|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Se pripravljate na pust?
17.1.2013 9:08:06   
uškinamama
Mali bo ninja, in to ne navadna, ampak rdeča iz ninjagotauser posted image .

Midva pa še ne veva, mogoče kaj iz prejšnjih let.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Se pripravljate na pust?
17.1.2013 9:13:03   
petea
Pri nas bi moral pust trajati vsaj kakšnega pol leta user posted image - tako ali tako že celo leto poslušamo, kaj bo kateri za pusta, seveda pa je izbor vsakih nekaj dni, včasih pa vsakih nekaj ur drugačen.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Se pripravljate na pust?
17.1.2013 9:16:05   
uškinamama
Ja, saj pri nas je podobno . Mu pustim , da je pustna šema, tudi na nepustni dan.

Ravno včeraj me je pričakal obuti maček na vratih user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
17.1.2013 9:21:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Se pripravljate na pust?
17.1.2013 9:24:09   
uškinamama
Ankica, letos nas je veliko zombijev. Tudi brez maske. Sem tudi sama s puncami razmiščljala v tej smeri, samo hočemo nekaj neobremenjenega. Vsaj za ta dan.

To pa je naša Uška lani.

user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Se pripravljate na pust?
17.1.2013 9:28:35   
Najaa
user posted image fuuuuul dober Obuti maček!

Pri nas se tudi priprave začnejo že takoj po novem letu. Sicer se moji dve skozi celo leto oblačita v maškare... No za pusta bomo imeli princesko in Nodija. user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Se pripravljate na pust?
17.1.2013 9:31:34   
uškinamama
Ja, obuti maček nam je super uspel. Je sestavljen iz različnih kostumov, pa se mi zdi, da se sploh ne opazi user posted image

Najaa, a to jima šivaš ti?

Jaz sem za silvestrovo dobila nečakinjo user posted image  , pa bi še njej nekaj pripravila. Ima katera idejo za tako male?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Se pripravljate na pust?
17.1.2013 10:00:12   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Jaz bom zombi, punci to, kot vsako leto, torej princeski user posted image , mož se pa še ni izjasnil.


Letos je med zombiji huda konkurenca... user posted image
Posebej verjetno ker je poceni, saj niti maske ne potrebujes ... user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Se pripravljate na pust?
17.1.2013 10:02:18   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

To pa je naša Uška lani.

user posted image


Zelo uspesno obut macek user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Se pripravljate na pust?
17.1.2013 10:26:21   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Ja, obuti maček nam je super uspel. Je sestavljen iz različnih kostumov, pa se mi zdi, da se sploh ne opazi user posted image

Najaa, a to jima šivaš ti?

Jaz sem za silvestrovo dobila nečakinjo user posted image  , pa bi še njej nekaj pripravila. Ima katera idejo za tako male?


Ne nič se ne opazi, da je skupaj sestavljeno, res lepo zgleda. Jaz najraje pogledam doma, kaj imamo in če se da kaj preuredit ali skombinirat. Za princesko imamo sicer obleko (modra za Pepelko v bistvu), za Nodija sem pa skupaj sestavila ene modre hlače, rdečo majčko, rumeno rutko in kapo je tašča zašila in zvonček prišila user posted image no in to je že to. Lani je bila tavečja smrketa in ji je kolegica naredila kapo z laski, zraven je imela pa eno poletno belo oblekico in modre žabe. Simple in lepo. Za ta en dan se ne splača nekaj ful kupovat.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Se pripravljate na pust?
17.1.2013 10:32:08   
ronja
Pojma nimam. Pri nas se to odločata tik pred zdajci (dobesedno! Lani je tamala hotela bit lev, ji naredim kostum, ga je mela v soboto, v torek si je pa premislila (ob 7h zjutraj), da bo za v vrtec pa kloven... Ja, smo apč naredili klovna, kaj pa naj?user posted image ) Zaenkrat se še vsakih 5 minut spremeni, tako da čakam, da se kaj izkristalizira. Upam, da mi bojo kasneje dali malo več časa za priprave:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Se pripravljate na pust?
17.1.2013 10:34:12   
ronja
Jaz sem za silvestrovo dobila nečakinjo user posted image , pa bi še njej nekaj pripravila. Ima katera idejo za tako male?

Tale je meni všeč za tamale:). pa mi nikoli ne rata naredit, ker mam preveč dela z malimi, kadar mam dojenčke:D. za vnuke mogoče:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
17.1.2013 10:37:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Se pripravljate na pust?
17.1.2013 10:40:13   
mayci
Naš bi se tudi najraje skoraj vsak dan preoblačil v maškare user posted image , seveda mora potem starejšega bratca posnemati še tamala user posted image in tako sta zdaj večkrat tedensko astronavt in rdeča kapica user posted image
Za pusta si je pa fant izbral, da bo pilot in smo kostum naročili na ebayu, pupa bo pa Pujsa Peppa. user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Se pripravljate na pust?
17.1.2013 10:43:20   
ronja
Predvsem, ker ni pravega efekta, če sepojavi samo eden. Če nas bo pa cela četica možganojedcev, ni vrag, da se bo kdo preveč paranoičen prestrašil. Abuuuuu
ankica, če mislite marširat pred parlament, se bojim, da boste možganojedci precej lačniuser posted image

A res, mi mamo tudi zdaj rdečo kapico:)

< Sporočilo je popravil ronja -- 17.1.2013 10:44:01 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Se pripravljate na pust?
17.1.2013 11:39:23   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Jaz bom zombi, punci to, kot vsako leto, torej princeski user posted image , mož se pa še ni izjasnil.


