|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SOR-kako ga prepoznati
2.10.2005 12:59:49   
barbara1
Pozdravljene.

V prejšni temi sem veliko prebrala o sor-u, pa me zanima kako ga prepoznaš. Naj povem da moja pikica 2 dni že čisto cel dan joka. Jeziček ma bel, pa krčke ma tud, sam bi pa želela vsaj ta sor izključiti.
Pa še nekaj? Ima katera izkušnje z vetrovnimi kapljicami iz Slovenj Gradca. Mi smo jih dobili v pomoč pa me zanima kako jih dozirate. Kako pogosto in koliko?
moram priznati da smo že na koncu z močmi ker našiuser posted image uspe jokati tudi do 2 ur skupaj. Spimo bolj malo....

No pa upam, da je pri vas bolje.

Uživajte na toplem.
Že vnaprej hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SOR-kako ga prepoznati
2.10.2005 13:38:03   
Anonimen
Sor so bele oblogice na notranji strani ustnic, jezičku, na nebu.Pomaga daktarin v roku 3-7 dneh!user posted image

Za krčke pa pojma nimam, ker jih naš mali nima...slišala sem pa da pomagajo ful lefaxin kapljice iz avstrijeuser posted image

(odgovor članu barbara1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SOR-kako ga prepoznati
2.10.2005 18:06:21   
Lana_s
Ni rečeno, da ima tvoja sor, lahko ima bel jeziček od mleka. Mene je tak patronažna zafrknila in rekla, da naj Daktarin kupim. Pediatrinja pa mi je na pregledu povedala da je to samo mlečni jezik, da ni sor in da ji naj ne dajem tega gela, ker če ga bo pa dobila pa ji ne bomo imeli s čim zdravit. No, sor prepoznaš po sirasti oblogi na jezičku in nebu.
Glede kaplic pa ne vem.
Upam, da bodo krči kmalu minili.user posted image

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu barbara1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SOR-kako ga prepoznati
2.10.2005 21:55:34   
Petrolinka
Naš cmokec ma tudi sor, ga zdravimo z daktarinom pa kar nekak noče zginat. Do sedaj sem samo cuc mazala, nisem mu pa še probala jeziček sčistit z drgnjenjem. Ne vem kako se naj tega sploh lotim, ko pa imam že s striženjem nohtkov take probleme user posted image . Da veš da gre za sor se mora po jezičeku podrgnat. Če ne gre dol potem je to sor, če pa gre dol je pa samo belo od mleka.

Glede kapljic pa, tudi jaz uporabljam vetrovne koroških lekarn. Mu jih dam vsakič pred hranjenjem 10 kaplic po žlički. So mi sestre v bolnici rekle da so čisto naravne in da ne rabim pazit koliko jih popapca. Tk da ne šparamo z njimi, cmokecu pa tudi pomagajo user posted image .

Lepo nočko! 

_____________________________

Ko misliš, da že vse obvladaš, spet neka nova fora...

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SOR-kako ga prepoznati
2.10.2005 22:18:45   
kimi
Moja pikica ima na spodnji dlesni par majhnih belih pikic-to naj bi bil sor. Malo jih imat udi po zgornji dlesni po nebu pa nima.

(odgovor članu Petrolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SOR-kako ga prepoznati
3.10.2005 13:12:34   
malika
Mi ga ravno kar imamo user posted image user posted image  .
So pa to bele pikice najbolj vidne na jazičku. Zgleda na hitro pogledano kot kapljice mleka.Preveriš tako, da posksiš obrisat, če je šlo stran je bil samo mlekec, če ostane je soor.Zelo dostikrat se pojavi tudi na ritki(glivice!), zgleda pa kot vneta rita-rdeče in robovi imajo majnše mozoljčke, ni pa nujno!

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu barbara1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: SOR-kako ga prepoznati
3.10.2005 14:35:06   
pingo
Naš ima soor že približno 4 tedne - v ustkih smo se ga rešili, so bili pa to beli flekci, kot koščki sesirjenega mleka, predvsem po notranji strani lic, jeziček je bil pa samo bolj bel. Preselil se je tudi na ritko, zgleda kot bi mu kožo razžrlo, tega se pa ne mormo rešit. mažem ga od vsega začetka z Daktarinom, po dudi z gelom in po ritki s kremo, umivam roke z antiseptičnim milom preden ga previjem, luftamo ritko, umivamo s kamilicami, prekuhavam dudo vsak dan, pa nič. Tko da upam da se ga rešite, še preden pride do ritke!

(odgovor članu barbara1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SOR-kako ga prepoznati
5.10.2005 21:31:10   
Zarja2
Pingo, pa mu mažete ritko s canestenom? Našemu je ful pomagalo. LP

(odgovor članu pingo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Kako ste dojile?
endrina



sprva leže, potem sede (48%)

sprva sede, potem leže (11%)

samo leže (15%)

samo sede (17%)

nisem splpoh dojila (8%)


Število vseh glasov: 383

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!