|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rabim en dober razlog zakaj ostati prijavljen...
16.4.2008 18:47:46   
Zamima
Torej, nisem prejemnik denarne pomoči, vse kar imam od njih je edino brezplačno osnovno zavarovanje.
Zdaj so me poslali na neke delavnice, ki mi ne dišijo ravno (predolgo trajajo user posted image ), prošnje pišem normalno.
Ima me, da bi se odjavila, kaj mislite?

* (ZZZRS - Zavod za zaposlovanje RS) - nisem prepričana, če je taka kratica.


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rabim en dober razlog zakaj ostati prijav...
16.4.2008 18:56:00   
Volga
Jaz nisem bila ne prejemnik denarne pomoči, niti zavarovanja mi niso plačevali. Edino kar sem morala je bilo to, da sem njim dokazovala, da sem pošiljala prošnje podjetjem. Ampak meni ni treba nikomur dokazovati, ker se gre itak ZAME in če meni ni, da pošiljam prošnje, jih tudi zaradi njih ne bom. Tkao sem se čisto lepo elegantno odjavila in našla službo. Prej po VIP kot kaj drugega.

Torej, ne vem, zakaj bi ostala na zavodu. Kakšen pa je ta denar, s katrim plačujejo zavarovanje?

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rabim en dober razlog zakaj ostati prijav...
16.4.2008 18:58:49   
Zamima
menda okol 12-14€ user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rabim en dober razlog zakaj ostati prijav...
16.4.2008 19:00:03   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

menda okol 12-14€ user posted image


Če jih imaš, raje plačaj, kot pa da se jahaš po delavnicah. A na kakšen pameten razgovor so te že poslali?

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rabim en dober razlog zakaj ostati prijav...
16.4.2008 19:00:13   
natasarobi
Jaz se na zavod sploh nisem prijavila, ker mi nadomestilo ne pripada. Prošnje pošiljam sama okoli in hodim na razgovore. Zavarovanje pa si plačujem sama - malo manj kot 15 eurov.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rabim en dober razlog zakaj ostati prijav...
16.4.2008 19:02:40   
Zamima
Volga - poslali so mi samo pošto, kam naj kao pošljem prošnje, na razgovor me pa do zdaj še z njihove strani (to kar so mi oni poslali - kar lahko btw. pogledam na netu) niso povabili user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rabim en dober razlog zakaj ostati prijav...
16.4.2008 19:02:49   
Anonimen
Edina korist od zavoda (če nisi prejemnik denarne pomoči) so razna izobraževanja (računalniški tečaj, jezikovni tečaji. Ampak to jim gre tako stežka z jezika, da jih večina sploh ne ve, da to obstaja.

Jaz sem morala sama prosit, da so me poslali na tečaj.

Sicer pa ni ravno neke hude koristi od njih.

(odgovor članu natasarobi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rabim en dober razlog zakaj ostati prijav...
16.4.2008 19:04:07   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

Volga - poslali so mi samo pošto, kam naj kao pošljem prošnje, na razgovor me pa do zdaj še z njihove strani (to kar so mi oni poslali - kar lahko btw. pogledam na netu) niso povabili user posted image


Ja, saj vem, kako je to. Poden od podna. Ma ti se kar izpiši, pa plačuj tistih 14 evrov pa je. Pa ti vsaj nekdo skoz nad glavo ne visi, kdaj moraš biti doma, pa kdaj greš lahko na doput pa taka jajca.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rabim en dober razlog zakaj ostati prijav...
16.4.2008 19:06:06   
Anonimen
Aja... pa povrnejo ti stroške poštnine za ponudbe, ki jih pošiljaš.
Sam ne se zdej smejat... ker jz sem se tud, pa sem si mislila, eh tistih par centov bom pa že dala. Pol sem si pa zračunala , če pošljem 200 prošenj to nanese celih 160 ojrov. To je pa kr neki a ne?

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rabim en dober razlog zakaj ostati prijav...
16.4.2008 19:07:14   
Zamima
Ja, saj ravno to mene mori user posted image , resnično sovražim, da moram nekomu polagat račune kdaj bom kam šla, halo? user posted image Huje kot bi bila v hišnem priporu user posted image .

No, od njih ne dobim nobene finančne pomoči, kaj pa če bi zaprosila na socialno pomoč, npr. a to kaj vpliva? Sicer dvomim, da bo kaj ampak vseeno user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Rabim en dober razlog zakaj ostati prijav...
16.4.2008 19:09:25   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

Aja... pa povrnejo ti stroške poštnine za ponudbe, ki jih pošiljaš.
Sam ne se zdej smejat... ker jz sem se tud, pa sem si mislila, eh tistih par centov bom pa že dala. Pol sem si pa zračunala , če pošljem 200 prošenj to nanese celih 160 ojrov. To je pa kr neki a ne?


Meni je moja svetovalka rekla, da jaz zarad nje ne rabim pošilat priporočene pošte, že tukaj mi je dala vedet, da ne bo nobenih povrnjenih stroškov,... očitno se svetovalke razlikujejo kot noč in dan, moja prijateljica je imela eno, ki jo ni nič preverjala, sploh je ni vprašala kam je kaj pošiljala prošnje, nič, moja me je pa danes najprej to zaslišala user posted image in me nahrulila, ker sem očitno en njen mail spregledala - nenamerno user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Rabim en dober razlog zakaj ostati prijav...
16.4.2008 19:11:13   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

Ja, saj ravno to mene mori user posted image , resnično sovražim, da moram nekomu polagat račune kdaj bom kam šla, halo? user posted image Huje kot bi bila v hišnem priporu user posted image .

