|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Si predstavljate da bi od jutri naprej
23.5.2011 7:38:01   
ZARA
... živeli brez interneta, TV, mobitela...? Mobitel bi z lahkoto prebolela, pa TV tudi, ampak PC pa težko. Vi?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
23.5.2011 7:39:11   
Saša27
Samo mobitela bi se lahko odrekla, brez problemovuser posted image , ostalo pa ne

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
23.5.2011 7:44:07   
*miska.mcc*
uf, ne....
zakaj to sprašuješ in strašiš???user posted image

user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
23.5.2011 7:48:28   
Čebel@
TVju se z lahkoto odpovem...pa mogoče telefonu tudi...pri PCju se pa nehauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
23.5.2011 7:57:24   
Udb
si ne predstavljam.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
23.5.2011 8:14:29   
josephine27
telefon oz. gsm uporabljam zelo redko ( ko so mi ga ukradli sm bla 2 meseca brez) tako da brez težav.
tv- čez poletje ga tud ne bi velik pogrešala, ob dolgih zimskih večerih pa verjetno kar
pc- hm težko si predstavljam kako bi zdržala. razen če me prestavijo na kakšen samoten otok ( na dopustu ga nikol ne pogrešamuser posted image )


_____________________________



(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
23.5.2011 8:16:35   
sakuL
kamot, mogoče edino mobija bi pa imela, pa še to ni tako zelo pomembno user posted image

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
23.5.2011 8:33:54   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
... živeli brez interneta, TV, mobitela...?

Ne. Ampak bi pa preživela, če bi morala. Na srečo mi ni treba.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
23.5.2011 8:47:23   
Paštetka
bi komot. Bi si pa ziher zamislila še kakšnega otroka, da ne bi bil dolgčas user posted image user posted image .

Težko bi pa preživela brez elektrike in vložkov user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 23.5.2011 8:48:24 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
23.5.2011 8:54:57   
kristinaj
želim si,da bi se vrnili v svet stacionarnih telefonov, tv izpred 20 let, ko so bile risanke še normalne.. pc pa tudi ne potrebujem in bi komot brez njega...



_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
23.5.2011 9:08:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

želim si,da bi se vrnili v svet stacionarnih telefonov, tv izpred 20 let, ko so bile risanke še normalne.. pc pa tudi ne potrebujem in bi komot brez njega...




Se strinjam. Več bi si zapomnili, ker bi morali uporabljat glavo. Tako pa poznamo samo še svojo telefonsko številko. In katerokoli informacijo že potrebuješ, pogledaš na internet. Sploh si ne rabiš več kaj zapomnit. Risanke, filmi, dokumentarci, vse se bliska, sličice se menjavajo s tako hitrostjo, da sploh več ne dojemaš.
Čakam trenutek, da se mi "strga" in pogasem vse skupaj. No, ampak zdaj bom pa še malo tapkala po compu. Imam ravno 5 minut tišine. Prah bo pa že počakal. user posted image

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
23.5.2011 9:18:18   
mamamajča
Z lahkoto bi preživela!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
23.5.2011 9:52:36   
Anonimen
Privat bi šlo vse troje brez večjih težav, v službi bi bila pa kriza. Da bi ročno pisala vse predračune, račune, ponudbe, dobavnice... se mi sfezla prvi dan user posted image .

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
23.5.2011 10:03:51   
Urshy78
brez TV komot user posted image

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
23.5.2011 10:41:51   
darja.mark
Sem bila skoraj 14 dni brez tv-ja in pc-ja. No, razen v slubi je bil pc. Doma nisem kaj preveč pogrešala ne enega ne drugega. Je pa moj dragi oboje zeloooo pogrešal ker je pač odvisnik :) od teh elektronskih naprav. Samo, je bil pa tut toooolk priden ko nisva mela ne tv-ja ne neta, vsak dan je pospravljal, nekaj delal, tko da bi blo prav fino če bi tko ene 2x na mesec crknilo vse skupaj za kake dva dni, bi jaz mela manj dela po stanovanju ker bi ziher več pomagal-tko pa nima časa user posted image ker je skos kaj za gledat po tv-ju in bog ne daj da zamudi.
brez mobitela? Komot, že tko ga skoraj nič ne rabim. Bi vsaj mir mela user posted image ne pa da mi brni lih ko je najmanj treba

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
23.5.2011 11:03:00   
Tejči
Boljše bi blo!!! Tako kot je včasih bilo:) 

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
23.5.2011 15:14:48   
ninocka
Ja, brez problema... ne bi pa zmogla brez knjig user posted image

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
23.5.2011 17:17:11   
Felicita
brez tv-ja in mobitela/telefona komod, res pa je da pc uporabljam kot oboje, tko da to bi blo verjetno goljufanje?

sicer sem se pa sposobna odklopit, dokler mam druge zadeve (knjige, revije, ...)


