|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pučutim se kot tja vržen retaš
27.5.2007 13:43:04   
Anonimen
prevod za tiste, ki ne vejo kaj je retaš-:zavitek user posted image

V glavnem filing imam, da me bo razneslo, da se bom skup sesula, nič ne zmorem, ponoči že 4 dni nič ne spim...enostavno sploh ne morem oči zapret, potem skoz nekaj premišljujem, pa živčna postanem, ker ne spim, potem me je vroče, grem samo po prt, pa šetam spat v dnevno sobo, čez par minut nazaj v spalnico.. ...potem se že ta mali zbudi... in ko končno proti jutri zaspim, me začne baba brcat in ko se umiri je že 5 ura in je ta mali pokonci.

In potem se počutim kot tja vržen retaš za nobeno rabo. Komaj se premikam, ne morem dihat, še ležat ne morem, nekaj bi čisstila pa ne zmorem, ker takoj zadihana postanem, likati bi mogla....

...v glavnem, mislim, da je vreme krivo...

A se še katera tako počuti, da ne bom edini leni butl, ki ni za nobeno rabo in se sam sebi smili? user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetov kruh -- 27.5.2007 13:44:58 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pučutim se kot tja vržen retaš
27.5.2007 13:44:19   
Anonimen
Paštetka, nisi edina.. Sem na istem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pučutim se kot tja vržen retaš
27.5.2007 13:46:20   
Anonimen
Hvala bogu, ker sem ponoči sanjala (ali premišljevala user posted image ), da bi že k psihiatru šla. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pučutim se kot tja vržen retaš
27.5.2007 13:50:14   
total
Obema je oproščeno,s temi trebuhi tut ni lahko in res je tut vreme krivo,jaz nisem noseča,pa slabo spim,vroče mi je,nič se mi ne da...groznouser posted image ,tako da se gremo zdaj malo kopat v toplice,da se sprostim.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pučutim se kot tja vržen retaš
27.5.2007 13:52:57   
Anonimen
tako da se gremo zdaj malo kopat v toplice,da se sprostim.


blagor tebi. Jaz bi tudi šla, pa se mi sami za malim ne ljubi laufat. Čeprav me peče user posted image

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
27.5.2007 14:04:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pučutim se kot tja vržen retaš
27.5.2007 14:10:24   
total
Paštetka ne sekir se,bom še za tebe uživala...user posted image ,zvečer bom pa itak spet tečna..user posted image ,ti si pa namakaj noge v vodi,pa se sproščaj.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pučutim se kot tja vržen retaš
27.5.2007 14:13:39   
Anonimen
,ti si pa namakaj noge v vodi,pa se sproščaj.


kje? user posted image

Banje in lavorja nimam, največji pisker pa je 5 litrski, kamor jaz moje otečene  40 -tke nes pravim noter. Edino, da levo dam v pisker, desno pa v skledo za solato.

BAGI, bo boljše ja tja čez 4 leta user posted image

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pučutim se kot tja vržen retaš
27.5.2007 14:20:20   
NRMM
Da se še jaz pridružim klubu retašev user posted image .

Tudi meni se nič ne da,ampak se tolažim s tem,da moram počivat,da ne bom prehitro rodila user posted image .

Sicer kosilo mi je uspelo skuhat,sem pa ravno prej mojemu rekla,da mi še za kup nezlikanih cot manjka 1,5m do stropa user posted image ,tak da bo treba kaj ukrenit.

Paštetka sej bo,vse počaka verjem user posted image .

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pučutim se kot tja vržen retaš
27.5.2007 14:23:16   
Anonimen
Jaz sem tud tak lenušček postala.Prej sm mela ful energije,zdej sm pa že od petka z mojim user posted image (ne,ni še fant-sam se pustim presenetit-in ne,ni tisti,o katerem sem vam pisala-prišel je nenadoma,ko ga sploh nism pričakovala) nonstop skupaj,pa sm res že ful zmatrana.Pa ful več spim,kot sm prej.Pa nič več ne jem.Očitno je nekaj v zraku...

user posted image user posted image user posted image

Tebi,Tartex paštetka,pa želim res lep dan!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pučutim se kot tja vržen retaš
27.5.2007 14:58:59   
Anonimen
Evo me, še en retašuser posted image

Celo noč sem kozlarila, ker sem pojedla na birmi neki zrezek sumljivega izvora (že tam mi je bil). Potem me je napadla še migrena. Ma - idealka - hud glavobol in bruhanje. Ob 5.00 zjutraj sem zaspala, ob 5.50 me je Črtomir vrgel pokonci (stari je šel delat)user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pučutim se kot tja vržen retaš
27.5.2007 16:29:09   
Anonimen
Izgleda se več ali manj same trebušaste tako počutimo.user posted image Jaz tud slabo spim že kar en cajt, pa vrooooče mi je za znoret, pa samo premetavam in prekladam se sem pa tja.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pučutim se kot tja vržen retaš
27.5.2007 16:32:26   
Ajvy
Tudi mene štejte zraven. slabo spim, vse čas se topim, zgaga mi nagaja in niti na kraj pameti mi ne pade,da bi likala v tej vročini, čeprav mi že malo voda v grlo teče..
Sej bo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pučutim se kot tja vržen retaš
27.5.2007 16:38:01   
malamisha
Se včlanjujem v klub!