No, od njih ne dobim nobene finančne pomoči, kaj pa če bi zaprosila na socialno pomoč, npr. a to kaj vpliva? Sicer dvomim, da bo kaj ampak vseeno user posted image



To pa ne vem, ampak se mi zdi, da moraš biti prijavljen na zavodu, da lahko zaprosiš za socilano. To bodo pa druge punce bolj vedele.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Rabim en dober razlog zakaj ostati prijav...
16.4.2008 19:17:49   
Kalina
Ja zavarovanje pride 14,60€. Lahko se zavarujes tudi prek partnerja.

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Rabim en dober razlog zakaj ostati prijav...
16.4.2008 19:18:55   
lemavrica
Da dobiš socialno pomoč moraš biti aktivni iskalec zaposlitve prijavljen na Zavodu za zaposlovanje.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Rabim en dober razlog zakaj ostati prijav...
16.4.2008 19:19:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

Aja... pa povrnejo ti stroške poštnine za ponudbe, ki jih pošiljaš.
Sam ne se zdej smejat... ker jz sem se tud, pa sem si mislila, eh tistih par centov bom pa že dala. Pol sem si pa zračunala , če pošljem 200 prošenj to nanese celih 160 ojrov. To je pa kr neki a ne?


Meni je moja svetovalka rekla, da jaz zarad nje ne rabim pošilat priporočene pošte, že tukaj mi je dala vedet, da ne bo nobenih povrnjenih stroškov,... očitno se svetovalke razlikujejo kot noč in dan, moja prijateljica je imela eno, ki jo ni nič preverjala, sploh je ni vprašala kam je kaj pošiljala prošnje, nič, moja me je pa danes najprej to zaslišala user posted image in me nahrulila, ker sem očitno en njen mail spregledala - nenamerno user posted image



To ti MORA povrnit. Ji kr lepo povej. Mal bolj samozavestno nastopi, pa ne se jim pustit. Ker si včasih tako zmišljujejo, da groza.

Moja svetovalka je kul... nč ne komplicira, ta druga pa komplicira 200 na uro.

Pa za denarnopomoč moraš bit prijavljena na zavodu. Zrihtaš si jo pa na CSD.

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Rabim en dober razlog zakaj ostati prijav...
16.4.2008 19:29:13   
dulcinea
Meni so pa, ko sem bila na zavodu prijavljena, rekli, da če bom v tem času naredila izpite in diplomo, stroške povrnili. Sam sem prej službo dobila.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Rabim en dober razlog zakaj ostati prijav...
16.4.2008 19:45:17   
*blu*
Jaz sem tudi mislila, da bi se prijavila na zavod, pa sem potem ugotovila, da mi zavarovenje v vsakem primeru krije občina- nima veze z zavodom za zaposlovanje.

Če pa hočeš karkoli uveljavljati na sociali je pa dobro, da si na zavodu.

_____________________________

Sprememba je kot vdih kisika, ki te poživi.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Rabim en dober razlog zakaj ostati prijav...
16.4.2008 19:56:31   
Lunca1
Jaz sem bila prijavljena, da sem se lahko zavarovala in da sem si plačevala dobo.

(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Rabim en dober razlog zakaj ostati prijav...
16.4.2008 20:12:06   
lotoska
Zamima, a na delavnice se ti ne splača hodit  zaradi potnih stroškov, ki jih vrnejo?

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Rabim en dober razlog zakaj ostati prijav...
16.4.2008 20:13:15   
Zamima
sem 1 km oddaljena, tak, da user posted image , bom na koncu imela za en sladoled user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Rabim en dober razlog zakaj ostati prijav...
16.4.2008 20:24:32   
lotoska
Aha. Mogoče bi vseeno pogledala če te kaj zanima. Če se odjaviš, ne vem če lahko kar nazaj prideš, je pa res, tko kot so punce napisale da je na CSD kar pomembno dejstvo, če si tam prijavljena. V vrtcu pa tudi, kajne?

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Rabim en dober razlog zakaj ostati prijav...
16.4.2008 20:27:05   
Zamima
ne, razumem. Kaj v zvezi z vrtcem? user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Rabim en dober razlog zakaj ostati prijav...
16.4.2008 20:28:04   
Zamima
Aja, misliš, da tako lahko dokazujem brezposelnost. Ja, to je res user posted image , no se bom pozanimala še v vrtcu kako je s tem user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Rabim en dober razlog zakaj ostati prijav...
16.4.2008 20:29:16   
lotoska
Ja, potrdilo da si brez službe, mal sem čudno napisala( gledam BB zraven.)

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Rabim en dober razlog zakaj ostati prijav...
16.4.2008 20:31:41   
pomar*ANČA*
jaz sem bila eno leto na zavodu. edini razlog je bil, da so mi plačevali osnovno zd ravarovanje. nisem šla pa na nobeno delavnico pa tudi na noben razgovor, na katere bi morala it. sem pa redno pošiljala prošnje in enkrat mesečno sem jim poslala dokaze da to res delam.  mi je pa bilo smešno, da bi morala sporočati kdaj grem na dopust, celo določeno je bilo, koliko dno dopusta mi pripada- ker menda v dneh ko bi si vzela dopust mi nebi bilo treba na razgovor, katerega ti zberejo oni. če nebi plačevali zd, potem jaz nebi bila na zavodu. 

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?