|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slikce
30.9.2004 15:45:30   
Anonimen
Ja, jaz bi tut razvila na pošti.

Samo je en problem- ima slučajno katera doma slikice iz srečanj na računalniku- NEPOMANJŠANE, ker jaz imam pomanjšane in takih ne morem razvit:((

lp,:fis:

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Slikce
30.9.2004 17:02:31   
SILVA
Jaz sem ti jih neki poslala original velikost,dej še ti meni pošliji original tiste iz tivolija.
Romy23 tebe bi pa tud prosila,če se ti bo dal,te slikce iz vašga 1 meseca.
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Slikce
30.9.2004 17:55:28   
Anonimen
Ja saj v temu je problem, da tiste iz Tivolija nima originala:((
lp,:fis:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Slikce
30.9.2004 18:06:25   
romy23
silva zdele ti jih pošiljam....vse...bom pa aleša uprašala, če bodo te uredu nastale...čene ti pa pošlem druge...ok?

lp romy

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Slikce
30.9.2004 18:13:35   
Pupica
Ribica kako pa si jih pomanjšala!
Jaz sem želela pomanjšat tiste slikice ki se v albumih ne vidijo v redu, pa ne znam:(, v katerkol drug format sem dala je bla stvar še večja).No sej sedaj sem tut resolucijo na cameri pomanjšala, ker 5 pikslov ne morm nkamr poslat, ne po mejlu ne nikjer:(
Pa tut ostale so čist dobre;)

LP

Lepo slikajte svoje :angel::duda:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Slikce
30.9.2004 18:32:16   
Anonimen
Če gledaš slikce v raziskovalcu oz pač tam kejr imaš spravljene, potem jih pa smao označim s ctrl in kliknem na levi strani ekrana pošlji izbrane elemente po e-pošti in jih pomanjšam:)
lp,:fis:

Zgleda bom mogla te fotke na tist papir k je za slike sprintat:zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Slikce
1.10.2004 15:05:42   
Pupica
hvala!

Zdej bo pa šlo:)-

tako poslane slikice lahko pošljem še komu z počasno internetno povezavo:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?