|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Robeez-ke
25.1.2008 10:52:29   
3T
Tiste, katerih otroci jih imajo, ali so dobre,

mi smo imeli do sedaj vedno copatke, ki so kot nogavičke, z usnjenim oz. gumo podplatom.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Robeez-ke
25.1.2008 11:20:23   
krauca
JA, ful priporočam,
Mi smo jih imeli zdaj troje (12-18 mesecev, 18-24 in zdaj imamo 2-3 leta).
So ful kvalitetni, niso vroči, usnjeni (v cicibankah je imel vedno čist zašvicane nogice), se ne sezuvajo, so ful lušni, ...
Pa še zdaj jih imajo v BC ful pocen (pod 30 EUR). Do pred kratkim jih je bilo treba naročati še čez internet & plačevat brutalno poštnino.
LP
K.

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Robeez-ke
25.1.2008 11:24:39   
Anonimen
kaj pa za nogico št. 25-26 se še dobijo?

(odgovor članu krauca)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Robeez-ke
25.1.2008 13:59:57   
krauca
Mi mamo zdaj nekih 26, in to je Robeezovih 2 - 3 leta. Imajo še eno velikost večjo (t.j. 4 - 5 let). Tukaj najdeš njihove velikosti in številke: http://www.robeez.com/en-uk/sizingchart201.htm?printable=true
Je pa problem, da kolikor vidim naši uvozniki (BC, Stiefelkonig, Gloss Junior) naročajo večinoma tamale številke oz. tudi čez internet ni tako velike izbire vzorcev za tavečje.
Mi jih bomo vseeno kupovali dokler jih ne "zmanjka" (velikosti).
LP
K.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Robeez-ke
25.1.2008 14:45:20   
spacey
Mi jih imamo za doma in so res super. So zelo kvalitetne, dolgo časa zdržijo.
Poleti jih je celo za ven pred hišo imel, da ni bil glih bos.
Ko se znucajo, bomo naročili nove. :)

Sem celo enega fantka vidla, da jih nosi namesto čevljev..


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu krauca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Robeez-ke
25.1.2008 17:45:39   
Strawberrie Cherrie
Imamo Robeez, Bobux in Sho sho copatke, pa so superuser posted image
meni je pomembno predvsem to, da mu ne lezejo iz nogic.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Robeez-ke
27.1.2008 10:24:59   
martinuška
Mi smo jih tudi imeli, vendar ima naša mala zgleda previsok nart na nogah za te copatke, ker so ji bile gumice, ki držijo copatek gor, preozke, kljub sicer pravilni velikosti copatkov. Se je prav videl konkreten odtis gumice na nogah, ko si ji dal copatke dol. Tako da jih nimamo več.

Drugače so pa ti copatki zelo kvalitetni, predvsem mi je bilo všeč to, da si jih ni mogla spravit sama dol. Vsi drugi, ki smo jih takrat imeli, so namreč šli dol z nog po hitrem postopku.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...
10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?