|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Samoplačniško fizioterapevt
11.3.2006 20:35:43   
Anonimen
Ali katera pozna dobrega(strokovnega in prijaznega) fizioterapevta, ki dela tudi samoplačniško?
Imam nedonošenčka, a fizioterapija mu ne pripada, bi jo pa omogočila svojemu otroku.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Samoplačniško fizioterapevt
11.3.2006 20:39:40   
Anonimen
Na katerem območju?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Samoplačniško fizioterapevt
11.3.2006 20:45:13   
Katarina-8
Na območju Dolenjske ali Ljubljane!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Samoplačniško fizioterapevt
11.3.2006 20:49:07   
PBJ
Če si s Štajerskega konca ti priporočam g. Jožico Potrč - nevrofizioterapevtko v Pesnici pri Mariboru.

Jaz grem z mojim 1x mesečno na razgibavanje-telovadbo in mi pokaže, kaj je dobro razvijati pri otroku v dol. obdobju.  Dobiš veliko informacij glede "rokovanja" z otrokom,...
In moj mali uživa pri njej. Ona enostavno zna z otroki...

Aha, vidim da si z drugega konca.

lp

< Sporočilo je popravil PBJ -- 11.3.2006 20:50:07 >


_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Samoplačniško fizioterapevt
11.3.2006 21:01:59   
Katarina-8
Koliko pa je sedaj star tvoj otrok? Se ti zdi uredu? Koliko stane? Kakšne vaje so primerne za 5 mesečnike, ki je hipotonik?

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Samoplačniško fizioterapevt
11.3.2006 21:19:14   
PBJ
Moj je star 8m in je donošen otrok, brez kakšnih težav.

Kakšne vaje so primerne za hipotonike, ne vem. Mogoče se ti oglasi kakšna mamica, ki ima s tem izkušnjo.

Je pa res zelo prijazna.



_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Katarina-8)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Samoplačniško fizioterapevt
11.3.2006 21:32:16   
tinka-pepa
zdarvo

jaz sem z mojim Mihcem tudi hodla k Jožici Potrč...in tudi zelo zadovolna...v mojem albumu je tudi mekaj slik iz terapij

http://www.ringaraja.net/forum/albumphoto.asp?v=moji&albumid=10354&asortType=3&apage=1

Mihec je imel povišan mišični tonus, kar se mu je že skoraj čisto popravil.

(odgovor članu Katarina-8)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Samoplačniško fizioterapevt
11.3.2006 21:48:40   
fricka
Telefon sem ti napisala na tvojem drugem postu. Moja je hipotonična in hodiva z napotnico. Najprej sva šle samoplačnisko in po nasveti fizoterapevtke dobile napotnico za razvojno in bile napotene k njej. Če te zanima kaj več, vprašaj na Zs.

(odgovor članu tinka-pepa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Samoplačniško fizioterapevt
12.3.2006 10:14:28   
Anonimen
PBJ, ali ta fizioterapevtka dela tudi na napotnico?

(odgovor članu PBJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Samoplačniško fizioterapevt
12.3.2006 10:48:56   
atina74
Kako misliš, da nedonošenčku ne pripada fizioterapija? Meni je bilo v RA rečeno, da ravno nedonošenčkom po zakonu pripada fizioterapija. In midve jo ravno zato tudi obiskujeva, kljub temu da ni prav nič posebnega narobe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Samoplačniško fizioterapevt
12.3.2006 21:40:43   
Katarina-8
Mi poveš prosim v katerem zakonu to piše. Opozorila bom pediatrinjo v RA in si to izborila, saj sem vendar 1 leto zato doma, pa še hudo zlatenico smo imeli in smo bili do izpolnjenega 5 mes le 1 krat v RA. To me pa pogreje.

(odgovor članu atina74)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Samoplačniško fizioterapevt
12.3.2006 21:55:34   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: Katarina-8

smo bili do izpolnjenega 5 mes le 1 krat v RA.



kaj so pa takrat v RA rekli? Ko smo se mi prišli enkrat pokazat v RA, nas niso več spustili iz krempljev in imamo tam zdaj redne kontrole user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Katarina-8)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Samoplačniško fizioterapevt
13.3.2006 8:29:35   
Anonimen
pa še hudo zlatenico smo imeli


Mi smo bili ravno zaradi hude zlatenice napoteni v RA. Že to je zadosten razlog za uvrstitev v rizično skupino, tako so mi razložili.

