|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rdeče pikice okoli spolovila
28.4.2009 10:35:29   
Nastya
Mojemu sinu so se pred kakšnimi 3 dnevi spustile rdeče pikice okoli spolovila, mislim da to ni plenični izpuščaj saj to izgleda drugače, bolj me skrbi da niso kakšne glivice..ne, vem kako igleda to ??

Veliko mu menjam pleničko, mažem ga ves čas z bepathenom, mogoče je pa res, da ga zadnje čase nisem veliko puščala odvitega in da so se mu zato pojavile glivice (če so)..

Kaj svetujete, s čim ga lahko namažem da mu pomagam ali bom morala k P, po kakšno kremico ??

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rdeče pikice okoli spolovila
28.4.2009 12:31:59   
majaS80




Če dojiš, ga vsakič ko ga previješ s svojim mlekom obriši tam ko so pikice. Za to potrebuješ par kapljic mleka. Nato dobro posuši kožo in probaj čim dlje časa pustiti brez pleničk. To probaj 2 dni in bi moralo biti bolje, če ni kaj resnega (npr. Glivice....)

LP




_____________________________

MajaK

(odgovor članu Nastya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rdeče pikice okoli spolovila
28.4.2009 12:56:46   
vandame
če so glivice so take bele pikice in dobiš daktrin kremo, lahko jo kupiš v lekarni drugače ti jo pa tud pediater napiše. Lahko pa tudi canesten krema tud pomaga sam pri nas je bolj v poštev prišla daktrin je bol učinkovala.

(odgovor članu majaS80)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rdeče pikice okoli spolovila
28.4.2009 14:12:44   
Nastya
Ne dojim več, pa te pikice nimajo nič belih pikic v sredini, samo rdeče so, sem probala prejle predno je šel spat, ko sem ga previla da sem ga namazala s canesten kremo, sem pa opazila ko je odvit se hoče z rokicami praskati, se pravi ga srbi..upam da bo pomagala krema, če ne bom šla še danes v lekarno kaj kupit, če pa ne bo nič pomagalo bova jutri šla k P..pa da vidim kaj je.

Hvala !!


(odgovor članu Nastya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rdeče pikice okoli spolovila
28.4.2009 14:18:54   
sayuri
SI mogoče menjala pleničke? MOjima dvojčkoma so se naredile take pikice, ko sem začela uporabljati Mullerjeve plenice. Iz njih je kar letel ven tisti žele. Zgleda, da je to dražilo njuno kožo. Sem umivala z vato, navadno vodo, sušila na zraku, pa je bilo boljše. Mazala sem pa s kremo Sudokrem.

(odgovor članu Nastya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rdeče pikice okoli spolovila
28.4.2009 14:24:23   
2005gl
Pri nas je bilo isto pa sem takoj pampers pleničke zamenjala za drugo znamko!
en dan pa je bilo bolše.Tako kot praviš nismo vedli kaj je pa smo še  to poskusli.

Pa da povem se mi je to že pri prvem nardilo,tako da zdaj pri tamali nisem
razmišljala da bi lahko bilo kaj duga!
ti svetujem da poskusi

(odgovor članu Nastya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rdeče pikice okoli spolovila
28.4.2009 15:40:43   
vandame
ja moja je tud k sm mela pampers mela take pike, pa sm zamenjala najprej DM, pol k je pa 3 mela pa na Hoferjeve in še danes mava te, pa se obnesejo. Tamali zej maše pampers da prideva do 3 bo pa takoj hoferjeve.

(odgovor članu 2005gl)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rdeče pikice okoli spolovila
28.4.2009 15:44:34   
Onasiss
Moja je tudi imela pikice, no bolj majhne lise, dobila jih je pa po Mullerjevih pamperskah ampak samo po tistih, ki so kao DRY. Pa da je izginilo sem namazala s Canastenom. Danes po desetih dneh je bolje, pamperske pa bom pač porabila do konca.

_____________________________

So what....

(odgovor članu vandame)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rdeče pikice okoli spolovila
3.5.2009 23:37:43   
črticaa
plenice z losjonom (tiste za 12 ur) so hudič, mojemu dam eno pa je 2 dni rdeč
bošček

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Odločitev za nakup novega vozička
endrina

Kako bi se odločila za nakup novega vozička?

izključno sama, glede na to kaj bi mi bilo všeč (11%)

nikakor ne brez partnerja (48%)

partnerja bi sicer vprašala za mnenje, končna odločitev pa bi bila moja (34%)

za mnenje bi vprašala kolegice (5%)

za mnenje bi vprašala starše (1%)


Število vseh glasov: 320

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!