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
23.5.2011 17:20:21   
Freya88
Mah, seveda bi slo....
...sploh si vcasih zelim, da telefonov sploh ne bi bilo...!:/

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
23.5.2011 18:25:02   
ronja
Mobi komot, sva bila med zadnjimi, ki sva ga dobila in ga tudi zelo malo uporabljava, sama sem ga tudi redno pozabljala doma, dokler nista šli mali v vrtec (zdaj ga imam sabo, da me lahko pokličejo, če bi bilo kaj narobe - v službi nismo ves čas v enem prostoru).Tv še bolj komot, ker sva itak brez.
Ampak brez interneta bi mi bilo pa težko - to je taka nora stvar, ogromno znanja, naučiš se lahko praktično karkoli, kar te zanima, samo poiskat moraš... In ogromno navdiha lahko dobiš iz tega, kar so drugi naredili ali si ogledaš stvari, ki si jih sicer nikoli ne bi... Meni je internet zakon!
Da ne govorim o računalniku na sploh - kaj to vse naredi (ok, tudi kaj, česar ne bi hotela;), ampak v gl. noro!). Sem pa poleti komot 1 mesec brez njega, ko sem na počitnicah in ga nič ne pogrešam.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
23.5.2011 19:10:13   
titania
Preživela bi že... nekako..  televizor bi najlažje pogrešala, pa še tega fejst (ne bi mela s česa praha brisat) :) hec - sej ob zimskih večerih zelo paše se pred njim stiskat :D
PC absolutno rabim (RR, mail...)  :))
Mobitel? hja no mogoče bi lahko sim kartico vrgla, tak, da mi ostane še fotoaparat, muzka, igrce,... :)
Jst si pa ne predstavljam, da ne bi blo vsega tega... da bi morala met neke brez vezne podatke v glavi al pa celo na kakem papirju, kjer jih 100 let ne najdem. Vsaka čast crtl+F ;)


_____________________________

Only God can judge me :)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
24.5.2011 6:38:20   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Mobi komot, sva bila med zadnjimi, ki sva ga dobila in ga tudi zelo malo uporabljava, sama sem ga tudi redno pozabljala doma, dokler nista šli mali v vrtec (zdaj ga imam sabo, da me lahko pokličejo, če bi bilo kaj narobe - v službi nismo ves čas v enem prostoru).Tv še bolj komot, ker sva itak brez.
Ampak brez interneta bi mi bilo pa težko - to je taka nora stvar, ogromno znanja, naučiš se lahko praktično karkoli, kar te zanima, samo poiskat moraš... In ogromno navdiha lahko dobiš iz tega, kar so drugi naredili ali si ogledaš stvari, ki si jih sicer nikoli ne bi... Meni je internet zakon!
Da ne govorim o računalniku na sploh - kaj to vse naredi (ok, tudi kaj, česar ne bi hotela;), ampak v gl. noro!). Sem pa poleti komot 1 mesec brez njega, ko sem na počitnicah in ga nič ne pogrešam.

31 dan zihr že mao trzaš. user posted image Meni je tudi internet fajn, sem se ga full navadila v zadnjih letih in bi res težko sfolgala brez. Tudi zaradi službe.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
24.5.2011 7:53:46   
skuštrana
Privatno bi lahko bila brez vsega, brez problema. user posted image




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
24.5.2011 12:36:45   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

... živeli brez interneta, TV, mobitela...? Mobitel bi z lahkoto prebolela, pa TV tudi, ampak PC pa težko. Vi?


Si ne predstavljam, sploh nemogoče.user posted image

TV bi z lahkoto pogrešala, samo interneta in mobitela se pa ne bi mogla odrečt. Niti pod razno, sem preveč zasvojena s surfanjem in dooolgimi pogovori.user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Si predstavljate da bi od jutri naprej
24.5.2011 20:05:06   
ZARA
No fajn, nekdo mora futrat medije. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?