|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Silvestrovanje in dojenček
24.12.2007 13:00:03   
ThinkPink
Kje boste z dojenčki preživeli najdaljšo noč v letu?

Mi smo sprva mislili biti doma, sedaj pa razmišljamo, da bi šli k prijateljem. Ne vem pa, če je "primerno", saj je naša user posted image  stara komaj 4,5m...Popoldne bi šli od doma, vrnili pa bi se po polnoči. Malo me je strah, da bi jo pokanje petard čisto prestrašilo, pa bi se nonstop jokala in ne bi hotela zaspati v drugi posteljici. Kaj menite? Boste vi s tamalimi raje doma?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Silvestrovanje in dojenček
24.12.2007 13:16:06   
Petraa
mi bomo doma kot vedno,smo leni in se nam ne da nikamor. naše dete je vse pokanje prespalouser posted image

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Silvestrovanje in dojenček
24.12.2007 13:20:25   
Ajvy
Mi bomo doma, ker ji nečem uničit stalnega ritma....navajena je da se gre spat v svojo pojsteljico...

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Silvestrovanje in dojenček
24.12.2007 13:40:42   
felicia
mi bomo doma ker smo mi na vrsti da praznujemo pri nas, tako da bojo prijatelji pri nas. glede pokanja je pa odvisno kje boste mogoče se tam ne poka veliko. star pa je 7 mesecev

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Silvestrovanje in dojenček
24.12.2007 13:58:36   
annya7
Mi imamo tudi 4 mesečnika, pa bomo kar doma.

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Silvestrovanje in dojenček
24.12.2007 16:00:38   
nerka
mi pa potujemo v  italijo-milano k mozevi sestri.. ehm nc se ne bojimo petard pa tega da bi zgubil ritm za spanje?? ne ne.. treba je naprej normalno zivet..

(odgovor članu annya7)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Silvestrovanje in dojenček
24.12.2007 16:01:36   
Anonimen
Doma, kje pa drugje...:).


(odgovor članu ThinkPink)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Silvestrovanje in dojenček
24.12.2007 22:49:03   
katra55
Mi bomo tudi kar doma.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Silvestrovanje in dojenček
24.12.2007 23:38:40   
Anonimen
Doma bova... Moj je navajen spati v svoji postelji, in če sem en dan kje dolgo, se ta ritem zajebe, in potem več noče spati v svoji postelji in se dere ko sraka... Pa tudi lena sem, da bi šla kam... user posted image

(odgovor članu katra55)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Silvestrovanje in dojenček
24.12.2007 23:45:18   
živa
Pri tej starosti po mojem sploh ni panike, če greste k prijateljem. Lepo se boste imeli, uživajte!

Lp,

živa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Silvestrovanje in dojenček
25.12.2007 1:22:52   
Eva*
Mi smo sred "bojišča" in gremo zato k sorodnikom. 

_____________________________

Na deževni dan, nama je zasijalo sonce!

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Silvestrovanje in dojenček
25.12.2007 1:25:57   
ALJA75
Midve z 3 mes. dojenčico bova doma, pa še to sami, ker bo ati v službi.user posted image

(odgovor članu Eva*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Silvestrovanje in dojenček
25.12.2007 17:22:33   
Sisy
tudi jaz sem bila v dilemi ali silvestrovati pri prijateljih ali ne (predvsem da ji ne bi porušila spalnih navad) ampak sva se z mojim pogovarjala da verjetno ena sama noč ne bo pokvarila njenega ritma...

Tako da smo se odločili da gremo . NAša tamala bo sicer spala v sobi z malčico od prijateljev ki je 2 meseca starejša...Malo sem vseeno v skrbeh ker se njihova večkrat zbuja za dojenje a bomo tudi to noč že preživeli....Vsega se morjo navadit user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu ALJA75)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Silvestrovanje in dojenček
25.12.2007 19:38:49   
DeMer
MI bomo pa kr doma, ker se zdejle potepamo. 

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Silvestrovanje in dojenček
25.12.2007 19:48:53   
frufru
Po moje tako mali pikec nima nič od tega, ker še ne ve, kaj je to silvestrovanje. Če že, bi jaz prijatelje k sebi na dom povabila in bi dete spalo doma. Mi bomo doma, mali bo pa spal kot ponavadi. Itak se okoli polnoči/1h zbudi, da potegne malo čaja.user posted image

(odgovor članu DeMer)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Silvestrovanje in dojenček
25.12.2007 19:53:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nerka

mi pa potujemo v  italijo-milano k mozevi sestri.. ehm nc se ne bojimo petard pa tega da bi zgubil ritm za spanje?? ne ne.. treba je naprej normalno zivet..


