|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Senčnik za Quinny buzz
2.4.2006 21:59:05   
copka77
Prosim, če mi svetujete kateri in kje naj kupim senčnik (marelo) v črni barvi da bi pasal na Buzza...ali vsi senčniki, neglede na tip, pašejo na vse vozičke ali kako je to..??sem malo zmedena...pa še Črnih nikjer ne najdem! Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Senčnik za Quinny buzz
2.4.2006 22:10:43   
kofetek2010
jaz tud iščem takšnega user posted image  pa ga v BC v LJ nimajo user posted image  

user posted image

(odgovor članu copka77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Senčnik za Quinny buzz
2.4.2006 22:27:06   
copka77
jana73 : ali ga v BC ne želijo oz.ne morejo naročit, ali kako??

(odgovor članu copka77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Senčnik za Quinny buzz
2.4.2006 22:48:02   
kofetek2010
imajo adapter za senčnik in potem paše gor od ... user posted image  pozabla sem čigav, a črnega senčnika nimajo user posted image  moram v Toysu pogledat, imajo po novem tud Quinny user posted image  

(odgovor članu copka77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Senčnik za Quinny buzz
3.4.2006 9:05:03   
mojcadamijan
Jaz prodajam modrega z adapterjem-novo je stalo 8000 SIT, prodam za 5000 SIT, če katero zanima je pa čisto novo, rabljeno samo na enem sprehodu

(odgovor članu copka77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Senčnik za Quinny buzz
3.4.2006 9:05:37   
mojcadamijan
Barva je temno modra

(odgovor članu copka77)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Senčnik za Quinny buzz
3.4.2006 9:24:34   
copka77
hvala, a mi ne paše, ker je voziček vijoličen...tak da...sem barvno občutljiva, mora bit umirjena kombinacija...-moja fiksna ideja pač!user posted image

(odgovor članu mojcadamijan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Senčnik za Quinny buzz
3.4.2006 15:45:27   
kofetek2010
sem bila v BC na Rudniku - Bebe Comfort senčnik paše na adapter user posted image  imajo pa svetlo modre, temno modre, bež in rdeče user posted image

jaz tud hočem črnega, ker je buzz črn user posted image

(odgovor članu copka77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Senčnik za Quinny buzz
3.4.2006 18:31:13   
inara
Mi sicer marelo imamo, ker smo jo kupili poleg prejšnjega vozička, ki je imel sedež obrnjen samo napre.Zdaj pa mi je Buzz super glih zato, da tamalo samo s sedežem obračam v kontra smer sonca.Pri prejšnjem vozičku pa moram reč, da mi marela sploh ni kaj dosti pomagala (ko sem šla ravno sem si namestila senčnik, da je zakrival našo tamalo, pol pa sem npr. zavila levo in spet sem mogla štelat marelo.Skoraj sem se mogla več ukvarjat z marelo kot s tamalo-ni bila vredna 7000 niti najmanj.

(odgovor članu copka77)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Senčnik za Quinny buzz
4.4.2006 13:38:11   
Smeja
Mi imamo marelo od Peg Perego, lani so imeli tudi črne. Se da namontirat na ogrodje, je pa res, da bi jo po vsakem ovinku lahko prestavljal...user posted image

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Senčnik za Quinny buzz
5.4.2006 15:43:43   
CORNY
Jaz ga že imam, črnega user posted image !!! Naročila sem ga preko ebaya.

(odgovor članu Smeja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Senčnik za Quinny buzz
5.4.2006 19:47:33   
copka77
a smem zvedet za ceno'?na ebuyu...hvala

(odgovor članu CORNY)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Senčnik za Quinny buzz
5.4.2006 20:32:58   
pravljica
jaz sem se tudi skoraj na glavo obrnila, ko sem iskala črnega za comforta user posted image
našla sem ga v mothercare...in še dober je...ima adapter, ki ga pritrdiš na ogrodje (po moje paše povsod), senčnik potem samo gor in dol natikaš, da ga ne voziš skoz zraven oz. da vedno celega ne odvijaš dol in gor z vozička...bil je pa nekaj čez 5000 sit (sem jih še pred kratkim videla, da jih imajo)

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu copka77)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Senčnik za Quinny buzz
6.4.2006 11:47:10   
CORNY
Senčnik stane 35$, poštnina je pa še nekaj malega. Malce dražje kot v BC, ampak kaj mi pomaga če jih nimajo. Drugih dežničkov pa jaz za Buzza ne bi kupovala. Dobila sem ga v enem tednu user posted image .

lp

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Senčnik za Quinny buzz
7.4.2006 23:49:43   
rey
jAZ SEM mela na freestylu in na buzzu senčnik od BBY, kupljen v Baby centru, za 3000sit in je pasal na oba vozička, sicer je temnomoder, samo se mi zdi da majo ful barv.

(odgovor članu CORNY)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Senčnik za Quinny buzz
14.4.2006 9:26:23   
kofetek2010
v BC so dobili črne od Bebe confort user posted image

mi smo ga že nabavli in ful lepo zgleda user posted image

(odgovor članu rey)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...
10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?