Totalno brez energije, napiz... vsakega ki se vpikne vameuser posted image , zvečer sicer zaspim kot ubita, zbudim se okoli 2. ure zjutraj in bluzim in možgančkam...

Gležnji  zatekajo, pritisk skače kot pink ponk žogica...

Ah... bo že...

_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi


(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pučutim se kot tja vržen retaš
27.5.2007 18:13:19   
Anonimen
Še ena za stran vržt user posted image ... Spat sem šla ob 1h, ta mala me je ob 3.30 z brcami zbudila, sem uspela nazaj zaspat do 5.30 - potem pa konec...

Mogoče bo pa tale današnji dež malce pomagal in bomo boljše spale in se boljše počutileuser posted image

(odgovor članu malamisha)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pučutim se kot tja vržen retaš
27.5.2007 18:52:55   
jooly
da se še jst pofočkam k nisem prov nč bolš k večina na tem postu...
mam pa velikansko srečo, da je moj 5-letnik že tok velik in samostojen, da mi celo po kosilu brez problema pusti počivat za kakšno urco - si nažge risanke na dvd pa je mir. vem da ni glih super vzgojno, ampak jebuser posted image  ga, tale vročina in trebuh res ne gresta skupi...

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pučutim se kot tja vržen retaš
27.5.2007 19:12:20   
Anonimen
Mogoče bo pa tale današnji dež malce pomagal in bomo boljše spale in se boljše počutile


DEŽ? user posted image kje? Kdaj? pri nas ne user posted image

PA moj je tak občutjiv, da niti okna ne smem imeti odprtega, ker sliši vsak šum user posted image

In ko me mala v trebuh ne brca, me drugo dete v glavo brca, tak da ga moram včasih vsakih 5 minut obračati, ali pa deportirti iz spalnice v otroško ko imam dovolj, ampak  potem moram žal spet kmalu nazaj importirati user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pučutim se kot tja vržen retaš
27.5.2007 19:41:58   
Anonimen
Paštetka, si že kaj bolše? Mene je moj danes spravil v tako voljo, da samo še čvekam.. Mater.. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pučutim se kot tja vržen retaš
27.5.2007 19:42:54   
April
No vsaj ena, ki je zaenkrat še super. Kar se fizičnega počutja tiče.user posted image  Spim, razen tistih parkrat, ko moram na wc.
čez dan pa tud, kjub celodnevnem ukvarjanju s sinom, dobr shajam.
Ampak mi pa zato tečnoba tok bolj vn udar. Grem še sama seb na živce. Sem že par dni na pol s celo bajto skregana. Slabo tistemu, ki mi kaj kontrira.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pučutim se kot tja vržen retaš
27.5.2007 19:49:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gorazdova

Paštetka, si že kaj bolše? Mene je moj danes spravil v tako voljo, da samo še čvekam.. Mater.. user posted image user posted image


Ravno sem mu rekla, da je hujši kot otrok, ker sem mu že 20 x rekla, da naj gre malega stuširat, pa nič  user posted image  .

Ne vem katerovzgojno metodo naj pri njem uporabim. user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pučutim se kot tja vržen retaš
27.5.2007 19:52:43   
valči
Se vam pridružujem,vendar jaz še v toliko hujši obliki,ker moram mirovat in večina ležim.

Ko pa vstanem,pa kot mesečnik,pa vrti se mi,nesposobna za nič,še hodim včasih tako čudnouser posted image

Paštetov kruh-hvala enako,tudi jaz imam ponoči sina ob sebi,pa brca,pa me rine iz postelje dol.Bom se verjetno mogla preselit v njegovo sobo.Čim je ura polnoč,on priraca k nama,jaz z njim v sobo,pol pa spet pride ob neznani uri nazajuser posted image .
Pravi,da ko bo dojenček,bo spal v svoji sobi.Hvala Bogu,da z mlajšo hčero nimamo težav,spi sama v svoji sobi že od 1. meseca dalje,Miha pa smo sami razvadiliuser posted image

Paštetka,iz kod izviraš,da nimate deža?K nam se bliža nevihta,že dežuje pomalo,grmi...

Ostale sotrpinke,tolažite se,da boste kmalu rodile,jaz sem šele v 20.tednu...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pučutim se kot tja vržen retaš
27.5.2007 19:55:17   
Anonimen
Za vse,ki se počutite kot vržen retaš!user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu valči)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pučutim se kot tja vržen retaš
27.5.2007 19:55:26   
Anonimen
valči od tam, kjer so štrki doma user posted image

(odgovor članu valči)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pučutim se kot tja vržen retaš
27.5.2007 19:56:12   
Anonimen
nežna, HVALA user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pučutim se kot tja vržen retaš
27.5.2007 20:00:32   
total
Paštetka jaz sm nazaj iz kopanje,pa ti,kk si mi? Si bolje volje,pada zunaj dež,bliska se...kr paše,mogoč po dežju bo bolje..user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Ringaraja
_Anja_

Na Ringaraji sem:

dnevno (58%)

tedensko (27%)

mesečno (15%)


Število vseh glasov: 169

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!