|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spanje
22.1.2006 13:12:05   
mana7
Pozdravljeni!

Jaz pa imam eno, mogoče malo smešno vprašanje.Moja user posted image  je do štirih mesecev spala celo noč, pri petih mesecih pa se je ponoči začela zbujat na dve uri, včasih še bolj pogosto. Ni bila lačna, samo malo se je pocartala na zizi in spala dalje.Dude nikoli ni hotela, zadnjič pa sem ji kr tako za hec dala dudo in jo je zgrabila, kot da jo ima že od rojstva.Stara je sedem mesecev. In sedaj vprašanje. Zvečer zaspi ob 22 uri, sama, brez dudice. Ob sedmih zjutraj se zbudi, ji dam dudo in spi dalje do desetih dopoldan.Zadnjič mi je spala od desetih zvečer do petnajst do dvanajstih dopoldan.Šla sem gledat, če še diha tako se mi je zdelo čudno. Kaj mislite ali je normalno da toliko spi, ali bi jo morala zbudit, da papca. Vem, da se boste nekatere smejale mojemu vprašanju, ampak mene vseeno skrbi.

L.p.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spanje
22.1.2006 14:20:22   
Tiamo
Čeprav bo moja stara šele 6 mesecev, ti priporočam, da jo pusti spat....pa bodi srečna da ti spi. lp 

(odgovor članu mana7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spanje
22.1.2006 15:00:55   
KODA
Pusti jo spati.Ko bo lačna se bo že zbudila.Jaz naših nikoli ne budim,pa znata spati tudi do 10h ali 11h.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Copatki, copatki, copatki,...
bodoča

Katere copatke ste/bi izbrali za male nadobudneže?

robeez (19%)

starchild (8%)

shoo shoo (12%)

drugo (62%)


Število vseh glasov: 195

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!