Letos je med zombiji huda konkurenca... user posted image
Posebej verjetno ker je poceni, saj niti maske ne potrebujes ... user posted image



Predvsem, ker ni pravega efekta, če sepojavi samo eden. Če nas bo pa cela četica možganojedcev, ni vrag, da se bo kdo preveč paranoičen prestrašil. Abuuuuu user posted image user posted image .
Saj ne vem, kaj se smejem, za zjokat je vse skupaj user posted image .


Skupinske vaje smo ze imeli... bo pa bolj razocaranje za mozganojedce, ce bomo pustovali pred parlamentom, lakota pa to...



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Se pripravljate na pust?
17.1.2013 11:44:02   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

ankica, če mislite marširat pred parlament, se bojim, da boste možganojedci precej lačniuser posted image


Sotonski zombi, priplazila si mi se v glavo in mi ukradla misel! user posted image

BTW: zanima me kam bi Stuhec napotil zombije, ce so lacni... mocno dvomim , da na karitas...

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 17.1.2013 11:45:37 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Se pripravljate na pust?
17.1.2013 18:19:27   
alda
naš fant se skozi vso leto vsako tolko preobleče v kakšnega svojga super junaka ,kar se mi zdi čist fajn, saj tisti en dan ,ki je temu uradno namenjen je kot nobeden, ko tok hitro mine, priprave pa takoo vnete.
Letos bi rad bil šerif,pa morem še klobuk dobit ali pa naredit,..
Jaz nisem lih navdušena nad pustom(travme iz otroštva user posted image user posted image /, se pa fajn umijem, pa me nihče ne prepozna user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Se pripravljate na pust?
17.1.2013 18:20:55   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Ankica, letos nas je veliko zombijev. Tudi brez maske. Sem tudi sama s puncami razmiščljala v tej smeri, samo hočemo nekaj neobremenjenega. Vsaj za ta dan.

To pa je naša Uška lani.

user posted image



Mici Šapka je pa KRASNA!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Se pripravljate na pust?
18.1.2013 9:58:31   
škrpijonka
Punce jaz bi pa rabila malce pomoči oz. namigov. Za vrtec moramo doma izdelati pustno masko (glavo) iz dopadnega materiala, velikosti formata A4 in jo okrastit iz obeh strani.

Prosim za ideje.



_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Se pripravljate na pust?
18.1.2013 11:14:36   
LuLu
Vidim, da nas je dosti, ki imamo deca, ki so čez celo leto maškare user posted image
Pri nas vsake tolko pride Strela McQueen parkirat, tako da, glede na navdušenje nad kostumom, bo verjetno pubec to tudi za pravi pust. Punca pa bo najverjetneje princeska. Ali neka metuljčica. Nekaj z lepimi krili... in make-upom user posted image

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Se pripravljate na pust?
18.1.2013 11:17:41   
Paštetka
Čudovita uš mala user posted image

Mi imamo tudi pust celo leto. Skoz se oblačita. Zadnjič si je mali (7) nategnil gor čebelico za 3 leta.user posted image user posted image jao....

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Se pripravljate na pust?
21.1.2013 2:09:48   
Aika77
Hehe tale obuti maček je res posrečen! user posted image Super! Mi smo drugače ponavadi šivali te kostume, ker je res zabavno to skupaj počet user posted image Letos pa ne vem če bo čas, služba zahteva svoje :( Zato bom najbrž šla kar kupit, v Tušu sem gledala da imajo fajne kostumčke, najbrž bom pa izbrala mini miško pa kakšnega spidermana ... al pa mogoče gusarčka pa rdečo kapico ... user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Se pripravljate na pust?
21.1.2013 7:52:04   
Ribica **

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Ja, obuti maček nam je super uspel. Je sestavljen iz različnih kostumov, pa se mi zdi, da se sploh ne opazi user posted image

Najaa, a to jima šivaš ti?

Jaz sem za silvestrovo dobila nečakinjo user posted image  , pa bi še njej nekaj pripravila. Ima katera idejo za tako male?


Snežak je lahko. Na bel pajacek pižamico (H&M, C&A, Oviesse) našiješ tri črne gumbe, lahko jih izrežeš iz flisa, na belo kapico pa prišiješ oči in nos (oranžen flis ali filc) in je. user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Se pripravljate na pust?
22.1.2013 17:07:33   
lotkla
Naš tamau pa hoče bit mesojeda roža. Kje za vraga naj to staknem? Tolk pa tud slučajn ne znam šivat user posted image , da bo kej tacga skup spravla.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Če se otrok polula ponoči v posteljo
muška

Če se vaš otrok ponesreči ponoči polula v posteljo, ve:

takoj preoblečete posteljino (59%)

mu pod rito podložite npr. brisačo (25%)

ga prestavite k vam v posteljo (16%)


Število vseh glasov: 248

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!