|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razglednice
26.10.2012 11:22:01   
Julija08
Ali kje v Ljubljani prodajajo slovenske razglednice krajev (ne samo LJ, npr. Idrija, Bovec, Tolmin, Bled....) in kakšne slov. znamenitosti npr. slikice avtohtonih slovenskih živali, kozolci, idr. čipka.....kakšne starinske razglednice kaj takega????

Kakšno turistično društvo v Ljubljani mogoče???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razglednice
26.10.2012 13:57:24   
Paštetka
Pošta.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Razglednice
26.10.2012 14:06:38   
Julija08
sem že iskala pa imamo ful malo...pa še to samo Ljubljano.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Razglednice
26.10.2012 14:12:05   
Paštetka
Pri nas imajo vse.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Razglednice
29.10.2012 9:44:39   
Julija08
Kje pa je to pri vas?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Razglednice
29.10.2012 14:49:54   
šrimpf
Matjaž Krivic ma hude, ni samo Ljubljana, vem, da se prodajajo v poslovalnicah Mladinske knjige, poskusi pa tudi na kakem TIC-u. trgovinca pri tromostovju bi znala kaj met, pa ena turistična trgovina je tudi na Kongresnem

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Razglednice
3.11.2012 20:22:57   
Julija08
Bom šla malo pogledati še do mladinske knjige, mogoče DZS...mater včasih je bilo povsod tega dovolj zdaj v elektronski dobi se pa ne dobi nič kaj dosti...razen na ful turističnih krajih.

Ali katera ve če se da naročiti tudi kje po pošti...npr. Lipica, Predjamski Grad, Ptuj, Idrija, Postojnska Jama, Bled....????

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Razglednice
3.11.2012 20:31:55   
*bubi*
Starinske se dobijo preko spleta:
http://www.razglednice.eu/

Ampak so temu primerne cene.



_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Razglednice
3.11.2012 23:42:43   
orsina
Jaz sem pred leti to našla v enem od ljubljanskih hotelov (sam se ne spomnim točno kje)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Razglednice
4.11.2012 8:24:51   
Paštetka
Kakšno rabiš, točno? Lahko jutri pogledam na naši pošti.

(odgovor članu orsina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Razglednice
4.11.2012 9:28:10   
Julija08
sem videla te starinske, so ful lepe ene ampak ful drage, ker jih ne zbiram, niti jih ne rabim.

Gre za to, da sem se registrirala na spletni strani postcrossing.com...in tam dobivaš naključne naslove kamor pošiljaš razglednice pravtako jih dobivaš z naključnih držav.
Se mi zdi ful fajn, ker sem se včasih dopisovala in zbiram znamke in mi je tak ful luštn hobi....je pa problem, da bi se verjetno morala prav zapeljati do določenih krajev, da bi dobila kakšne lepe kartice.

V bistvu bi potrebovala iz cele Slovenije kakšne znamenitosti, kraje, običaje....

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Ko vstanem iz postelje sem večkrat:
Naša črtica koraka



kot žuboreči potoček: pojem, plešem in se smejim :) (9%)

taka, da mi raje daj mir! (23%)

kot iz reklame za probiotične jogurte (2%)

meglena - zaradi nočnih budnic, saj bo bolje, aneda (22%)

ok, brez posebnosti (44%)


Število vseh glasov: 376

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!