|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   REAKCIJA PO TRETJEM CEPLJENJU
10.3.2009 15:08:33   
veveričica
moja punčka je bila danes tretjič cepljena.ko je bila 2 cepljena je imela reakcijo z vročino in bruhanjem pa me sedaj skrbi da bo isto ali še huje.kakšne so vaše izkušnje
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: REAKCIJA PO TRETJEM CEPLJENJU
10.3.2009 15:10:27   
Lunca1
mi nismo imeli kakšnih hudih reakcij, kaj je pa P rekel na reakcijo???

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: REAKCIJA PO TRETJEM CEPLJENJU
10.3.2009 15:52:06   
zmajaz
Naša ni imela niti najmanjše reakcije po nobenem cepljenju - še rdečine na mestu vboda ne.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: REAKCIJA PO TRETJEM CEPLJENJU
10.3.2009 16:27:48   
Najaa
Naša je tudi imela po enem cepljenju reakcijo, sam ne spomnem al po 2. al 3. Imela je visoko vročino.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: REAKCIJA PO TRETJEM CEPLJENJU
10.3.2009 18:04:35   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

moja punčka je bila danes tretjič cepljena.ko je bila 2 cepljena je imela reakcijo z vročino in bruhanjem pa me sedaj skrbi da bo isto ali še huje.kakšne so vaše izkušnje


to boš pa sama videla, težko ti me rečemo kaj bo...najin ni imel nikoli reakcije hb.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: REAKCIJA PO TRETJEM CEPLJENJU
10.3.2009 20:25:47   
Taula
Mi smo imeli 2x reakcije, v tretje je ni hotela cepiti in so nas napotili na teste v Pediatrično če je alergična na sestavine cepiva.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: REAKCIJA PO TRETJEM CEPLJENJU
10.3.2009 22:30:23   
dejzi
Pri drugem cep. smo mi imeli vročino, drisko in mozoljčke, pa spala je cel dan.
Pri tretjem smo šli v bolnišnico, da so jo testirali in cepili pod nadzorom...naj bi bilo vse ok in zvečer smo lahko šli domov.
Pa smo vseeno fasali vročino pozno zvečer....


_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: REAKCIJA PO TRETJEM CEPLJENJU
11.3.2009 12:27:21   
čipka
Po 3 cepljenju je imela zvečer vročino 38.4, pa sem ji zbila z calpolom, ki mi ga je P dala že ob prvem cepljenju.   No, čez 1 teden je pa tudi imela vročino kar 3 dni pa mislil da to ni več zaradi cepljenja, temveč zaradi zobkov, ki so ji rastli.

_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu dejzi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: REAKCIJA PO TRETJEM CEPLJENJU
24.3.2009 23:46:25   
nives180
midva sva bila sedaj cepljena 3x...in..... vsakič ko je dobil pikico, en teden ni hotel jesti.... prvo cepljenje ni bila taka panika...
2. sva bila že na gosti hrani ( 1. teden) in po cepljenju sem mu dala kosilo (gh) in ko je pojedel polovico obroka, se je začel dret noooorooo in ga nisem pomirila kar dobro uro.... res se je revček zvijal.... potem sva nazaj preklopila samo na mleko in je bilo ok....
prejšnji teden 3. cepljenje.... ista zgodba...poje polovico kosila potem v jok, se zvija in se ga ne da pomiriti....
prov revček je... sedaj ga že en teden matra....
in že po drugem cepljenju sva šla nazaj do P. in je rekla, da ga lahko grlo boli!?!?wtf?
sedaj sva šla tudi nazaj in spet ista zgodba, da je pač lahko prehlajen....
ne morm vrjet, res!!! ni čudno da zrdavniki svojih otrok ne cepijo!!le zakaj?strup!!
če bom imela še enega piška, ga do enega leta ne dam cepiti!
(ta post sem kopirala, sem ga že pri eni temi napisala)

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: REAKCIJA PO TRETJEM CEPLJENJU
24.3.2009 23:49:26   
pipic
še nobenega zdr. nisem srečala,ki svojih otrok ne bi dal cepit

(odgovor članu nives180)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: REAKCIJA PO TRETJEM CEPLJENJU
25.3.2009 7:49:15   
tasyo
Mi smo imeli reakcijo po drugem cepljenju - vročina, nemir, pa spati je nehala ponoči, in to za kar nekaj mesecev. Po prvem je samo spala, po tretjem pa tudi, vendar smo tudi imeli malce povišano temperaturo. Vendar je vse  zelo hitro izzvenelo in ni bilo težav. Kar se pa cepljenja otrok zdravnikov tiče, pa tudi sama ne poznam nikogar, ki bi se odločil, da ga ne da cepit - pa jih poznam ogromno...

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: REAKCIJA PO TRETJEM CEPLJENJU
25.3.2009 10:59:38   
piko12
1. in 2. vročina, 3. pa ful zatečena in vroča nogica. Po 2 dneh izginilo, on pa kot da ni nič. Malo bolj cartlast je bil edino. Mogoče pa je bila reakcija na ceplenje proti meningitisu, ker smo cepili hkrati.

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: REAKCIJA PO TRETJEM CEPLJENJU
26.3.2009 9:08:59   
malamalinca
po 2. cepljenju vrocina 40, huda oteklina. Ravno jutri dobim izvide iz imunoloske. Tretjic se ni bila cepljena, stara pa je 11 mesecev.  Priprvih dveh otrocih pa je bilo podobno, samo pediater ni zagnal vik in krik, ampak smo dali kar calpol ali svecko, pa je bilo potem vse ok.

