|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SPANJE
12.8.2005 9:47:44   
ŠTAJERKA
Moram z vami deliti svoje veselje.Danes je naša Lina prvič spala skupaj 7 ur-od 21.30-4.30.Pa potem je spala še 4 ure.Res noro!!Upam, da ji bo to prišlo v navado in da ni bil to zgolj slučaj.No sej je zadnje dni tud kr dobr spala, sam 7 ur ji pa res še nikol ni ratal.
Kako kaj spijo vaši 2,5 mesečniki?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   SPANJE
12.8.2005 9:53:02   
špelin@
Bravo :bravo:

Moja mala je tudi 1x spala v kosu 7 ur - žal le 1x :ups:

Drugače spimo od 22h - 2h, pojemo in spet spimo (po uspavanju!) od 3h - 6.30 (redko celo do 7h). Čez dan pa podremava za kakšnih 15 minut v kosu, spi (trdno) pa ne.

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu ŠTAJERKA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   SPANJE
12.8.2005 10:18:26   
zi&mm
Pridne :bravo:

No, Žigec pa spi od 22-te pa vse do 06-te, popapca in podaljša do 9-te; tako je že dober mesec :bravo: le ko vreme nagaja se zbudi okoli 3, popapca čisto malo in dalje spi in kar je najbolje spi v svoji postelji tako da se mami in tati naspita; sicer pa čez dan spi vse skupaj slabo uro, 5-10minut po dojenju zadremlje pol je pa veselo pri nas doma :sloncek:

lep dan,

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu ŠTAJERKA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   SPANJE
12.8.2005 10:21:08   
Anonimen
Moj je spal včeraj od 20.00 pa do 9.30:bravo:
Danes pa od 23.00 pa do 9.00:bravo:Stara sva pa 10tednov in 1 dan:sloncek:

Kak je fajn9nebesa

(odgovor članu ŠTAJERKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   SPANJE
12.8.2005 10:23:02   
zi&mm
Nina_nana,
a vmes ni papcal nič? Je pa res priden :bravo:

(odgovor članu ŠTAJERKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   SPANJE
12.8.2005 10:24:55   
ŠTAJERKA
Ja vaš Žigec je pa res pravi :angel:Je pa res da Lina čez dan kr mal več spi.Včasih tudi po dve uri skupaj.
Naša Lina tudi zaspi v svoji posteljici, sam ponoči ko se zbudi pa jo kr pustim v svoji postelji.To je sicer napaka,ker se bo tako navadla potem bo pa :hudicek:Sam je pa tak fajn ko se zbudim pa je čisto zraven mene.Vsak večer si rečem, da jo bom danes pa res dala nazaj v svojo posteljo, ampak potem ninič iz tega.

(odgovor članu ŠTAJERKA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   SPANJE
12.8.2005 10:24:58   
Anonimen
Nič, spančkal kot angelček:angel::bravo:9nebesa

(odgovor članu ŠTAJERKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   SPANJE
12.8.2005 10:26:55   
zi&mm
Ampak ga ne dojiš, ne? Baje, da :duda: ki papcajo adapt.mleko spijo dlje kot dojeni

(odgovor članu ŠTAJERKA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   SPANJE
12.8.2005 10:26:57   
ŠTAJERKA
Sem mislila da je Lina najbolj pridna, zdaj pa vidim da so vaši srčki še bolj pridni.No če bi vsak dan spala tako kot danes bi bila jaz čisto zadovoljna.

(odgovor članu ŠTAJERKA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   SPANJE
12.8.2005 10:28:24   
Anonimen
Drži:), sva na hippu ki ga poje kar 180ml:ups::bravo:

(odgovor članu ŠTAJERKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   SPANJE
12.8.2005 10:32:49   
špelin@
Uf, so vaši mali pridni :bravo::bravo::bravo:

Mi bi tudi... :zaspan:

(odgovor članu ŠTAJERKA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   SPANJE
12.8.2005 10:33:41   
ŠTAJERKA
Lina glavco že zelo dviguje, sam čist samostojno jo pa ne mere dolgo držat, tak da je treba še vedno kr na glavco pazit.Mislim,da bi lahk ze kr kmalu začela sama držat.No eni mal prej drugi pa mal kasnej.


(odgovor članu ŠTAJERKA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   SPANJE
12.8.2005 10:34:51   
Anonimen
nik zna kravice past, je pa len:((

(odgovor članu ŠTAJERKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   SPANJE
12.8.2005 10:37:41   
špelin@
Naša glavico že fajn drži pokonci sama, tudi kravice zelooo rada pase (jo imam v albumu), kdaj bo pa toliko sigurna, da bi jo tako nosila, pa ne vem :zmeden2:

(odgovor članu ŠTAJERKA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   SPANJE
12.8.2005 10:41:26   
Anonimen
a je katera od tu iz mb?:zmeden2:

(odgovor članu ŠTAJERKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   SPANJE
12.8.2005 11:04:36   
zi&mm
Žiga je pasel kravice, ko je bil star mesec dni in zdaj to prav rad počne čeprav le za kratek čas; glavico pa drži kr stabilno :bravo: in skozi razgleda naokoli;



(odgovor članu ŠTAJERKA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   SPANJE
12.8.2005 12:06:42   
* Binchy
Tud naš Maj je pri dveh mescih in pol spal od 21.00 do 5.30. No to je trajal kakšnih deset dni, zdaj se pa spet vmes zbudi ob treh.
Upam da bo kmal spal celo noč.

Lp

(odgovor članu ŠTAJERKA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   SPANJE
12.8.2005 15:21:44   
BibaJ
Mi smo sicer stari že 3 mesece, amapk spi že od 1 meseca od 21., 21.30 pa do 7. Smo na hippu in ga poje 180 ml:bravo: Je priden, ne?:sloncek:

(odgovor članu ŠTAJERKA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   SPANJE
12.8.2005 20:56:42   
Lana_s
Tina tudi pridno spi. Mi je že nekajkrat celo noč prespala od 21-21.30 pa do 6-6.30 in še potem ko se je najedla kakšno uro ali dve. Papca pa samo moje mleko, vendar po flaški cca 160-170ml. Je pa že od začetka lepo spala, se zbuja samo 1x na noč in še to ob 3-4h in ko se naje takoj nazaj zaspi.
Glavico tudi že nekaj časa sama drži gor, včasih jo malo zanese:)- Kravice bolj poredko pase, se mi zdi, da ji ni najbolj, je tudi bolj lena glede tega, na rami pa se mi nonstop dviguje. Zdaj pa jo morem nehat hvalit, da ne bom danes celo noč dežurala.:duda:
Nina_nana jaz sem iz bližnje okolice Mb, Tina pa je samo 5 dni mlajša od tvojega Nika.:sloncek:

(odgovor članu ŠTAJERKA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




PORODNIŠNICE
nataly33

S katero porodnišnico ste bile najbolj zadovoljne?

Ljubljana (40%)

Postojna (34%)

Novo mesto (11%)

Jesenice (9%)

Trebnje (5%)


Število vseh glasov: 148

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!