|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rdeče pikice po podplatih - kaj je to?
12.4.2007 10:37:39   
puncica
A je komu jasno kaj bi to bilo, tamali ima ful pikic po podplatih in malo manj po trebuščku, pa tu pa tam kakšno piko (recmo 2) na obrazu. Ne vem al prehitr paniko pelem ampak nikjer nisem zasledila kaj bi to bilo a je lahko alergija ali kakšna bolezen mogoče ošpice, rdečke al kaj jaz vem kaj? Vročine nima. Pikice so take čist drobne pa niso površinske kot bi bile v koži, no koža je gladka, vem pa ne če ga srbi, ker nič ne jamrauser posted image : zgledajo takole (Sicer se slabo vidi):

user posted image
user posted image


Hvala.




_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rdeče pikice po podplatih - kaj je to?
12.4.2007 10:58:11   
madela
Čisto tko na pamet:lahko je kriva vročina(toplota)otrok se spoti in je zaradi tega, lahko pa je res tudi alergija. Moj je tudi dobil take pikice po celem telesu,samo po obrazu ne in bilo jih je vedno več,posebej pri vzgibih,tam je imel kar vneto.
Jaz bi na tvojem mestu počakala in če bo teh pikic vedno več je najbolje,da gresta k zdravniku.
Moti me,ker zdravniki vedno kar rečejo alergija je in moraš otroka imet na strgogi dieti,potem pa se dostikrat pokaže,da ni nobene alergije. Upam,da se čimprej pozdravite in spodite te pikice vstran.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rdeče pikice po podplatih - kaj je to?
12.4.2007 11:01:38   
madela
Aja,pa če bi to bile ošpice ali katera teh otroških bolezni je prisotna vročina in otrok zgleda bolan,tako da to naj te ne skrbi.
Lp

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rdeče pikice po podplatih - kaj je to?
12.4.2007 11:31:28   
lunca77
Naš je imel takele pikice in je pediatrinja rekla, da so od viroze, skratka nič hudega in res je po treh dneh minilo. Ampak vseeno pojdite k zdravniku - za vsak slučaj, da ni kakšna otroška bolezen.

lp lunca77

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rdeče pikice po podplatih - kaj je to?
12.4.2007 11:47:00   
eya
Pri nas so bile tudi podobne pikice, sicer ne po podplatih, ampak za ušesi in po trebuščku in hrbtu. Jih je imel zaradi viroze. Če ne bodo kmalu zginile, bi jaz šla z njim do P-meni je rekla, da je pikice treba vedno pokazat.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu lunca77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rdeče pikice po podplatih - kaj je to?
12.4.2007 13:20:08   
BLAŽIKA
Če je alergija so pikice oz. vnetja obvezno v pregibih. Verjetno je bilo malemu vroče, ker takšne pikice so značilne za to. Če pa ne bodo izginile v par dnevih pa se pojdite res pokazat P.user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rdeče pikice po podplatih - kaj je to?
12.4.2007 13:43:45   
babylove
Naš je imel iste pikice pri 6 mesecih. Prvi dan samo na podplatkih, naslednji dan povsod. Dobil je samo paracetamol za primer vročine in pikice so same izginile po nekaj dneh (cca 4 dni). Tudi na nobeni dieti ni bil.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rdeče pikice po podplatih - kaj je to?
12.4.2007 20:42:18   
Anonimen
Puncica moj otrok je imel enake pikice, s tem, da so se pojavile na dlaneh. So ga pa srbele, ker si je skoz drgnil dlani ob podlago, pa hlače, pa zelo mu je pasalo, če sem ga počohala. SEm mazala na začetku c Canestenom, ker sem mislila, da so glivice, pomagalo ni nič. Potem z Bepantenom in tudi nič. Enkrat so skoraj izginile, nato pa se spet pojavile. Potem so na dlaneh izginile in so se pojavile na hrbtni strani rok. Zdaj pa malo po trebuščku in po bedrih. Pediatrinja pravi, da je to od viroze. Res je, da je za par zdi od pojava pikic zbolel, vendar se to zdaj vleče že mesec dni in ni nič boljše. Ko so ga rokice srbele se m ga mazala s Fenistilom. Zdaj pa sem dobila Afloderm mazilo in sirup Claritine. Malo je boljše. JAz sicer ne verjamem, da je od viroze, naju je pa dala tudi na krvne teste, če je slučajno kakšna alergija. Pa tudi oblačila ga nisem preveč.  Mogoče je pa vseeno virus user posted image , kaj pa vem. Bomo videli.

(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rdeče pikice po podplatih - kaj je to?
14.4.2007 13:24:03   
TONČI.
Po moje je samo prevroče. Ima lahko čeveljčke, v katerih mu noga ne diha. Po trebuščku pa kakšno majčko, manj pa bo minilo.
Če pa to ne pomaga, pa na pregled.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rdeče pikice po podplatih - kaj je to?
16.4.2007 13:37:52   
puncica
Ne ni mu bilo prevroče, je pa res da baje je od viroze, je pa imel naslednji dan še po nogicah celih in mal po obrazu smo P vprašal kako pa kaj in so rekl da je viroza mu je pa po 3 dneh izginilo. Upam da je to to. Hvala vseeno vsem.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Rdeče pikice po podplatih - kaj je to?
16.4.2007 13:43:50   
katikati
naš je imel podobne pikice ko je prebolel 6.bolezen (zadnji znak viroze so bile pikice).

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Ali ste zadovoljne z izbiro nosečniških oblačil?
kincapika

Si želite več izbire nosečniških oblačil in kakšne?

Da, več elegantnih (26%)

Da, več športnih (31%)

Da, več ekstremno modnih (11%)

Ne (31%)


Število vseh glasov: 833

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!