|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Shujšaj!
19.2.2009 23:47:25   
Abbey
Kako bi ve reagirale, če bi stale v vrsti za meso v trgovini, tam pa ti prodajalka ponudi za degustacijo mini košček kruha in paštete. Pa se obrne en starejši gospod - približno 65 let, ki je stal pred mano in mi reče, vi pa tega ne smete jesti, še najboljše je, da dve leti ne date ničesar v usta user posted image

(to je letelo na moje kile, ki jih po porodu res še nisem izgubila ampak vseeno si nisem mislila, da je tako grozno, no očitno je in to drugi vidijo).

Sicer sem se nasmejala in bila fina, čeprav me je imelo da mu rečem kaj se vtika v moje kile, kdo sploh je, kaj ga briga.

Potem ga pa še srečam v vrsti za blagajno in vidi, da imam v vozičku torto (tamala ima rojstni dan) in spet pogleda v moj voziček in mi reče: tole pa ne smete jesti, ker ne boste nikoli shujšala. Najbolje bo, da jo nesete nazaj.user posted image

Sicer sem se samo nasmehnila, ampak v meni je vrelo. Madona, sama nikoli ne bi šla k debeli osebi v trgovini in ji rekla naj shujša. A je še katera kaj takega doživela, mene je kar malo vrglo, priznamuser posted image . Pa nisem neka ful debeluharica, moram res shujšati, da se vrnem na staro težo, ampak čisto nič nisem v plašču kaj extra izstopala  v trgovini od ostalih. Okey, če bi bila v kopalkah ne rečem, tako pa....Meni je bilo to čisto mem, kako bi pa ve reagirale?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 0:10:58   
bodoča
Uh, ti pa si dobra, da si bila kar tiho, jaz ne bi bila. Sicer ti zdaj točno ne morem rečt kaj bi mu rekla nazaj, ker sem pač človek efekta (vsaj ponavadi) in pa odvisno na kak način mi kdo kaj reče.

Ampak pri takih izjavah zagotovo ne bi bila tiho, pa je lahko moški ali ženska, 25 let ali 65 let, tako se ne obnaša do drugih ljudi.

Evo recimo en primer, ko sem bila noseča (res da imam kar nekaj kg viška, pol pa še trebušček zraven pa si poskusi predstavljat) mi je enkrat eden (tudi malo bolj močen) bolj tak v hecu rekel, da takim kot sma midva se vidi da radi jemo, sem ga pa tak v hecu nazaj vprašala, če je on tudi noseč. Je samo zafarbal in odšel.

Daj, če boš še imela kdaj tak primer se postavi zase, saj se ne rabiš kregat ali kaj podobnega,...

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 0:15:41   
sas888
Si pa tud hecna da se ne postaviš zase. Jest bi mu že povedala svoje. S kakšno pravico pa se lahko človek tako pogovarja? Delam v poklicu kjer imam vsakodnevno stike z ljudmi in vem da znajo biti grooozni. Zato sem se naučila postaviti zase. Ni važno kakšen si vedno se moraš .user posted image

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 0:24:52   
Tanja55
Najprej bi ga srepo pogledala, potem bi se cinicno nasmehnila, potem bi kaj pikrega izjavila...gotovo pa ne bi bla fina, ni v moji naravi ko se srecujem z bebci. Postanem njim podobna in nesramna, ker sam tak nacin komuniciranja ocitno dojamejo. Po moje bi mu rekla kaj v stilu: Gospod, ko boste vi enkrat iz sebe iztisnili novo dete pa pridite nazaj in mi pokazite svoje krasno Bondovsko telesce. Do takrat bom pa jaz uzivala materinstvo in z uzitkom pojedla kos torte, ker si jo zasluzim, se vam ne zdi? 

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 6:27:30   
TomTaylor
user posted image tragikomično....

Joj, pa jz ne morem verjet, kaj si ljudje upajo...Nimam pojma kako bi sama odreagirala, pomojem bi ga že pri prvi izjavi čukasto pogledala, potem pa samo še ignorirala...Ma res ne vem, ker bi bila pomojem tko presenečena, da bi pozabila usta zapret.user posted image

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 6:29:28   
Ronči
u mater bi ga okurcala. Prijatelji in kolegi se lahko hecajo na račun mojih kil, saj se da tudi sama, vendar da bi se en neznanec v trgovini!!!!user posted image bedak!!!

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 6:45:54   
caillou
Zanimivo, da tam kjer bi bila besedna ali kakšna druga pomoč soljudi potrebna, velika večina ljudi spregleda, tam kjer se pa resnično ni treba vmešavati, se pa najpogosteje prisesajo, krvosesi.

No, jaz sigurno ne bi bila prijazna s takim človekom. Bi že našla kakšno iglo v senu in bi si ga na premeten način tudi sama sposodila. Dripec zajeban, kaj ga pa briga kaj in koliko ti nosiš v svoja usta. 




_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 6:53:51   
haloze
Povedala bi mu enih par, naj se za sebe briga.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 7:04:48   
April
Rekla ne bi najbrž nič, bi se pa mal zamislila.

