakal. Je stal, ce je bilo treba.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ste vzele s sabo partnerja na prvi pregled?
26.12.2013 17:42:20   
Night
Nisem še videla, da bi v čakalnici moški "žrli" sendviče, smrdeli po čikih in odjemali "ubogim" nosečnicam prostor. Če je anonimna pisala iz lastne izkušnje, potem mi je zelo žal user posted image

Moj je šel z mano na pregled, če je bil prost, me je pa počakal v čakalnici. Spomnim se prvega pregleda, kako sva bila oba živčna, če je vse v redu, ker sva se kar namatrala za plus na testu. Če bi bilo kaj narobe, bi mi veliko pomenilo to, da ga imam ob sebi, da me pelje domov, da mi stoji ob strani. Z mano noter ni šel, ne vem, če bi sploh lahko šel. Je bil pa na nuhalni z mano in na morfologiji, je hotel iti sam, ga nisem nikoli silila. Zdaj proti koncu bi mi dosti pomenilo, če bi lahko šel z mano, vendar vedno ne more zaradi službe, je pa fajn, da te nekdo pelje, pa da ti dela družbo, če dolgo čakaš.

Stvar dogovora torej - s partnerjem in ginekologom.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ste vzele s sabo partnerja na prvi pregled?
26.12.2013 18:48:22   
Polona31
Moj je šel vedno zraven, ampak pri pregledu je bil le na morfologiji. Zraven sem ga želela zaradi občutka varnosti, ker...vsakega pregleda sem se
zelo veselila, ampak vsakič me je bilo noro strah da ne bi bilo kaj narobe.

(odgovor članu keksy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ste vzele s sabo partnerja na prvi pregled?
26.12.2013 19:31:23   
Zoja Lara
Na prvega ne, bil je na nuhalni in morfologiji.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu keksy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ste vzele s sabo partnerja na prvi pregled?
27.12.2013 9:54:42   
flowergirl
Moj je bil zraven samo na nuhalni, no na naslednji pregled bo menda šel zraven, imam 4d ultrazvok. Kaj pa pri porodu, bodo zraven?

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?