|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rojstni dan petletnika
8.4.2010 11:42:06   
LeSa
Pozdravljeni,

sem novopečena članica vašega foruma. user posted image Eden izmed razlogov za včlanitev je naslednja prošnja -  zanima me ali mi lahko članice (še najraje iz prve roke) svetujete kakšno darilo bi razveselilo petletnega fantka?

Lego kock in podobnih igrač ne bi kupovala, ker jih ima že veliko. Razmišljala sem o kakšni fletni majici s kratkimi rokavi z motivi risanih junakov, pa niti ne vem kateri so sedaj najbolj zanimivi. Po drugi strani pa me skrbi, ker ne vem, če bi otrok majico štel kot "darilo". user posted image

Ali bi bile poučne igrače kot so; kako je sestavljeno človeško telo itd, petletniku zanimive ali je koncept takšne igrače še pretežek zanj? Akcijskih figur tudi ne bi kupovala, ker jih ima že ogromno.

Sicer bom danes šla v Mullerja malo pogledat pa bi vseeno prosila za kakšen nasvet.

Za vse morebitne odgovore sem vam že vnaprej zeloo hvaležna. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rojstni dan petletnika
8.4.2010 11:44:24   
rija
roko na srce....ampak vsaka mama najbolje pozna svojega otroka in tudi to, kaj ima rad, kako reagira na določene stvariuser posted image

tu ti lahko napišemo roman, kaj je našim všeč, pa to ni rečeno, da bo tudi tvojemu.

ne vem kako vidva komunicirata, ampak moj meni že od 3 leta da jasno znati, kaj bi rad imel.....


še celo malce preveč vsegauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu LeSa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rojstni dan petletnika
8.4.2010 11:45:31   
LeSa
Pozabila sem dodati, da nisem otrokova mama. 

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rojstni dan petletnika
8.4.2010 11:46:21   
rija
jah, to pa je potem drugouser posted image

torej pokliči otrokovo materuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu LeSa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rojstni dan petletnika
8.4.2010 11:47:37   
LeSa
To ni možno. Vseeno hvala za odgovore. 

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rojstni dan petletnika
8.4.2010 11:54:48   
rija
te pa tamalega vprašaj. simpl

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu LeSa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rojstni dan petletnika
8.4.2010 12:00:19   
ninicananica
Mogoče bi mu kupila kakšno družabno igro, primerno za 5 let starega otroka. Ali pa kaj za ustvarjanje (pobarvanke, barve za steklo, Hama set,...).


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rojstni dan petletnika
8.4.2010 12:01:39   
LeSa
Hvala za odgovor.

Malo sem brskala po spletu sedaj in sem naletela na igro, kjer v kalup avtomobilčka vliva maso, potem pa avtomobilček lahko še poljubno pobarva in poleti z nalepkami. Meni si zdi zelo zanimivo, kaj praviš?

(odgovor članu ninicananica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rojstni dan petletnika
8.4.2010 12:02:24   
uškinamama
naš štiriinpol letnik bi se razveselil:
- dvd-ja (Kekec manija je hvala bogu mimo, zdaj rula pika nogavička)

- vse kar je povezano z delom z zemljo  - plastično korito + semena za lubenico (to je dobil  prejšnji teden in je bil čisto iz sebe od navdušenja) Po mojem bo vzgojil 300 kilsko lubenico, tako skrbno  zaliva in gleda , če je že kaj vzklilo . Lahko dodaš zraven še male vrtnarske rokavičke in vrtno orodje.

- vse ropotija kar je je za na peskovnik, kangle, lopatke, mlinčki, steklenice...

- rolerji, skiro,

- povabilo v kino vključno s kokicami in kokakolo user posted image

- male živalice ( hrček, želvica)

- bambija v vseh oblikah

- ustvarjalne knjigice ( razne naloge kjer otroci trenirajo pisanje, risanje, povezovanje)




_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rojstni dan petletnika
8.4.2010 12:06:38   
LeSa
urškinamama tudi tebi se iz srca zahvaljujem za predloge. Prvi s t.i. malim vrtičkom, mi je pa sploh zelo všeč. user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Rojstni dan petletnika
8.4.2010 12:40:39   
ksenjak
Naš je ravno aprila dopolnil 5 let in je nor na vse, kar je povezano z Bakugani ali Gormiti, naj bodo to majice, figure, pobarvanke. Imaš že v vsaki trgovini.

Kar pa se družabnih iger tiče pa mu trenutno najbolj sede Lotti Karotti.

In seveda Lego kocke, te so pa itak zakon.

lp

(odgovor članu LeSa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Rojstni dan petletnika
8.4.2010 13:07:32   
ninicananica
Kalup z avtomobilčkom se mi zdi dobra ideja. Tudi Uškinamama je napisala veliko dobrih idej, samo živalic jaz ne bi kupovala. Ker bo potem morala mamica zanje skrbeti, kar pa ji mogoče ne bo všeč. Razen če se o tem prej pogovoriš z njo.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?