(odgovor članu haloze)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 7:10:32   
Abbey
Sama sem taka, da vedno preveč vzkipim, kar mi tudi doma rečejo, zato sem se prav zavestno in z muko kontrolirala, da nisem tam začela kaj noreti, ker mi je bilo nerodno, prvič je bil to Leclerc in ful veliko ljudi je bilo, drugič je že on tako glasno rekel, da so me ljudje začeli gledati pa bi še bolj čudno izpadla če bi tam norela.

Sem se pa komaj zadržala. Je bil tudi on debel in je rekel, saj jaz imam tudi težave in rad jem in tudi ne morem shujšati. No ampak to meni ni bilo nič v tolažbo, zdelo se mi je nesramno, da se en **** vtakne vame naj ne probam degustacije ampak raje shujšam.

Ampak ko sem šla iz trgovine sem se spraševala ali je bilo prav, da sem tiho ali bi bilo bolje, da bi mu kaj pikrega odgovorila. Zato pa me tudi zanima kaj bi ve storile.

Sem se pa zamislila tudi nad kilami, priznam user posted image .

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 7:36:00   
paris
A kaj bi naredila? Jah, tiho mu sigurno ne bi bila, bebcu! 

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 7:40:53   
Anonimen
kaj bi naredila, bi bilo odvisno od počutjauser posted image  V ekstremnem primeru bi na blagajni pred njim odprla kakšne piškote ali čokolado in slastno zagrizla user posted image  brez besed seveda, ker takim je brezveze odgovarjat user posted image

(odgovor članu paris)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 7:47:20   
GoYa
Hudo user posted image . Kaj vse si eni dovolijo.

Jst tudi ne vem, kaj bi naredila, ker v tistem momentu te taka izjava šokira....po moje ostaneš brez besed. Ampak čist tiho pa verjetno vseeno ne bi bila. Tudi nasmeha mu ne bi podelila, prej morilski pogled, kot je v moji navadi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 7:51:40   
muška
Prva stvar, ki bi mu jo zinila na prijazen način bi bila, če bo z ramo ob rami z mano hujšal, ker  tudi njemu tu in tam kaj odvečnega visi. Za dalje pa ne vem, tiho ziher ne bi bila. Da bi pa bila zaradi drugih tiho, ma ja pa kaj še. zase se je treba postavit, ne pa požret vse

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 7:53:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muška

zase se je treba postavit, ne pa požret vse


ta debeli raje vse požremo user posted image

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 7:56:53   
Volga
Prviš, ko bi mi rekle, tam pri kruhu in pašteti, verejtno še nič, ker si ne bi spomnila tako na hitro, potem, ko je gledal torto in blebatal, bi mu pa rekla, čisto prijazno: Gospod, jaz bom nekoč shujšala in bom suha, vi pa pametnen ne boste nikoli. Žal. To bi mu rekla, čisto mirno, z rahlim nasmeškom. 

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
20.2.2009 8:03:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Abbey)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 8:09:14   
kjava
user posted image Pa kaj je s folkom, no.
Jaz bi pomoje podobno kot Volga, do druge izjave naštudirala nek odgovor, da ga tko na fin način zabiješ.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 8:17:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Gospod, jaz bom nekoč shujšala in bom suha, vi pa pametnen ne boste nikoli. Žal. To bi mu rekla, čisto mirno, z rahlim nasmeškom. 


Ne vem če bi tak bumbar razumel subtilno sporočilo.

Mislim, da bi morala bit bolj direktna v smislu - "ko ne bo hrane bom dlje časa živela kot vi" ali "v vašem vozičku pa ne vidim truge" ali pa enostavno "crkni stari".


(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 8:20:13   
TIA22
Prvi odgovor, ki mi je padel na pamet, ko sem prebrala je bil tale: Jaz sem mlada pa debela in lepa , vi ste pa stari, grdi pa brezobrazni!user posted image

< Sporočilo je popravil TIA22 -- 20.2.2009 8:21:38 >

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 8:24:56   
Freycha
če bi bila orto slabe volje, bi dobil zaušnico...... sicer bi mu pa definitivno povedala kaj pikrega. Predvsem v smislu, če je lahko še bolj primitiven......

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 8:30:13   
end1
jaz tudi zdaj ne bi bla več tiho, sem pa bla in hudo mi je tudi blo, pa nisem bla ko balon in mi je en na plaži rekel, če sem trenirala atletiko (mislu je metanje kogle al kopije), rame ko dedec.
Sem pa nekaj za to nardila, da več ne zgledam tako kot sem (kilce gredo dol če je volja), pa jezik se tudi bolj nabrusi in predvsem samozavest.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 8:38:58   
Kontrakarambolšrauf
V isti sekundi bi našla kakšno pomanjkljivost na njemu in mu čisto mirno in dovolj na glas recimo pripimnila nekaj o njegovi pleši, povešenih jajcih, impotentnosti, pomanjkanju seksa............ nekaj pač kar se starih smrdljivih brezobraznih dedov tiče.........o, nekaj bi mi še na misel prišlo, mi je še vednouser posted image .

_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
20.2.2009 8:41:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 8:45:14   
Anonimen
Tiho si bilauser posted image

Da je meni imeti toliko mirnostiuser posted image

Kaj bi jaz nardila ne vem. Verjetno kaj tacga da bi se moj spet tri metre stran postavu pa se delal da me ne poznauser posted image

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?