|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi zobek
28.9.2010 21:35:56   
divans1
Pri našem user posted image sem danes zvečer opazila spodaj desno- sekalec, da se kaže zobek, se že čuti ostro. Pa me zanima, v kolikšnem času naj bi pogledal zobek ven?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvi zobek
28.9.2010 21:46:11   
biga
Pri nas je trajalo en teden pri taprvem otročku, zdaj bomo pa videli, se še nič ne kaže, pa je punčka stara 6,5 mesecev. Pa so bili pri tvojem prej kaki znaki, da se obeta zobek? Pa če lahko kar tule vprašam še tole: je bil kateri od vaših dojenčkov kaj flekast, rdeč okoli ust, preden je dobil zobek? Ker ne vem, ali je od tega, ali od alergije, ali od drgnjenja s slinčki, ko je, ali dotikanja tal, ko se plazi. Ko jo umijem z vodo, je še bolj rdeč flek na obeh straneh ust.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvi zobek
28.9.2010 22:31:08   
MAŠKA
Divans1, danes imaš pa zobni danuser posted image ... sem že zasledila eno tvojo temo na temo zob. Če že čutiš ostrino, bo zobek kmalu zunaj, torej kar čimprej nabavi sredstvo za beljenjeuser posted image

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvi zobek
29.9.2010 8:35:11   
a@n@
Maškauser posted image user posted image

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvi zobek
29.9.2010 9:53:18   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: MAŠKA

Divans1, danes imaš pa zobni danuser posted image ... sem že zasledila eno tvojo temo na temo zob. Če že čutiš ostrino, bo zobek kmalu zunaj, torej kar čimprej nabavi sredstvo za beljenjeuser posted image


user posted image

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prvi zobek
29.9.2010 9:54:49   
Katy78
Pri nas so zobki pokukali ven v roku 2-3 dni, edino pri trojkah je pa trajalo kar kakšna 2 tedna.

Drugače pa: pišeš, da se že čuti ostro - to pomeni, da je zobek ŽE pokukal ven...  user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prvi zobek
29.9.2010 10:31:58   
divans1
Čuti se že ostro, sam vidi se ga pa še ne čisto!!!

Glede znakov, nič posebnega, zelo priden, samo slini se že kar nekaj časa. user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prvi zobek
29.9.2010 12:17:11   
divans1
Kdaj pa lahko rečem, da se je pojavil prvi zobek? Zdj ko grem s prstom po dlesni, se že čuti ostro, ampak zunaj ga pa še ni. Ko bo pokukal?

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prvi zobek
29.9.2010 13:09:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Kdaj pa lahko rečem, da se je pojavil prvi zobek? Zdj ko grem s prstom po dlesni, se že čuti ostro, ampak zunaj ga pa še ni. Ko bo pokukal?


A to zato tako sprašuješ da boš lahko zabeležila? user posted image Nej ti kakšna druga mamica mal pogleda usta tvojega otroka, če nisi sigurna al je ta š**** zob že zunaj al še ni dokončno zunaj.

(odgovor članu divans1)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prvi zobek
29.9.2010 14:36:41   
tassika
Jaz sem pisala, ko se ga je videlo, se ga je pa vedno videlo, ko se ga je čutilo, taka majhna bela pikica.

Ze drugo punco: Naša je pikasta okoli ust, če jo obrišem z vlažilnimi robčki, lahko je tudi zaradi slinjenja, zaradi zobkov, pa ne vem, ponavadi imajo otzročki lahko rdeča lička ko grejo zobki vn, ampak to je spet samo lahko.user posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prvi zobek
29.9.2010 16:38:06   
divans1
Ma ja, zanima me zato, da zabeležim. Pa se še ne vidita zunaj, sam čuti se že ostro.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prvi zobek
29.9.2010 16:42:57   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Ma ja, zanima me zato, da zabeležim. Pa se še ne vidita zunaj, sam čuti se že ostro.


Po moje samo ne vidiš, zobek je pa že zunaj. Če pa slučajno res še ni, bo pa kmalu.

Kdaj lahko rečeš, da se je pojavil prvi zobek? Ja takrat, ko se pojavi, a ne? user posted image  Ko prebije dlesen.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prvi zobek
4.10.2010 19:51:28   
divans1
Evo, juhuhu, v dveh dneh smo dobili 2 zobka, pa me samo informativno zanima, kdaj ste začele umivati zobke user posted image ?

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prvi zobek
4.10.2010 19:53:50   
m_o_i
sveta jeza noooooooooooooooooooooooooooooooooooouser posted image user posted image

vceraj smo jih zacele umivatuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prvi zobek
4.10.2010 20:08:43   
divans1
Moi   user posted image user posted image user posted image user posted image .... no comment....

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prvi zobek
4.10.2010 20:51:01   
izgubljena_ovcka
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

sveta jeza noooooooooooooooooooooooooooooooooooouser posted image user posted image

vceraj smo jih zacele umivatuser posted image


Hahaha, sej sem hotla kakšen bolj konstruktiven komentar napisat ampak bi blo brezveze tko da se rajš nasmejem! user posted image  Kako že pravi stric fejsbuk? I LIKE! user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prvi zobek
4.10.2010 20:56:17   
biga
Bi kar tule vprašala: a je kateri od vaših dojenčkov kaj manj jedel, preden so pokukali ven prvi zobki? Moja punčka ima zelo slab apetit zadnje dni, goste hrane poje precej manj, kot je je že prej, več bi se dojila, sploh noče več flaške, po kateri sem ji dodajala.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prvi zobek
4.10.2010 21:16:13   
izgubljena_ovcka
Možno, ja. Eni so malo bolj občutljivi in jih dlesni bolijo tako, da je jošk še najbolj prijazna stvar. user posted image  Naš prvi vem, da je težil ko sta mu rasli zgornji enki, ker ga je bolelo,če sem z žlico zadela ob dlesen. Je pa takrat z največjim veseljem žvečil kruh (okej, ta praksa pri petmesečniku ali še celo mlajšem pač odpade).

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...





klavdi*

Koliko otrok imate?

2 (77%)

3 (12%)

4 (11%)


Število vseh glasov: 308

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!