|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RECARO-avtosedež
1.4.2007 19:19:20   
mluna
OJLA!
zanima me, če ioma katera recaro avtosedež od 9-36kg.
Sem ga videla na netu trgovine ČENČA Žiri, pa se mi zdi zelo OK.
Ali pa če katera ve za kakšen drug sedež od 9-36kg.
Za informacije že vnaprej HVALA!

LP,

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: RECARO-avtosedež
2.4.2007 7:11:53   
Nixxon
Razen Kiddy Life Pro so vsi slabo ocenjeni.

Jaz sem se jih ravno iz tega razloga izognil in kupil 9-18kg, sicer ne Recaro. Sva bila tam (Čenča) pa zgledajo kar kul, edino imeli so samo kake dva primerka na zalogi.

Kar me še moti pri Recaru je to, da ima ADACov test narejena samo njihova lupinica, pa to je firma, ki je v samem vrhu izdelovanja avtosedežev (športnih, dirkalnih). Ne vem, to mi je skoraj malo čudno, pa sem prepričan da se nebi blamirali s slabimi proizvodi. So pa proizvodi njihove sestrske firme Storchenmüuhle, identični, z razliko oblazinjenja, baje.

(odgovor članu mluna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: RECARO-avtosedež
2.4.2007 7:41:40   
tinica
Mi se tudi odločamo za nakup avtosedeža od 9-36 kg, odločevali pa smo se tudi med recarom in britax evolva 123 in moram reči, da je meni evolva veliko boljši. Ko sem mulčka posadila v sedež je v evolvi veliko bolje sedel, pa še bolj širok je v sedalnem delu in še bi se našlo kaj.
Mi bomo kupili evolvo 123

Lp, Tina

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu mluna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: RECARO-avtosedež
2.4.2007 8:02:39   
Nixxon
To da je širok še ni nujno dobro. Ob morebitnem bočnem trku je bolje, da se avtosedež otroku bolje prilega.

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: RECARO-avtosedež
3.4.2007 7:59:13   
tinica
Po varnosti sta recaro in evolva ne istem, tako, da je razlika samo še v udobnosti. Ko sem napisala, da je bolj širok nisem mislila, da lahko dva sedita notri, ampak, da je veliko bolj udobe in da ne sedi notri pod prisilo. Zato pa je najboljše, da se otroka vzame zraven in se poizkusi, tako se najbolje vidi kaj je tvojmu malčku všeč oz. kako se počuti. Vsak pa ima itak svoje mnenje in če je za enega dobro še ne pomeni da je za drugega tudi.

Lp, Tina 

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: RECARO-avtosedež
3.4.2007 8:15:57   
Antigona
Mi imamo Evolvo in smo z njo zadovoljni. Je pa to drugi sedež, v mojem malem avtu, kjer se dejansko vozi bolj malo (beri od vrtca do doma, včasih do kake kolegice, najdlje pa Vrhnika Ljubljana), kot prva izbira pa je predvsem iz varnostnih razlogov še zmeraj Maxi cosi Priori xp (9-18 kg)

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: RECARO-avtosedež
4.4.2007 13:14:27   
zmajči25
Tiste, ki imate Evolvo, kje ste jo kupile? Sem vprašala v BC, pa so mi rekli da je že dosti časa nimajo user posted image

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: RECARO-avtosedež
5.4.2007 13:46:12   
viv_
JAz sem se ful zagrela za Recaro, ker so znani po športnih sedežih, cena je bila kar visoka, pa sem rekla "evo, ziher špica sedež". Pa še všeč mi je bilo, da bi mala mela Recaro sedež, če ga že ata in mama nimata user posted image

Potem sem šla pa gledat teste in niso bili ravno najboljši, tako da smo se odločili za Roemerja.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: RECARO-avtosedež
6.4.2007 11:30:00   
Nixxon
Kje maš pa kake teste za Recaro? Jaz sem do sedaj samo lupinco videl na testu.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: RECARO-avtosedež
7.4.2007 12:25:08   
viv_
To je bilo 3 leta nazaj, testi so bili pa objavljeni v eni Motoreviji.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?