|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SPANJE IN OBROKI TRIMESEČNIKOV
19.5.2006 15:08:44   
CERT
KOLIKO VAM SPIJO VAŠI DOJENČKI IN KOLIKO OBROKOV IMAJO? ALI IMAJO USTALJEN RITEM
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SPANJE IN OBROKI TRIMESEČNIKOV
19.5.2006 15:13:36   
Anonimen
Robi je pri treh mesecih popil v 24-ih urah 6x po 180ml mleka in spal od 23-ih do 5-ih. Ustaljen ritem hranjenja in spanja torej. user posted image

(odgovor članu CERT)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SPANJE IN OBROKI TRIMESEČNIKOV
19.5.2006 15:34:19   
Špacka
 
Moja je imela 5 obrokov cca. 5x130ml mleka, spala je od 20.00 do 7 ure zjutraj. Pri 3 mesecih je bila samo na adaptiranem mleku in je verjetno tudi to pripomoglo k tako dolgemu spancuuser posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SPANJE IN OBROKI TRIMESEČNIKOV
19.5.2006 15:53:52   
Anonimen
Pri 3 mesecih, ko sva se še dojili: tudi do 13 obrokov dnevno. Ponoči zbujanje na 1 uro. To je bil res ekstremno naporen mesec.

Zdaj pri 4 mesecih: hranjenje (ad.mleko) 6-8x dnevno po cca 130 ml. Spat gre ob 20. in "spi" do 9.30 z vmesnim od 2x-4x zbujanjem.

(odgovor članu Špacka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SPANJE IN OBROKI TRIMESEČNIKOV
19.5.2006 20:30:10   
irena111
moj 2,5 mesecnik poje petktat na dan  po 150ml (kak dan malo manj, kak dan pa poje enkrat tudi 180). spi pa od 20:00(ze od rojstva) pa do 08:00, z enkratnim nocnim hranjenjem

_____________________________


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SPANJE IN OBROKI TRIMESEČNIKOV
19.5.2006 20:45:27   
Anonimen
koliko obrokov je imel se ne spomnem več.
je pa že od 2 meseca prespal vso noč in sicer od 10-12 ur.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: SPANJE IN OBROKI TRIMESEČNIKOV
19.5.2006 20:46:47   
sazi
moj 3,5 mesečnik je 6-7x na dan 100-130ml (nočni obrok cca 150ml).
Spi od 21ih do 7ih z enim vmesnim hranjenjem (okoli 2:30). Čez dan spi 3-4x po 10-40 min.

(odgovor članu irena111)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SPANJE IN OBROKI TRIMESEČNIKOV
19.5.2006 20:47:22   
Bonnie_RR
Moj user posted image si je že kar kmalu ustvaril svoj ritem.user posted image Podnevi malo spi, zato pa več ponoči. Podnevi spi skupaj za kakšno uro in pol do dve urci, zvečer pa že ves utrujen zaspi okrog 7, pol 8h in spi nekje do pol 5, 5h. Potem poje in zapi nazaj še za kašni 2 urci, zadnje čase spanec potegne tudi do 8h.

Imava 5 obrokov na dan po 150ml/obrok. Večkrat poje tudi manj, več pa je pojedel samo 1x.

Je pa zdrav, vesel in zelo radoveden otrok.user posted image

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu irena111)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: SPANJE IN OBROKI TRIMESEČNIKOV
20.5.2006 9:54:10   
tinkatonka
O Kerensa sem se prav potolažila, ko sem prebrala tvoj post. Namreč od vrstnikov Anej poje največ in sem se že čist zasekirala, ampak lačen pa tud ne more biti, a ne.

No moj Anej poje 6× na dan po cca 150 ml. Kakšen obrok več kakšen obrok manj. Bo pa v torek star 3 mesece.



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: SPANJE IN OBROKI TRIMESEČNIKOV
20.5.2006 9:57:50   
tinkatonka
še spanje...

Ponavadi spi od 20:30 - 21h do 4h-4:30 potem se hrani in potem zaspi nazaj samo za kakšno urco in pol, do 6h, ko se zbudi mož za v službo, da se malo pocrkla z njim, potem ga pa malo še jaz pocrklam in potem spet zaspi nazaj. Ja Anej si očita vedno želi pospremiti v službo. V zadnjih 14 dneh ni bilo dneva ko se Anej ne bi zbudil 5 minut pred šesto, še preden možu zvoni ura. user posted image  

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: SPANJE IN OBROKI TRIMESEČNIKOV
22.5.2006 0:12:53   
Ezi
Jaz bi se lahko podpisala pod Caffee-jev post. Le da ne vem, koliko ml popije. Mislim ej ... gre po sledeh starejšega brata ...

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?