|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spet plenice
19.2.2008 8:58:54   
ROmama
Zanima me, če kake pleničke zadržijo kakec. Jaz imam Pampers Aktive baby in se mi že dva dni, dvakrat na dan pokaka skoraj  do vratuuser posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spet plenice
19.2.2008 9:17:15   
anju
ma če se tolko pokaka, jih ni pleničk, pomojem, saj mu udari pri pasku čez, če prav razumemuser posted image

(odgovor članu ROmama)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spet plenice
19.2.2008 9:53:43   
Ronči
Jaz mislim, da ko se fajst pokakajo ni plenice, ki bi to zadržala.


(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spet plenice
19.2.2008 11:22:23   
bojana2
Prve tri mesece res najbrž nobena plenička ne bi zdržala...tud pri nas niso, pa smo tud imeli pamperske. Te so prepuščale tudi ko bil mali malo bolj polulan...user posted image . Smo pa sedaj na DM-ovih babylove in so super - nobenih težav, nobenega puščanja....user posted image

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spet plenice
19.2.2008 11:29:43   
jaša2
tudi mi imamo te pamperske, pa se nam tud včasih zgodi, da pride skozi, kadar je res nenormalno pokakana. v takem primeru je po mojem tud normalno, da nekje mora ven prit.user posted image  pa je plenička taka al pa taka. 

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu ROmama)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spet plenice
19.2.2008 12:40:26   
pupika
Te plenice active baby so zelo zanič, tudi jaz sem jih uporabljala in tudi naš mali je bil vsakič pokakan do vratu. Prvi mesec je bilo v redu ko smo imeli newborn, potem pa te in so katastrofa. Mislim, da imajo v mullerju newborn-pampers tudi večje številke, mislim da so do 3, ali pa swadler. Po moje imajo te plenice neko mrežico in zelo vpijejo kakec, pa še elastične trakove, če pa so te plenice premale potem pa obstajajo pšlenice Active Fit, ki imajo ravno tako mrežico in elastične trakove, res pa je da so malo dražje, jaz jih kupim v mullerju, ker so boljše kvalilete, moram pa rečt, da če nima naš mali kakega rota virusa, mu vsaki kakec zadržijo. Poskusi ene od teh plenic in poročaj.

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spet plenice
19.2.2008 13:09:53   
Anonimen
Pampers so zanič. Vse je prišlo skozi...
Jaz uporabljam Mullarjeve Baby Love in sem super zadovoljna.

(odgovor članu pupika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spet plenice
19.2.2008 13:38:29   
pupika
Pri nas pa so ravno mullerjeve plenice BeautyBaby točile in sem ga morala kar naprej preoblačit in skoraj na vsako uro previjat. Vsaka plenica ne paše na vsako rit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spet plenice
19.2.2008 13:42:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pupika

Pri nas pa so ravno mullerjeve plenice BeautyBaby točile in sem ga morala kar naprej preoblačit in skoraj na vsako uro previjat. Vsaka plenica ne paše na vsako rit.


Verjetno bo tole držalo! Nam zelo odgovarjajo, je pa res da imam deklico... Ker pred 13 leti so bile naprimer paperske modre in roza. Narejene so bile drugače za deklice kot za dečke...
Danes ko pa je vse isto je res potrebno najti prave za pravo rit.user posted image user posted image user posted image
Ampak Pamepers te ki se prodajajo danes, so pa čist adijo zame...user posted image

(odgovor članu pupika)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spet plenice
19.2.2008 18:43:27   
Naja30
Se strinjam, treba je najti pravo plenico za na ritko! user posted image
In tudi s tisto se strinjam, ki je napisala, da prve 3 mesece ni plenice, ki bi drekec zadržala. Takrat je drekec tako zelo tekoč kot lulanje.

Meni tudi pamperske niso všeč. Prav smrdijo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?