|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sprejem v porodnišnico
10.9.2006 19:56:32   
Emanuelle
Še tu ponavljam svoje vprašanje...

Tiste, ki ste že izkusile čar rojstva, zanima me naslednje:

1. če ti odteče voda in prideš v porodnišnico, ali ste vstopile zadaj ali skozi glavni vhod? Greš lahko peš do sprejemne sobe ali ti pripeljejo voziček (glede na to, da po odteku plodovnice naj ne bi hodile)?
Ali je kakšna razlika, če prideš ponoči ali čez dan? user posted image

2. v primeru, da imaš popadke je verjetno isto user posted image  user posted image  user posted image


Sicer grem tudi jaz drugič rodit, ampak prvič sem imela sprožen porod, tako da sem se sama pripeljala do tja, zdaj pa ne vem. Pa pripravljena bi bila rada

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sprejem v porodnišnico
10.9.2006 19:59:23   
Zasanjana
Jaz sem rodila v Postojni.Prišla sem z popadki na  5 minut.Šla sem skozi glavni vhod in do sprejemne peš.Rodila sem pa podnevi, tako da ne vem, kako je ponoči.Veliko drugače pomoje ne more bit.user posted image

(odgovor članu Emanuelle)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sprejem v porodnišnico
10.9.2006 21:53:13   
aprilb
Jaz sem rodila v Postojni pred 4 leti. Ponoči mi je odtekla voda, ker me rešilec ni hotel odpeljati v Po, me je tja odpeljal mož z avtom. Vstopila sva skozi glavni vhod in sicer peš, prav tako sem hodila tudi še kasneje v porodni sobi.

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sprejem v porodnišnico
10.9.2006 22:00:32   
Bonda
Meni je prvič odtekla voda zjutraj ob pol petih. Mož me je peljal v porodnišnico v LJ v ležečem položaju. Vstopila sem tam, kjer je zraven možnost parkiranja avta. Peš sem šla notri, in potem me je usmeril vratar, kam naj grem. Tam se niso nič zmenili za to, da je meni voda odtekla, in sem lepo okrog morala še hoditi, pa na britje, pa na klistir, pa na koncu v porodno. Lepo počasi.
Tko da, ...
Mislim, da kjer boš prišla, povsod te bodo notr spustili in te bodo že usmerili. So tudi ponoči dežurni! To res ni panike!

Pa srečno!

(odgovor članu aprilb)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sprejem v porodnišnico
11.9.2006 8:12:13   
SaaS
Meni je pri prvem porodu ponoči odtekla voda in sem kar rešilca klicala. Peljal me je v porodnišnico. Pred vrati sem zlezla iz rešilca na posteljo in so me peljali v sprejemno...
Pri drugem pa me je s popadki pripeljal mož z avtom, popoldne. Parkiral in sva šla peš noter v sprejemno. Vratar pove kam.
Obakrat sem prišla tja skozi vrata zadaj, kjer lahko pripelješ z avtom.
Pa srečno.

(odgovor članu Bonda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sprejem v porodnišnico
11.9.2006 8:16:23   
Arabela
Nam so v MŠ rekli, da če ti odteče voda moraš poklicati rešilca, ker da ne smeš hoditi.... da te morajo pripeljati v ležečem položaju...

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sprejem v porodnišnico
11.9.2006 8:56:59   
kaja11
Meni je voda ponoči začela počasi odtekati. Mož  me je v Lj. porodnišnici pripeljal do vrat, peš sva šla do sprejemne, na klistir, v porodno,.... Samo meni ni odtekla vsa voda, ampak mi je počasi odtekala. Po  moje ni razlike če prideš podnevi ali ponoči.... fora je samo v tem kakšna gužva. Jaz sem bila samauser posted image

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sprejem v porodnišnico
11.9.2006 8:58:02   
A-N-J-A
Men je tud voda odtekla in me je mož peljal.Not sem prišla peš in tko tud naprej-peš.
Mislim pa da če prideš ponoči(govorim za LJ)da moraš pozvonit zadaj da ti odprejo.
Aja pa men je G reku,da če mi voda odteče,da me lahko mož pelje,ker smo zelo blizu.

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?