|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Srbečica
7.9.2007 20:10:56   
Anonimen
Sem v 35. tednu nosečnosti in me je danes začelo okrog popka zelo srbeti, pojavile ša so se tudi rdeče pikice. Ali katera ve od česa bi to bilo, a je možno da se mi je začela koža močneje raztezati. Uporabljam Juvena olje proti strijam, sedaj pa sem se na tem predelu namazala z bepanthen kremo in preostali del trebuha z mandeljevim oljem.


LP

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 9.9.2007 19:57:27 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SRBEČICA
7.9.2007 21:44:59   
koala
Jaz še sicer nisem tako daleč imam pa podobne probleme z kožo na trebuhu. Meni nekoliko omili če se po tuširanju še na mokro kožo namžem z baby oljem, potem se obrišem. Čez kakšnih 10 do 15 minut pa se še izdatno namažem z mlekom za telo ali pa kremo proti strija. No malenkost je boljše ne pa veliko.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Srbečica
8.9.2007 8:40:27   
skuštrana
Jaz sem ist v 35t in me zadnje dni cel trebuh srbi kot user posted image . Pomaga mi, če se namažem s kakšno kremo.
Ja, to je od raztezanja kože.

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 9.9.2007 20:03:15 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SRBEČICA
8.9.2007 16:19:59   
mala pikica
Joj, mene tudi vse srbi, cel trebuh, pa cele prsi, pa vse ob strani od pasa proti pazduham user posted image  Pa se vsak dan pridno mažem z oljem. Ne vem, kaj naj naredim user posted image  Imam pa občutek, da se bom do krvi popraskala na trenutke.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
8.9.2007 16:39:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mala pikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Srbečica
11.9.2007 16:55:38   
tosja
Se spomnim moje sestre, ki v drugi nosečnosti tud spat ni mogla - tako zelo jo je srbelo - pa ne samo trebuh!!!

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




OSKAR
TLF

Kako vam je všeč ime Oskar za dečka?

zelo všeč (34%)

ne preveč (24%)

ni mi všeč (42%)


Število vseh glasov: 133

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!