_____________________________

Moji fantje in mala princeska so moj največji zaklad!

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: REAKCIJA PO TRETJEM CEPLJENJU
26.3.2009 12:24:27   
vandame
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Naša ni imela niti najmanjše reakcije po nobenem cepljenju - še rdečine na mestu vboda ne.


pri nas enako

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: REAKCIJA PO TRETJEM CEPLJENJU
26.3.2009 12:28:16   
vandame
IZVIRNO SPOROČILO: tasyo

Kar se pa cepljenja otrok zdravnikov tiče, pa tudi sama ne poznam nikogar, ki bi se odločil, da ga ne da cepit - pa jih poznam ogromno...


jz jih tud precej poznam ker delam v zdravstvu in nisem še slišala da jih od zdravnikov ne bi dal cepit

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: REAKCIJA PO TRETJEM CEPLJENJU
26.3.2009 14:35:09   
galt
Hej!
Po tretjem cepljenju nismo imeli nobene reakcije, samo problem je bil pomanjkanje apetita. En teden ni skoraj nic jedel pa smo sli do P pa smo dobili diagnozo nejesc otrok. P Je rekla da pomanjkanje apetita ni reakcija na cepljenje. Da se stranski ucinki pokazejo ponavadi pri prvem ali drugem cepoljenju, ker se se takrat cepi proti rotavirusu (tisti ki to zelijo), razen seveda ce ni otrok alergicen na te sestavine.

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: REAKCIJA PO TRETJEM CEPLJENJU
26.3.2009 14:59:35   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: pipic

še nobenega zdr. nisem srečala,ki svojih otrok ne bi dal cepit



pa še kako jih je, sam ne povejo po resnici-da ne nasprotujejo doktrini.

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: REAKCIJA PO TRETJEM CEPLJENJU
26.3.2009 16:05:55   
liliana
Mi smo imeli vedno en ali dva dni vročino, razen pri prvem cepljenju......pediatrinja nam je vedno svečke predpisala, če bi se vročina pojavila......

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: REAKCIJA PO TRETJEM CEPLJENJU
26.3.2009 19:50:21   
karin412
Ah, če bi vedeli, koliko zdravnikov si da samo žig ali nalepko v knjižico! Pa je mir in nihče ne ve. Navadni smrtniki pa naj kar crknemo, če nam je prav.
Jaz pa otrok nisem dala cepiti in jih tudi ne bom.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: REAKCIJA PO TRETJEM CEPLJENJU
26.3.2009 20:15:14   
nives180
IZVIRNO SPOROČILO: karin412

Ah, če bi vedeli, koliko zdravnikov si da samo žig ali nalepko v knjižico! Pa je mir in nihče ne ve. Navadni smrtniki pa naj kar crknemo, če nam je prav.
Jaz pa otrok nisem dala cepiti in jih tudi ne bom.


Pod to se podpišem!!

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: REAKCIJA PO TRETJEM CEPLJENJU
27.3.2009 8:54:41   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: karin412

Ah, če bi vedeli, koliko zdravnikov si da samo žig ali nalepko v knjižico! Pa je mir in nihče ne ve. Navadni smrtniki pa naj kar crknemo, če nam je prav.
Jaz pa otrok nisem dala cepiti in jih tudi ne bom.


Koliko....?

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: REAKCIJA PO TRETJEM CEPLJENJU
27.3.2009 9:29:28   
pipic
Dej prosim ne bluzi no

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: REAKCIJA PO TRETJEM CEPLJENJU
27.3.2009 10:58:33   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: karin412

Ah, če bi vedeli, koliko zdravnikov si da samo žig ali nalepko v knjižico! Pa je mir in nihče ne ve. Navadni smrtniki pa naj kar crknemo, če nam je prav.
Jaz pa otrok nisem dala cepiti in jih tudi ne bom.


Bluzenje v stilu baba čula baba rekla je tudi ta prispevek.......user posted image

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: REAKCIJA PO TRETJEM CEPLJENJU
28.3.2009 11:19:32   
vandame
IZVIRNO SPOROČILO: karin412

Ah, če bi vedeli, koliko zdravnikov si da samo žig ali nalepko v knjižico! Pa je mir in nihče ne ve. Navadni smrtniki pa naj kar crknemo, če nam je prav.
Jaz pa otrok nisem dala cepiti in jih tudi ne bom.


poj pa prosim saj kerga naštej  ker tud jz lahk rečem kolk jih je dal sam žig sam če nimam nobenih dokazov ne morm tega govort.

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: REAKCIJA PO TRETJEM CEPLJENJU
1.4.2009 14:47:20   
blackcoffee
IZVIRNO SPOROČILO: karin412

Ah, če bi vedeli, koliko zdravnikov si da samo žig ali nalepko v knjižico! Pa je mir in nihče ne ve. Navadni smrtniki pa naj kar crknemo, če nam je prav.
Jaz pa otrok nisem dala cepiti in jih tudi ne bom.

..za te primere pa tudi jaz vem. tiste, ki sprašujete po imenu teh zdravnikov -  ste pa smešne, če mislite, da bomo povedali.


_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Copatki, copatki, copatki,...
bodoča

Katere copatke ste/bi izbrali za male nadobudneže?

robeez (19%)

starchild (8%)

shoo shoo (12%)

drugo (62%)


Število vseh glasov: 195

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!