O kriza user posted image  Ti si pa optimistka. Druzga pa ne bi komentirala na tej temi. Sem pa prilično zgrožena nad večino odgovorov. Z dojenčkom na silvestrovanju po polnoči... GROZA!!! Žal mi je vaših dojenčkov.

(odgovor članu nerka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Silvestrovanje in dojenček
25.12.2007 20:24:33   
DeMer
O kriza Ti si pa optimistka. Druzga pa ne bi komentirala na tej temi. Sem pa prilično zgrožena nad večino odgovorov. Z dojenčkom na silvestrovanju po polnoči... GROZA!!! Žal mi je vaših dojenčkov.



Hej, a zdej k mamo pa dojencke, se mora pa svet ustviti in nikamor naj ne bi sli. HAHA! Ta pa je dobra. Eni so navajeni ob isi uri jest, drugi ob isti uri kakat, eni pa zivijo tako, da se ne obremenjujejo s tem, KDAJ in KJE. In tako je prav. No limit!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Silvestrovanje in dojenček
25.12.2007 21:01:14   
K_a_t_i
Če bi bil star 4 mesece, bi verjetno šli h kakšnim prijateljem, ki imajo tudi dojenčka (v tej starosti ga lahko daš spat kamorkoli, ne da se  ti kam zvrne,...). Ker ima 10 mesecev in povsod vstaja, bomo najverjetneje doma.
Tudi jaz ne vem, kaj je narobe s tem, če otroci spijo v eni sobi, medtem ko starši klepetajo, jejo in zaplešejo v sosednji.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu DeMer)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Silvestrovanje in dojenček
25.12.2007 21:31:17   
blue sky
Mi bomo kar doma silvestrovali.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Silvestrovanje in dojenček
25.12.2007 21:48:00   
Dashenka
Pri starosti 4,5m je bilo moji hčeri popolnoma vseeno, kje je zaspala.
Ob "svoji" uri je zaspala kjerkoli in je ni zbudilo popolnoma nič.

Zdaj, pri 3 letih je sicer ni več vseeno v kateri postelji je, jo pa prav tako nobena petarda ali raketa niti slučajno ne zbudi. Ko zaspi, spi kot top do jutra.

Zato bi šla na tvojem mestu z mirno vestjo na silvestrovanje k prijateljem.





(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Silvestrovanje in dojenček
26.12.2007 0:49:14   
kšpela
moja je stara slabih 5 mesecev in bomo doma.bomo raje drugo leto sli kam ko bo vecja.zdej se mi pa zdi se premejhna.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Silvestrovanje in dojenček
26.12.2007 19:40:41   
VesnaLana
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

IZVIRNO SPOROČILO: nerka

mi pa potujemo v  italijo-milano k mozevi sestri.. ehm nc se ne bojimo petard pa tega da bi zgubil ritm za spanje?? ne ne.. treba je naprej normalno zivet..


O kriza user posted image  Ti si pa optimistka. Druzga pa ne bi komentirala na tej temi. Sem pa prilično zgrožena nad večino odgovorov. Z dojenčkom na silvestrovanju po polnoči... GROZA!!! Žal mi je vaših dojenčkov.



Meni je pa tebe žal.....................

_____________________________

Vedno misli na to kar imaš in ne na tisto česar nimaš

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Silvestrovanje in dojenček
26.12.2007 20:14:08   
Anonimen
Naš bo jutri 3 mesece, pa bomo kar doma. user posted image

(odgovor članu VesnaLana)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Silvestrovanje in dojenček
26.12.2007 21:26:36   
zima07
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i
Tudi jaz ne vem, kaj je narobe s tem, če otroci spijo v eni sobi, medtem ko starši klepetajo, jejo in zaplešejo v sosednji.


Jaz tudi ne?!

Mi bomo z naso 11-mesecnico pri mojem bratu, ki zivi 2 ulici stran...Ji bo cisto lusno z  bratrancem in sestricno popoldan in zvecer, zaspala bo itak kjerkoli, edino ne vemo se, ali se bomo sredi noci vracali domov ali ne (verjetno bomo kar prespali tam)...

Pozdravcek..

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Silvestrovanje in dojenček
26.12.2007 21:56:19   
Ajvy
Jst pa mislim, sej je lepo, da ste tak na free narejene....ampak ,če starši mislijo, da ne bo v redu, je itak brezveze kam it, ker se ne moreš sprostit...

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Katero ime za punčko?
kara555

Klara, Nika Taja

Klara (36%)

Nika (34%)

Taja (30%)


Število vseh glasov: 429

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!