|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razvijate slike?
13.1.2009 23:04:33   
atanja
Jaz ta dobre izločim in jih dam razviti, ker mi je veliko lepše v albumu.

Sam moj problem je da jih ne razvijam sproti ampak za nazaj. In tako sem jih v dveh letih dala dvakrat razvit. Sem se usedla za računalnik in šla zbirat slike. Iz vsakega obdobja par slik. mam pol velik za razvrščat.user posted image  Moram začeti sproti to delat. Ker najbrž kak vrstni res zamenjamuser posted image

Kaj pa ve? Jih razvijate ali jih gledate na računalniku?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razvijate slike?
13.1.2009 23:27:45   
pob@linček
Tud ta bolse razvijemo,ostale so pa na rac.,ker bi jih blo prevecuser posted image

_____________________________

mami in oci je najlepsi poklic za celo zivljenje

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Razvijate slike?
14.1.2009 0:10:10   
Ribica **
Ja. Pes ima dva albuma v treh letih, se mi zdi.

Sicer pa jih mi ze od julija lani nismo dali razvit, od takrat imamo pa nov fotoaparat in se vec slik user posted image  Bom drug mesec izbrala. Jih pa ene 600-700 naenkrat damo razvit.

(odgovor članu pob@linček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Razvijate slike?
14.1.2009 7:09:04   
Shorty_
joj maja bo 3 leta kar sva se poročila pa še nisem naredila izbora slik tko da ko jih bom od takrat naprej bom rabila kak teden ali dva dopustauser posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Razvijate slike?
14.1.2009 8:52:36   
memole
Še ena ki čaka z razvijanjem!user posted image
Dala sem razvit slike samo do cirka 6 meseca starosti tamale potem se je pa ustavilo sedaj je pa tamala stara 3 leta katastrofa se bo treba spravit zraven če ne ne bo nič!
Imam pa skor 11 tisoč slik in samo ko pomislim koliko jih je me mine volja za jih sortirat kere so za razvit in kere ne zakaj ne obstaja en program ki jih sortira!?user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Razvijate slike?
14.1.2009 8:57:17   
veseli trebušček
Torej nisem edina...imam enake probleme,če pa se je tako težko zraven spravit in res sam ta lepše izbrat,sam bom mogla počasi,ker če si sedaj ne bom vzela časa do maja ko pride naša pupa se potem zraven dveh otrok nikoli več ne bom..user posted image user posted image

_____________________________

veseli trebušček

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Razvijate slike?
14.1.2009 8:58:20   
lewinsky
Jaz se pa moram pohvalit.
Vsak mesec nesem sproti razvijat,ko imam še sveže v glavi kaj se je kje dogajalo. Ker malemu pišem komentarje zraven slik.
Seveda prej naredim izbor,taboljše razvit ostale ostanejo na računalniku!

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Razvijate slike?
14.1.2009 9:03:58   
Nur
user posted image  je star 8 mesecev, pa nimamo niti ene slike razvite ...se že kar dolgo spravljam k delu pa mi vedno zmanjka časa

Digitalc je sam potuha, kar se tiče razvijanja slik

(odgovor članu lewinsky)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Razvijate slike?
14.1.2009 9:50:47   
Nikita***
Ja, razvijam, ponavadi kar sproti in jih tudi takoj pošlihtam v albume. Sploh, ko pridem s potovanj in pritrogava nazaj 2000 ali več fotografij... potem izločim 300 najboljših in vsako potepanje ima svoj album. Ja, pa tako kot Ribica -  psička ima v dveh letih že tri polne albume za 200 fotkuser posted image . Kaj naj rečem - še vedno uživam, če lahko v roke vzamem album in pogledam fotke, ki so mi z vseh potovanj najljubši spominek. In ni isto, če bi fotke gledala na računalniku.

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Nur)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Razvijate slike?
14.1.2009 10:05:31   
emaa
Prejnšnji teden sem dala razvit za 1,5 let, sem se pa kk temu spravljala pol leta. Upam, da bom naslednjič ažurnejša. 

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Razvijate slike?
14.1.2009 10:08:05   
angel_rebelde
Ne.

Bom pa dala razvit, ko bo malečki imel 2 leti, in bom vse slike z vsakega meseca izbirala po talepše in jih razvila ter dala v albumček.


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Razvijate slike?
14.1.2009 10:10:12   
Najaa
Jaz tud razvijam zelo malokrat, ampak takrat veliko. Tako sem odkar se je tamala rodila (2 leti), dala enkrat slike razvit, takrat 400 kom. Zdaj se spet spravljam za eno leto nazaj.

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Razvijate slike?
14.1.2009 10:22:27   
ta.nja
Jaz pa sproti dajem razvijat in nato takoj zlagam v album.

_____________________________

Anejko bejko

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Razvijate slike?
14.1.2009 14:15:05   
ajataja
sproti razvijem najlepše ker je le en spomin.Imam tri user posted image in bi se mi škoda zdelo da  bi kdaj ostala brez njihovih slikic-sej veste tehnika tudi kdaj zataji.Spomini pa morajo bit.

(odgovor članu ta.nja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Razvijate slike?
14.1.2009 14:26:51   
Felicity
Že 1 leto jih ne, pa ne pa zaradi tega ker jih ne bi hotela, ampak enostavno pozabim... user posted image

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Razvijate slike?
14.1.2009 15:32:31   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: lewinsky

Jaz se pa moram pohvalit.
Vsak mesec nesem sproti razvijat,ko imam še sveže v glavi kaj se je kje dogajalo. Ker malemu pišem komentarje zraven slik.
Seveda prej naredim izbor,taboljše razvit ostale ostanejo na računalniku!


No, v ta namen imam jaz blog (oz. 3), pa slike vse striktno razvrscene po mapah po mesecih, po novem so po fotoaparatih. Tako da so nase skupne v eni mapi, Lunine v drugi, take "splosne" pa v drugi - vse po mesecih.

Komentarje pisem pa k vsem slikam. Koliko jih pa je v zadnjem letu, pa raje ne racunam. Na morju smo v 10 dneh poslikali 3GB slik - s kompaktnim digitalcem. user posted image

(odgovor članu lewinsky)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Razvijate slike?
14.1.2009 17:26:45   
jar
IZVIRNO SPOROČILO: atanja

Jaz ta dobre izločim in jih dam razviti, ker mi je veliko lepše v albumu.



predlagam, da si naložiš digitalno foto knjigo in sproti lepe slike "lepiš" vanjo, ko bo polna jo daš tiskat. meni je program od digifot kar uredu. vzemi 56 strani, ker 104 je ful predebela, 28 bo pa hitro polna. po 2 slikci na stran je ful lepo, če je pokončna pa cela na stran. probaj.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




ime
tinamami

katero ime vam je bolj všeč?

Nika (25%)

Lara (21%)

Tiana (10%)

Tia (15%)

Neli (12%)

Manca (17%)


Število vseh glasov: 474

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!