|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   September 2009
19.12.2008 16:37:14   
sarajan
nisem še bila na prvem pregledu, tako da točnega datuma še ne vem. Ali bo to čist proti koncu avgusta ali pa v začetku septembra. Mislim pa, da bo to september. Je že katera z mano?

_____________________________

če bo fantek bo JAN, če bo punčka bo pa SARA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: September 2009
23.12.2008 13:13:00   
altaja
Jst sem s tabo in ravno tako ne vem a bo konec avgusta ali začetek septembra. Zadnjo user posted image sem mela 21.11., prvi pregled mam pa šele 26.01. -  ne vem kako bom zdržala, zdi se mi cela večnost!!!!!

(odgovor članu sarajan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: September 2009
23.12.2008 13:25:11   
Anonimen
user posted image
Js sem tudi zraven. In še ne vem, ali bo septembra ali avgusta. Datuma za pregled še nimam, ker G ne dobim na telefon. Je na dopustu, ima nadomeščanje, a se mi ne oglasijo.
Ker so za zdaj avgustovke bolj dejavne, se kar v njihovi temi oglašam.

(odgovor članu altaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: September 2009
23.12.2008 13:26:31   
Tanchy
Hej, jaz sem tudi za september user posted image . Glede na koledarček mi pride ravno na 1. september user posted image  - ravno na šolski dan.

Se tipkamo!!!

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: September 2009
23.12.2008 13:35:19   
Tanchy
Pa še to: Vsem iskrene ČESTITKE za user posted image  in upam, da bomo vse dobro popedenale celo nosečnost!

In da dobimo veliiiiiko družbe

(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: September 2009
23.12.2008 13:50:24   
lananai
Pupe, tema je že odprta...

http://www.ringaraja.net/forum/Septemberke_2009/m_3543524/tm.htm

Pa vsem čestitke in lepo nosečnost! user posted image

(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




porod in čep


V kolikem času ste rodile ko se vam je odluščil čep?

tisti dan (73%)

v roku enega tedna (18%)

v roku dveh tednov (5%)

v roku treh tednov (2%)

več kot tri tedne kasneje (2%)


Število vseh glasov: 222

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!