(odgovor članu Katarina-8)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Samoplačniško fizioterapevt
13.3.2006 17:44:40   
atina74
Na žalost ne vem v katerem zakonu to piše. Sem mal brskala, samo nisem uspela najti nič konkretnega, kar bi ti želela. Meni je to enostavno rekla pediatrinja. Jo bom pa malce povprašala pri naslednjem obisku v RA. Pobaraj me na ZS, če bom slučajno pozabila javiti kaj sem izvedela. 

(odgovor članu Katarina-8)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Samoplačniško fizioterapevt
13.3.2006 21:04:11   
Tatiana
Ce te se vedno zanima samoplacniski fizioterapevt, vem za eno otrosko fizioterapevtko v LJ - Tatjano Breznik, na Drenikovi 21, LJ, tel: 01/ 519 36 48. Pri njej sem bila prejsnji teden glede na priporocilo ene druge mamice in mi je ok. Moj sin bo cez par dni star 4 mesece, pa se vedno precej zateguje glavico nazaj, pediatrinja pa me ne poslje na RA. Meni se zdi pomembno, da cim prej pricnem delati pravilne vaje in tudi pravilno z njim rokovati. Baje da naj bi to zategovanje glavice izzvenelo pri 2 mesecih, nas malcek pa se se vedno precej zvija. Upam, da bodo te vaje pomagale, pri naslednjem pregledu pri pediatrinji pa bom skusala doseci, da greva na RA in da teh storitev ne placujeva. Cena za 45 min. je 6.000 sit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Samoplačniško fizioterapevt
5.3.2012 10:25:52   
Malenka
Pozdravljeni,

Se ponavadi ne oglašam po forumih, ampak sedaj sem bila pa tako razočarana nad fizioterapevtko Tatjano Breznik, da jo odsvetujem vsem.
Moja zgodba je takšna. Ker je v zdravstvu na področju nevrofizioterapije precejšnja gužva, sem se odločila, da malčka prijavim privat na nevrofizioterapijo.
Ker sem brala na forumih, sem se odločila,da pokličem Tatjano Breznik v Ljubljano, čeprav imam do tja kar uro in pol vožnje. Samo sem si rekla, za otročka vse.  Po telefonu sem jo poklicala za uro in sem si uro tudi zapisala, potem me kliče, da bi morala priti uro prej. To vem, da ni res, ker sem si uro takrat zapisala in jo tudi ponovila. Nakar mi reče, ko me je klicala, da naj pridem, češ da ne bo šla na kosilo. Ne vem, zakaj ne bi šla na kosilo eno uro potem prej,če je vedela,da se je zmotila, kdaj mi je povedala. Ko pridem tja, najprej ni bilo prostora na Knezovi ulici za parkiranje kot mi je Tatjana Breznik svetovala. Sostanovalci bloka so rekli, da se lahko zgodi, da kdo pokliče redarje. Tako sem parkirala malo dlje in porabila 10 minut več,da sem prišla tja. Pozvonim in ona mi odpre ter takoj oblaja. Sem samo obnemela in stala kaj se ga gre. Rekla, je da me ne bo vzela, da ima samo točne in vestne stranke, da je zaradi mene ob malico in sem se lahko zopet usedla v avto in odpeljala 1,5 ure daleč domov. In to naj bi bila gospa, ki pravi, da dela vse v dobro otroka..niti datuma mi ni hotela dati ponovnega, čeprav sem se ji opravičila za 10 minutno zamudo. Naj še povem, da se malček ne vozi rad, mi je bilo kar malo hudo, da ga tako matram v Ljubljano in nič ne uredim. Tako, da če sedaj pogledam še dobro, da naju ni vzela, ker je res brezbrižna do otrok in taka hudobijo kot sem videla ta dan še nisem doživela. Tega dne zlepa ne bom pozabila.


Pa veliko sreče pri iskanju nevrofizioterapevtov za malčke.
 

(odgovor članu Tatiana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Samoplačniško fizioterapevt
6.3.2012 19:30:06   
bubu_bibi
Sem že pisala na eni drugi temi - Meta Stravnik! user posted image Ni je boljše!

_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu Malenka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Samoplačniško fizioterapevt
7.3.2012 19:45:25   
nancy300
V Ljubljani se bo kmalu odprla nova zasebna fizioterapija, tudi za otroke. Če kdo rabi, pišite na ZS.

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Ime deklice
kyra

Katero ime za deklico vam je bolj všeč?

Flora (27%)

Kaja (42%)

Taja (31%)


Število vseh glasov: 404

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!