|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sadni oz. zelenjavni obrok
7.1.2005 21:30:06   
Adelina
Koliko poje vaš otrok pri enem obroku (okrog 6. meseca). Naš malček poje npr. 1 jabolko, pa vendar potem pri meni vedno še je mlekca, včasih pa tudi še po flaški. Ali bo, če bo imel dovolj sadja oz. zelenjave sam odklonil zizo in flaško ali jim ve to enostavno ne ponudite, če se vam zdi, da je pojedel dovolj. Sicer ne joka, da bi še jedel, vendar pa zize nikoli ne odkloni. Kaj menite?

Lep pozdravček od Žana in mamice, pa še eno :rozica: kar tako
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Sadni oz. zelenjavni obrok
7.1.2005 21:34:55   
taj2004
MI IMAMO VSAK DAN KOMPOT NA JEDILNEM LISTU, IN JE KAR HITRO PO TEM
ZOPET LACEN. V SADJU IN ZELENJAVI JE DOSTI VODE ZATO JIH NE NASITI DOSTI. :kava:




LP PETRA:rozica:

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Sadni oz. zelenjavni obrok
7.1.2005 21:40:24   
Anja167
Pri nas je bilo do sedaj podobno (je popil še nekaj mleka, včasih takoj, včasih pol ure zatem). Danes pa po več kot polovici banane, ki jo je jedel okrog 10h, ni bilo šans, da bi kaj veliko popil. Malo je pocuzal in to je bilo to. Je pa ugotovil, da ima magični lonček in je hotel kasneje namesto mleka vodo. Dobro se je spet podojil šele ob 17h in potem pred spanjem. Dojko sem mu vmes večkrat poskušala dati, vedno je malo pocuzal, potem pa se hitro uprl. Bom to isto delala še naprej, ker hitro pokaže, če je ne bi. Po moje, če je ne odkloni, mu je v redu. :rozica: nazaj.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Sadni oz. zelenjavni obrok
7.1.2005 21:42:48   
frutka_
Jaz mojemu pri 6ih mesecih dam za pojest jabolko in pol banane pa pretlačim in poje vse!To je en obrok. Gor na to ga več nikoli ne dojim. Običajno ga nato spet hranim čez 3 ure.
Ima 8 kil in je velik 70cm.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Sadni oz. zelenjavni obrok
7.1.2005 21:52:06   
Adelina
anja 167, a mu daš prekuhano vodo al navadno. Men se zdi, da ima prekuhana voda tak čudn okus. Sicer imamo filter za vodo (klor in vodni kamen), pa me zanima, če bi mogoče lahko pil to vodo?

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Sadni oz. zelenjavni obrok
7.1.2005 21:57:53   
frutka_
Mislim, da mu lahko daš za piti navadno vodo, ker je itak bolše od ustekleničene. Poglej malo v rskalnik je Seven veliko pisala o tem, ker dela diplomo iz tega

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Sadni oz. zelenjavni obrok
7.1.2005 22:02:33   
Gina
Jaz sem se pa spraševala, če je vse ok z našim, ker poje za en obrok 1 banano + 1 jabolko + deci čaja, ali pa 1 banano + 1 hruško + čaj.:zmeden2: Meni se zdi to tolk velik! En kaki mu sploh ni zadosti. Tudi če dobi zraven še dva piškota, je čez eno uro lačen. Pa če mu je zelenjava tisti dan dobra, jo poje zvrhan velik krožnik. :sloncek:

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Sadni oz. zelenjavni obrok
7.1.2005 23:48:32   
lin
Mi imamo tudi 6 mes.,ampak se več nedojimo!
Moje mnenje,je da en obrok goste hrane(recimo 1 jabolko)jih čisto dovolj nasiti!Nestrinjam pa se,da so takoj lačni,ker je v sadju in zelenjavi dosti vode,saj se ta pri kuhanju izgubi!
Mislim,da se tvoj sin po obroku goste hrane doji,ker mu je to lepo in ne ker je lačen!Pusti mu to veselje!
Da bi sam odklonil zizo,mislim da nebo,ker kot sem že povedala,mu je lepo "na zizi",flaško pa bi znal odklonit,ko bo sit!
Mojo punčko obrok goste hrane nasiti vsaj za 3 ure.Včasih tudi več,odvisno kolko poje!res pa je ,da če ji ponudim hrano čez 1 uro bo najverjetneje spet jedla!
Pa še neki:Če se ti zdi,da je pojedel dovolj,mu neponujaj flaške!Zizo pa kakor želiš!
lep pozdarv:sloncek:

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Sadni oz. zelenjavni obrok
7.1.2005 23:50:30   
lin
Naš obrok je po količini podoben Frutkinemu!
Pa tudi teža: 8720g in 70cm (pri 5 mes.)

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Sadni oz. zelenjavni obrok
8.1.2005 14:17:10   
Anonimen
Tibor je takrta, ko sem bila še na porodniški, pa ne vem točno, koliko je bil star, toliko, da je že znal jesti, pojedel eno pomarančo, en kici in eno bananano, pa še kakšen piškot. Seveda vse zmiksano in vse naenkrat. Ogromno. Danes pa komaj zmore kdaj kakšen kivi...

(odgovor članu Adelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Sadni oz. zelenjavni obrok
8.1.2005 22:23:24   
puri
Joj, ja jaz se tut včasih prav čudim, kam naši:duda:dajo vso to hrano:zmeden:,kar jejo in jejo in jejo,...

lp:rozica:

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Sadni oz. zelenjavni obrok
11.1.2005 18:09:01   
Anja167
Adelina, jaz dam našemu kar ustekleničeno vodo, Dano, ki je baje najboljša. Če prekuhavam našo vodo iz pipe, postane kar nekaj sluzasta (mi imamo tudi ogromno kamna), pa se mi zdi to totalno čudno in zato sem se odločila za ustekleničeno vodo. LP.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Reflux
Balonchy

Kdaj je pri vašem malčku reflux izvenel?

Do dveh mesecev (47%)

Do šestih mesecev (20%)

Do desetih mesecev (6%)

Do enega leta (6%)

Kasneje (5%)

Nikoli (16%)


Število vseh glasov: 591

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!